بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

عطر ادكلن بولگاري اومنيا آمتيس- بلگاري امنيا بنفش-Bvlgari Omnia Amethyste

عطر ادكلن بولگاري اومنيا آمتيس- بلگاري امنيا بنفش-Bvlgari Omnia Amethyste عطري است با رايحه ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر وادكلن عرضه شد . عطر بولگاري اومنيا آمتيس عطري است زنانه و باكلاس .

عطر بولگاري اومنيا آمتيست (Bvlgari Omnia Amethyste)، با هاله اي از رنگ ارغواني به بازار آمد كه تركيبات گلدار و چوبي آن خاص است كه توسط Alberto morillas در سال ۲۰۰۶ توليد شد .رايحه ي جنگلي و چوب هاي معطر آن مناسب جهت استفاده در فصل بهار و در كنار همسر و خانواده است.

عطر بولگاري اومنيا آمتيس-Bvlgari Omnia Amethyste

عطر بولگاري اومنيا آمتيس-Bvlgari Omnia Amethyste

طراحي شيشه‌ي اومنيا آمتيست بسيار خاص و منحصر به فرد است. دو نيم‌دايره‌ي بنفش كه با زاويه‌ي نود درجه روي هم قرار گرفته‌اند، نگاه هر بيننده‌اي را به خود خيره مي‌كند. روي قسمت‌هاي سفيد شيشه نام بولگاري به وضوح ديده مي‌شود. با توجه به همين شكل خاص شيشه‌ و همچنين قيمت نه چندان بالاي اومنيا آمتيست مي‌توانيد روي آن به‌عنوان هديه نيز حساب ويژه‌اي باز كنيد. پس از اولين اسپري از اين ادو تويلت، بوي گريپ‌فروت به خوبي فضا را پر مي‌كند. رايحه‌ي گريپ‌فروت، شيريني قابل ملاحظه‌اي را ايجاد مي‌كند كه به واسطه‌ي آن، شادي و نشاط ويژه‌اي خواهيد داشت. پس از مدتي بوي گل زنبق و رز جاي نت ابتدايي را مي‌گيرد. اين نت‌ها علاوه بر حفظ شيريني نت ابتدايي طراوت و تازگي گل‌ها را نيز به شما و محيط اطرافتان مي‌بخشد. با گذشت زمان شاهد جانشيني نت‌هاي انتهايي به جاي نت‌هاي مياني خواهيد بود. نت‌هاي چوبي و آفتابگردان عناصر تشكيل دهنده‌ي نت‌هاي پاياني هستند. خنكي اين تركيب دوگانه هر آدم خوابي را هوشيار مي‌كند.

  • رايحه اوليه : گريپ فروت , تركيبات سبز رايحه مياني : رز , زنبق رايحه پايه : گل آفتاب پرست , روايح چوبي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                               

لينكهاي مرتبط:                                                                                     

عطر بولگاري اومنيا آمتيس                                                                      

ادكلن بولگاري اومنيا آمتيس                                                            

بولگاري اومنيا آمتيس                                                           

ادكلن بولگاري اومنيا آمتيست                                                  

Bvlgari Omnia Amethyste
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۱۲:۴۲ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري اشلما-Bvlgari Ashlemah

عطر ادكلن بولگاري اشلما-Bvlgari Ashlemah عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر ادكلن بولگاري اشلما-Bvlgari Ashlemah عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن بولگاري اشلما-Bvlgari Ashlemah

عطر ادكلن بولگاري اشلما-Bvlgari Ashlemah

عطر ادكلن بولگاري اشلما-Bvlgari Ashlemah، از سري عطرهاي “له جمه” مي باشد كه عطرهايي با رايحه هايي ساده، اما بسيار با كيفيت هستند كه شيشه هاي بسيار زيبا و گرانقيمت آنها جلوه اي ويژه به كلكسيون شما مي بخشد.

رايحه ابتدايي اين عطر با بوي نيمه شيرين و پودري و جذاب گلهاي زنبق و گل آفتاب پرست آغاز ميشود كه حسي بسيار شيك و دوست داشتني دارند. كمي نيز رايحه اسطوخدوس به مشام ميرسد كه حسي سبز و تلخ به عطر ميبخشد. در ادامه رايحه عطر تغيير خاصي نكرده و فقط اسطوخدوس كمي قويتر ميشود و كمي تلخي بيشتر و كمي نيز حسي تميز و صابوني به پيكره گلي و پودري عطر مي بخشد.

  • رايحه ها: اسطوخودوس , بنفشه , گل آفتاب پرست

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                                

لينكهاي مرتبط:                                                                        

عطر بولگاري اشلما                                                                         

ادكلن بولگاري اشلما                                                              

بولگاري اشلما                                                                     

بولگاري له جمه اشلمه                                                            

Bvlgari Ashlemah                    
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۱۱:۲۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري امنيا پارايبا-Bvlgari Omnia Paraiba

عطر ادكلن بولگاري امنيا پارايبا-Bvlgari Omnia Paraiba عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر بولگاري امنيا پارايبا عطري است زنانه و جديد.

عطر بولگاري امنيا پارايبا-Bvlgari Omnia Paraiba

عطر بولگاري امنيا پارايبا-Bvlgari Omnia Paraiba

مجموعه‌ي «امنيا» (Omnia) كه متعلق به برند «بولگاري» (Bvlgari) است در اكتبر سال ۲۰۱۵ يك عضو جديد ديگر خود را به نام ادو تويلت «Omnia Paraiba» معرفي كرد. اين عطر Omnia Paraiba (امنيا پارايبا) نام دارد و به تأسي از نام سنگ نسبتا ارزشمند برزيلي با نام Paraiba Tourmaline كه به رنگ آبي- سبزش معروف است، اينگونه نام گذاري شده است.. اين عطر ۶۵ ميلي‌ليتر حجم دارد و براي استفاده در فصول بهار و تابستان پيشنهاد مي‌شود. طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز مشهور «آلبرتو موريلاس» (Alberto Morillas) انجام شده است. چهره‌ي اصلي كمپين تبليغاتي Omnia Paraiba كسي نيست جز مدل معروف، يعني «Edita Vilkeviciute». شكل كلي بطري اين عطر مانند ديگر اعضاي امنيا ساخته شده است؛ با اين تفاوت كه رنگ اين بطري سبز-آبي است. روي قسمت‌هاي نقره‌اي بطري نام بولگاري به‌زيبايي حك شده و خودنمايي مي‌كند.

به‌محض اسپري‌كردن Omnia Paraiba روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي ميوه‌ي ساعتي و پرتقال تلخ خواهيد شد. اين تركيب شيرين، انرژي و تازگي را در شما بيشتر مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل گاردنيا و گل ساعتي ساخته مي‌شوند. بوي شيرين اين نت‌‌‌هاي گلي، انرژي مثبت و طراوت را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از علف وتيور و غلاف كاكائو تشكيل شده‌اند.

  • رايحه اوليه : نارنج , ميوه گل ساعت رايحه مياني : گل ساعت , گاردنياي ياسمني رايحه پايه : كاكائو , خس خس

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن          

لينكهاي مرتبط:                                                                   

عطر بولگاري امنيا پارايبا                                                     

ادكلن بولگاري امنيا پارايبا                                                 

بولگاري امنيا پارايبا                                                        

Bvlgari Omnia Paraiba
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۹:۵۹ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري امنيا كريستالين-Bvlgari Omnia Crystalline EDP

عطر ادكلن بولگاري امنيا كريستالين-Bvlgari Omnia Crystalline EDT عطري است با رايحه ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر بولگاري امنيا كريستالين عطري است زنانه و جذاب.

عطر بولگاري امنيا كريستالين-Bvlgari Omnia Crystalline EDP

عطر بولگاري امنيا كريستالين-Bvlgari Omnia Crystalline EDP

طراحي و فرمولاسيون اين عطر را عطرساز مشهور «آلبرتو موريلاس» (Alberto Morillas) انجام داده است. اين عطر گلي و ميوه‌اي براي فصول تابستان و بهار پيشنهاد مي‌شود. برند پرآوازه‌ي «بولگاري» (Bvlgari) براي آن دسته از خانم‌هايي كه دوست دارند بر ميزان جذابيت و شيك پوشي خود بيافزايند، ادو پرفيوم «Omnia Crystalline» را معرفي كرده است. بولگاري اين عطر را در سال ۲۰۱۳ به بازار معرفي كرد و آن‌ را در شيشه‌اي كريستالي به صورت دو دايره‌ي تودرتو و به رنگ جذاب صورتي عرضه كرده است. اين عطر با وجود رايحه‌ي شيرين و در عين حال خنكش، مورد توجه هر خانم با سليقه‌اي قرار مي‌گيرد. امنيا كريستالين پرفيوم هفتمين نسخه از سري ادكلن‌هاي اومنياست كه توسط بولگاري ساخته شده . اين محصول از رايحه‌اي معتدل برخوردار بوده و براي استفاده در طول سال مناسب است.

ساختار رايحه‌ي آن تشكيل شده از بوي ميوه‌هاست. در شروع نت‌هاي اين عطر شيرين، بامبو به همراه نت خاص و كميابي مانند گلابي مي‌آيد. بعد از اين تركيب خاص، برگ گل نيلوفر به همراه گل ابريشم و چاي به عنوان نت‌هاي مياني آن توجه هر فرد را به خود جلب مي‌كند. وجود چاي به تركيب اين عطر، رايحه‌اي خنك و گرم مي‌دهد. با گذشت چند ثانيه‌اي از استشمام اين رايحه‌ها كم كم بوي چوب گاياك، خزه بلوط و مشك توجه را به خود جلب مي‌كند. اين نت پاياني، شيريني نت مياني را به سمت خنكي دلپذيري مي‌برد.

  • رايحه اوليه : لاله مردابي , نارنگي ماندارين رايحه مياني : ريشه زنبق , گل آفتاب پرست رايحه پايه : چوب صندل سفيد , لوبان , مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:                                                                           

عطر بولگاري امنيا كريستالين                                     

ادكلن بولگاري امنيا كريستالين                                     

بولگاري امنيا كريستالين                                            

ادكلن بولگاري امنيا كريستالين ادو پرفيوم

Bvlgari Omnia Crystalline EDP

Omnia Crystalline Eau de Parfum


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۸:۵۲ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم-Bvlgari Aqva Pour Homme

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم-Bvlgari Aqva Pour Homme عطري است با رايحه خنك . اين عطر در سال ۲۰۰۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر بولگاري آكوا پور هوم عطري است مردانه و دريايي .

عطر بولگاري آكوا پور هوم-Bvlgari Aqva Pour Homme

عطر بولگاري آكوا پور هوم-Bvlgari Aqva Pour Homme

عطر ادكلن آكوا بولگاري پور هوم محصولي از برندي كه نيازي به توصيفش نيست ، يعني كمپاني بولگاري ، محصولي شگفت انگيز با فروش بالاي جهاني ، در سال ۲۰۰۵ طراحي و به وارد بازار گرديد . عطر آكوا بولگاري همچنين در گروه پرفروشترين ها در رنكينگ جهاني قرار دارد . محصولي كه طراح آن ژاكوئز كاواليئر بوده و در قالب شيشه اي كروي شكل با تناژ رنگي تيره در طيف آبي بيانگر حس دريايي براي آقاياني كه ميخواهند بشاشي و سرزندگي و انرژي لازم خود را از اين محصول كسب نمايند ، عرضه گرديده است .بولگاري آكوا بدون شك يكي از محبوبترين و به ياد ماندني ترين محصولات دنياي عطر و ادكلن است. بوي لطيف و جذاب آن به ادكلن‌هاي خنك اعتبار تازه‌اي بخشيد و الگويي براي سبك دوست داشتني خود شد. فروش بالا و خيره كننده اين محصول در كشور عزيزمان و خيل عظيم ادكلن‌هاي مشابهي كه از روي آن ساخته شده گواهي بر محبوبيت و اعتبار اين ادكلن كم نظير است.

اين تركيب عالي در نت اوليه ي خود از نارنگي ، پرتقال به همراه سيتروس و دانه پتي ، در نت مياني اسطوخودوس و علف دريايي به همراه پنبه و جلبك دريايي و در نت پاياني خود عنبر و سدر به همراه مريم گلي و نعناع هندي ، با تكميل كننده چوب درختان معطر و مواد معدني ، ساختار اين رايحه را در برگرفته است . رايحه اي كه مختص جوانان تا ۴۰ سال و با ظاهري زيبا و در خور ستايش ميباشد . رايحه ي خنك و تلخ اين محصول كه از تركيب نت هاي دريايي شكل گرفته ، مناسب براي ايام تعطيل و روزهاي گرم سال ميباشد.

  • رايحه اوليه : پرتقال , برگ درخت نارنج , نارنگي ماندارين رايحه مياني : اسطوخودوس , گل پنبه , جلبك دريايي رايحه پايه : روايح چوبي , سالويا , كهربا , سدر , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن              

لينكهاي مرتبط:                                                                    

عطر بولگاري آكوا پور هوم                                                    

ادكلن بولگاري آكوا پور هوم                                                    

بولگاري آكوا پور هوم                                                             

Bvlgari Aqva Pour Homme                                          


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۷:۴۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري آكوا ديوينا-Bvlgari Aqva Divina

عطر ادكلن بولگاري آكوا ديوينا-Bvlgari Aqva Divina عطري است با رايحه خنك. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر بولگاري آكوا ديوينا  عطري است زنانه و جديد.

عطر بولگاري آكوا ديوينا-Bvlgari Acqua Divina

عطر بولگاري آكوا ديوينا-Bvlgari Aqva Divina

آكوا ديوينا اولين محصول آكواتيك برند بولگاري براي بانوان است. پيش از اين محصولات سري آكوا از اين برند شامل ادكلن هاي مردانه مي شد كه با معرفي ديوينا، اين ادكلن زنانه نيز به اين سري اضافه شد. طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز مشهور «آلبرتو موريلاس» (Alberto Morillas) انجام شده است. اين عطر براي روزهاي تابستاني و بهاري بسيار مناسب به نظر مي‌رسد. روي در بطري Aqva Divina نشان تجاري بولگاري حك شده و خودنمايي مي‌كند. بطري Aqva Divina به رنگ سفيد است و در نور خورشيد درخشش خاصي دارد.

عطر ادكلن زنانه بولگاري آكوا ديوينا داراي رايحه اي لذت بخش براي فصول گرم سال با تركيباتي گلي، آبي است كه با رايحه ي شور و شيرين خود ياد آور شوري آب درياهاست . عطر ادكلن زنانه بولگاري آكوا ديوينا با الهام از نقاشي ” تولد ونوس ” از بوتيك الي بر پايه ي عطري بسيار روشن و نفساني عرضه گرديد . طرح تبليغاتي عطر ادكلن زنانه بولگاري آكوا ديوينا با معرفي چهره ي برتر مد ” ماگدالنا فراكووياك ” در سه سايز ۲۵ ، ۴۰ و ۶۵ ميل و با غلظت ادو تويلت عرضه شد . به‌محض اولين اسپري از اين عطر روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنج، نمك و زنجبيل خواهيد شد. اين تركيب تند و خنك، حس حضور در سواحل اقيانوسي را براي شما تداعي مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي متوجه تغيير مسير نت‌هاي آغازي به‌سوي نت‌هاي مياني خواهيد شد. اين نت‌هاي مياني از تركيب گل ماگنوليا و ميوه‌ي دوست‌داشتني به تشكيل‌شده‌اند. احساس طراوت و تازگي از نتايج استشمام بوي اين تركيب به شمار مي‌آيد. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني با وجود نت‌هاي چوبي، عنبر و عسل جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد. با عطر ادكلن زنانه بولگاري آكوا ديوينا براي اولين بار در يك عطر حس شوري را تجربه خواهيد كرد و بخش تعجب آور آن در اين است كه از اين عطر بويي ساطع ميگردد كه عناصري همچون عسل را به بازي گرفته و در حالي كه تعاملي به شيريني دارد با تعادلي ملايم از شوري به عنوان پس زمينه ، احساسي آبي را در درون خود جاي داده است.

  • رايحه اوليه : نمك , ترنج , زنجبيل رايحه مياني : مگنوليا , به رايحه پايه : روايح چوبي , موم , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن          

لينكهاي مرتبط:                                                                 

عطر بولگاري آكوا ديوينا                                                           

ادكلن بولگاري آكوا ديوينا

بولگاري آكوا ديوينا                                                             

Bvlgari Aqva Divina

Bvlgari Acqua Divina


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۶:۳۱ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري آمارنا-Bvlgari Amarena

عطر ادكلن بولگاري آمارنا-Bvlgari Amarena عطري است با رايحه ملايم و شيرين .اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر ادكلن بولگاري آمارنا-Bvlgari Amarena عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن بولگاري آمارنا-Bvlgari Amarena

عطر ادكلن بولگاري آمارنا-Bvlgari Amarena

عطر ادكلن بولگاري آمارنا-Bvlgari Amarena،از سري عطرهاي “له جمه” ميباشد كه عطرهايي با رايحه هايي ساده، اما بسيار با كيفيت هستند كه شيشه هاي بسيار زيبا و گرانقيمتشان جلوه اي ويژه به كلكسيون شما مي بخشد.

رايحه ابتدايي اين عطر با بوي ترش و شيرين و خوشمزه آلبالو شروع ميشود كه كمي نيز رايحه گل رز در آن به مشام ميرسد. با گذر زمان رايحه آلبالو كم كم محو شده و رايحه گل رز و گل مريم كه حس شيرين ملايمي هم دارند افسار عطر را تا انتها به دست مي گيرند.

  • رايحه ها: آلبالو , رز , گل مريم

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                     

لينكهاي مرتبط:                                                                           

عطر بولگاري آمارنا                                                                    

ادكلن بولگاري آمارنا                                                                    

بولگاري آمارنا

بولگاري له جمه آمارنا                                                           

Bvlgari Amarena


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۵:۲۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq عطري است با رايحه خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد . عطر بولگاري آكوا پور هوم تونيك- Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq،از نظر رايحه شباهتهايي زيادي به برادر بزرگتر خود بولگاري آكوا پور هوم دارد با اين تفاوت كه حس عميق و قدرتمند نمكي آن كمي كاهش يافته و براي افزايش كاراكتر كمي رايحه هاي گلها به آن اضافه شده است.

بطري اين عطر با شكل و شمايل دايره‌اي و تختش بسيار خوش‌دست ساخته شده است. روي بطري، نام AQVA Pour Homme و در پايين آن عبارت TONIQ چاپ شده است.

براي اسپري كردن اين عطر لازم نيست در آن را برداريد. كافي است تا يك فشار كوچك روي در آن وارد كنيد تا بوي اقيانوس را احساس كنيد. پس از اسپري كردن اين عطر روي پوست و محل نبضتان، بوي ليمو و نعناع را استشمام خواهيد كرد. اين نت‌هاي تند، شيرين و خنك، شادي و تازگي را به شما منتقل مي‌كنند. پس از مدتي، اين نت‌ها‌ جاي خود را به نت‌هاي‌ مياني مي‌دهند. نت‌‌هاي مياني از علف دريايي و آب دريا ساخته‌ شده ‌است. بوي اين نت‌هاي اقيانوسي، انرژي و طراوت را در شما بيشتر خواهد كرد.در ادامه و پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و به‌آرامي جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد. نت‌‌هاي پاياني از علف وتيور و عنبر تشكيل‌شده‌اند. بوي اين نت‌هاي‌ گياهي و شيرين، آرامش را در شما بيشتر مي‌كند.

  • رايحه اوليه : گريپ فروت , گلابي رايحه مياني : آب دريا , جلبك دريايي  رايحه پايه : چوب صندل سفيد , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                  

لينكهاي مرتبط:                                                                 

عطر بولگاري آكوا پور هوم تونيك
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۴:۲۱ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq عطري است با رايحه خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد . عطر بولگاري آكوا پور هوم تونيك- Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Toniq،از نظر رايحه شباهتهايي زيادي به برادر بزرگتر خود بولگاري آكوا پور هوم دارد با اين تفاوت كه حس عميق و قدرتمند نمكي آن كمي كاهش يافته و براي افزايش كاراكتر كمي رايحه هاي گلها به آن اضافه شده است.

بطري اين عطر با شكل و شمايل دايره‌اي و تختش بسيار خوش‌دست ساخته شده است. روي بطري، نام AQVA Pour Homme و در پايين آن عبارت TONIQ چاپ شده است.

براي اسپري كردن اين عطر لازم نيست در آن را برداريد. كافي است تا يك فشار كوچك روي در آن وارد كنيد تا بوي اقيانوس را احساس كنيد. پس از اسپري كردن اين عطر روي پوست و محل نبضتان، بوي ليمو و نعناع را استشمام خواهيد كرد. اين نت‌هاي تند، شيرين و خنك، شادي و تازگي را به شما منتقل مي‌كنند. پس از مدتي، اين نت‌ها‌ جاي خود را به نت‌هاي‌ مياني مي‌دهند. نت‌‌هاي مياني از علف دريايي و آب دريا ساخته‌ شده ‌است. بوي اين نت‌هاي اقيانوسي، انرژي و طراوت را در شما بيشتر خواهد كرد.در ادامه و پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و به‌آرامي جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد. نت‌‌هاي پاياني از علف وتيور و عنبر تشكيل‌شده‌اند. بوي اين نت‌هاي‌ گياهي و شيرين، آرامش را در شما بيشتر مي‌كند.

  • رايحه اوليه : گريپ فروت , گلابي رايحه مياني : آب دريا , جلبك دريايي  رايحه پايه : چوب صندل سفيد , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                  

لينكهاي مرتبط:                                                                 

عطر بولگاري آكوا پور هوم تونيك
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۴:۲۱ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم مارين تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Toniq

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم مارين تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Toniq عطري است با رايحه خنك و ملايم. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازارعطر و ادكلن عرضه شد .عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم مارين تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Toniq عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم مارين تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Toniq

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم مارين تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Toniq

عطر ادكلن بولگاري آكوا پور هوم مارين تونيك-Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Toniq،از نظر رايحه شباهت هاي زيادي به برادر بزرگتر خود آكوا مارين دارد با اين تفاوت كه در رايحه مياني كمي حس گلدار پيدا ميكند و كمي شيرين تر است و البته ماندگاري آن نيز افزايش يافته است.

رايحه ابتدايي عطر با بويي شاداب، تلح، خنك، سبز و جلبك مانند و نمكي آغاز ميشود كه رايحه ضعيفي از مركبات نيز در كنارش به مشام مي رسد.در ادامه عطر بصورت جزئي شيرين شده و كمي نيز رايحه گلها به آن اضافه ميشود ولي عطر همچنان خنك و شاداب و درياي است. با گذر زمان عطر كمي نيز رايحه چوبي به خود مي گيرد كه تلخي عطر را كمي افزايش مي دهد.

  • رايحه اوليه : گريپ فروت , گلابي رايحه مياني : آب دريا , جلبك دريايي  رايحه پايه : چوب صندل سفيد , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                  

لينكهاي مرتبط:                                                                 

عطر بولگاري آكوا پور هوم مارين تونيك                     

ادكلن بولگاري آكوا پور هوم مارين تونيك                                   

بولگاري آكوا پور هوم مارين تونيك                                          

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Toniq


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۳:۱۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع: