بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

تستر عطر ادكلن بولگاري اومنيا گرين جيد-Bvlgari Omnia Green Jade

تستر عطر ادكلن بولگاري اومنيا گرين جيد-Bvlgari Omnia Green Jade عطري است با رايحه خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر بولگاري اومنيا گرين جيد عطري است زنانه و شيك.

عطر بولگاري اومنيا گرين جيد-Bvlgari Omnia Green Jade

عطر بولگاري اومنيا گرين جيد-Bvlgari Omnia Green Jade

Bvlgari Omnia Green Jade در سال ۲۰۰۹ به بازار معرفي شد. طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز برجسته و كاربلد «آلبرتو موريلاس» (Alberto Morillas) انجام شده است. بطري اين عطر بسيار زيبا طراحي شده و جلب‌توجه مي‌كند. اين بطري از دو نيم‌دايره‌ي نقره‌اي ساخته شده است. اين نيم‌دايره‌هاي زيبا توسط يك قاب سبز رنگ احاطه‌ شده‌اند. روي بطري نشان تجاري بولگاري به‌خوبي حك شده است. به‌محض اولين اسپري از اين عطر روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي پرتقال ماندارين خواهيد شد. اين تركيب شيرين و خنك، حس حضور در طبيعت را براي شما تداعي مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي متوجه تغيير مسير نت‌هاي آغازي به‌سوي نت‌هاي مياني خواهيد شد. اين نت‌هاي مياني از تركيبگل ياس (Jasmine) ، گل صد توماني (Peony) تشكيل‌شده‌اند. احساس طراوت و تازگي از نتايج استشمام بوي اين تركيب به شمار مي‌آيد. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني با وجود مشك (Musk) ، پسته (Pistachio) ، رايحه هاي جنگلي جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد.

عطر بولگاري گرين جيد (Bvlgari Green Jade)، نمونه اي از جذابيت و هماهنگي عجيب كه براي خانمهاي يك مقدار جوانتر مناسب است.رايحه ي گل ها و شكوفه ها مناسب جهت استفاده در تعطيلات و اوقات فراغت

  • رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : پرتقال ماندارين (Mandarin Orange) رايحه مياني عطر-ادكلن : گل ياس (Jasmine) ، گل صد توماني (Peony) رايحه پاياني عطر-ادكلن : مشك (Musk) ، پسته (Pistachio) ، رايحه هاي جنگلي (Woodsy Notes)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                 

لينكهاي مرتبط:                                                                       

عطر بولگاري اومنيا گرين جيد                                             

ادكلن بولگاري اومنيا گرين جيد                                                       

بولگاري اومنيا گرين جيد

Bvlgari Omnia Green Jade


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۱:۲۹ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري امنيا كريستالين-Bvlgari Omnia Crystalline EDT

عطر ادكلن بولگاري امنيا كريستالين-Bvlgari Omnia Crystalline EDT عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۰۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر بولگاري امنيا كريستالين عطري است زنانه و باوقار.

عطر بولگاري امنيا كريستالين-Bvlgari Omnia Crystalline EDT

عطر بولگاري امنيا كريستالين-Bvlgari Omnia Crystalline EDT

طراحي و فرمولاسيون اين عطر را عطرساز مشهور «آلبرتو موريلاس» (Alberto Morillas) انجام داده است. اين عطر گلي و ميوه‌اي براي فصول تابستان و بهار پيشنهاد مي‌شود. طراحي بطري عطر ادكلن زنانه بولگاري امنيا كريستالين ادو تويلت با الهام از بلور صورت گرفته است. بطري اين عطر از دو دايره‌ي در هم تنيده تشكيل شده است. روي اين دايره‌ها نشان بولگاري ديده مي‌شود.

در مسير بويايي اين محصول ابتدا بامبو و گلابي به استقبال شنونده رفته و بدنبال آن در ميانه ي راه ، چاي ، كاسيا ، و گل نيلوفر ظاهر گشته و راه را دنبال نموده و سرانجام در انتهاي مسير با چوب گاياك ، اوآكموس و مشك ماندگار ميشود . تركيب رايحه ي اين عطر داراي نيلوفر آبي فشرده با نشاط چاي سبز و طراوت جنگل بامبوي در هم پيچيده ميباشد . اين رايحه با مشك كه بسيار حيله گرانه به برخي از بي ثباتي هاي اين رايحه لذت بخشيده است ، اين رايحه را روشن ، سبك ، ساده و بسيار جهنده از سوي مچ دست به سمت بيني نموده است .

  • رايحه اوليه : چوب خيزران , گلابي رايحه مياني : برگ و جوانه انگور فرنگي , لاله مردابي , چاي رايحه پايه : خزه درخت بلوط , چوب گاياك , مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                   

لينكهاي مرتبط:                                                                         

عطر بولگاري امنيا كريستالين                                              

ادكل بولگاري امنيا كريستالين                                                           

بولگاري امنيا كريستالين                                                           

Bvlgari Omnia Crystalline EDT                     


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۰۰:۳۵ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري آكوا آمارا-Bvlgari Aqva Amaraعطر بولگاري آكوا آمارا-Bvlgari Aqva Amara

عطر ادكلن بولگاري آكوا آمارا-Bvlgari Aqva Amara عطري است با رايحه خنك و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر بولگاري آكوا  آمارا عطري است مردانه و جذاب .

عطر بولگاري آكوا آمارا-Bvlgari Aqva Amara

عطر بولگاري آكوا آمارا-Bvlgari Aqva Amara

عطر ادكلن مردانه بولگاري آكوا آمارا از برند سرشناس و مطرح بولگاري در سال ۲۰۱۴ توسط طراحي بنام ژاكوئز كاواليئر طراحي و به بازار عرضه شد . پس از عرضه ي چندين و چند رنگ و طرح از عطر آكوا تا امروز شايد حتي به ذهن هيچ كسي اين موضوع خطور هم نميكرد كه برند بولگاري اقدام به توليد و عرضه ي عطري با اين رنگ و ساختار از رايحه اي متفاوت بنمايد ، ولي كمپاني بولگاري اين عمل را با جسارتي مثال زدني به سرانجام رساند و آكوا آمارا ، عطري سرشار از انرژي و سمبلي از نور با بطري متفاوت با رنگ مسي وارد بازار شد.روي بطري نام آكوا آمارا با رنگ سفيد به چشم مي‌خورد.

اين نسخه از آكوا با تركيبي از مخلوط نارنگي سيسيلي با روغن گل نرولي توليد شد و داراي رايحه اي از نعناع هندي اندونزيايي و اوليبانوم بخور سفيد مي باشد . شايد تنها وجه مشترك اين محصول با ساير آكواها در رايحه‌اي خنك و دريايي باشد ، اما وجه تمايز آمارا و نسخه‌هاي پيشين ، در  تلخي آن است زيرا آكوا آمارا به معناي آب تلخ ميباشد . آكوا آمارا رايحه اي الهام گرفته از ناز و نعمت بي نهايت از درياي مديترانه ميباشد . اين محصول همچون ساير آكواها رايحه‌اي خنك و دريايي دارد و در اين مورد با آنها مشترك است. اما نقطه افتراق آمارا و نسخه‌هاي پيشين تلخي است. آكوا آمارا در لغت به معناي «آب تلخ» است و تلخي رايحه‌ها در اين ادكلن مورد تأكيد قرار گرفته است.استجان كورتاجارنا مدل مطرح و مشهور اين محصول را در ساحل دريا به عنوان خداي خورشيد در يونان و به جهت مخالفت با كشتن ماريو سورنتي به تصوير كشيده است .

نكته جالب در اين عطر آن است كه خانم ها نيز به آن علاقه زيادي نشان ميدهند.

  • رايحه اوليه : نارنگي ماندارين رايحه مياني : بهارنارنج , آب دريا رايحه پايه : صمغ كندر , نعناع هندي

عطر ادكلن  ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن           

لينكهاي مرتبط:                                                                  

عطر بولگاري آكوا آمارا       
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۷:۱۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن الكساندر جي اوسنت وايت –Oscent white

عطر ادكلن الكساندر جي اوسنت وايت – Oscent white از برند تازه كار و جديد التاسيس الكساندر جي در سال ۲۰۱۲ طراحي و به بازار عرضه شد .

رايحه ي عطر ادكلن مردانه الكساندر جي اوسنت وايت داراي تناليته ي چوبي ، مشكدار شرقي است كه داراي تمي بسيار قوي با ماندگاري بالاست و مورد مناسبي  براي فصل سرد و برفي زمستان بشمار مي آيد.

عطر ادكلن الكساندر جي اوسنت وايت–Alexander j. Oscent white

در نت ابتدايي اين عطر قوي و گيرا نبض بسيار قدرتمندي از حناي گرجستاني به ميان آمده و در قلب و در نت مياني لامي ، نعناع هندي و چوب صندل سفيد هوش و حواس را از شنونده ربوده و در انتها با رايحه ي حس برانگيز لادن و مشك و رايحه ي دلچسب وانيل ، عطر ادكلن مردانه الكساندر جي اوسنت وايت را دلچسب براي بانوان نيز مينمايد .

عطر ادكلن مردانه الكساندر جي اوسنت وايت از سري خانواده ي اوسنت اولين عطر از اين مجموعه بوده و با شاهكاري در زمان ماندگاري خود را در ذهن هواداران اين برند جاي داده است . بطري اين محصول كه بيانگر رايحه ي قدرتمند درون آن است با درب پوشي برنگ طلايي ، آويزي به رنگ طلا و همچنين منقوش بودن لوگوي برند الكساندر جي در قلب اين بطري و نيز طرح حكاكي شده ي نام محصول بر گلوي اين بطري همه و همه باعث جذابيت و فريبندگي عطر ادكلن مردانه الكساندر جي اوسنت وايت شده است .

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:                                                       

عطر الكساندر جي اوسنت وايت                

ادكلن الكساندر جي اوسنت وايت         

الكساندر جي اوسنت وايت            


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۱۵:۳۹ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن الكساندر جي اوسنت پينك–Oscent Pink

عطر ادكلن الكساندر جي اوسنت پينك – Oscent Pink  از برند الكساندر جي در سال ۲۰۱۲ بعد از نسخه ي اوليه ي خود يعني عطر ادكلن مردانه اوسنت وايت ، طراحي و به بازار عرضه شد . بطري عطر ادكلن زنانه الكساندر جي اوسنت پينك نيز دقيقا مشابه اوسنت وايت طراحي شده با اين تفاوت كه ، رنگ بطري اينبار به  صورت صورتي كمرنگ ميباشد.

رايحه ي اين عطر زنانه ي شيرين و مركباتي ، مناسب فصول بهار و زمستان ميباشد . در نت ابتدايي عطر ادكلن زنانه الكساندر جي اوسنت پينك ، تمشك به همراه مركباتي همچون ترنج و پرتقال آشكار ميگردد . به دنبال نت ابتدايي در قلب رايحه ي عطر ادكلن زنانه الكساندر جي اوسنت پينك و در نت مياني شاهد ، گل ياس ، شكوفه پرتقال و نعناع هندي خواهيم بود و سر آخر در نت پايه و در انتهاي مسير بويايي عطر ادكلن زنانه الكساندر جي اوسنت پينك عناصري همچون مشك ، عنبر و وانيل از بانوان شيك پوش و خوش سليقه دلربايي كرده و ماندگار ميگردد .

عطر ادكلن زنانه الكساندر جي اوسنت پينك ، عطري است كه با دل خوش و آرامش خاطر ميتوانيد آنرا در طول روز و شب بر تن كنيد . عطر ادكلن زنانه الكساندر جي اوسنت پينك داراي سيليجي سنگين و از طول عمر بالايي هم برخوردار ميباشد .

در پيجيدگي دقيقا شبيه به عطر ادكلن شنل كوكو مادمازل بوده با ايت تفاوت كه صاف تر و شفاف تر و عطري است كاملا زنانه و دخترانه اما كمي شيرين تر به همراه تمشك ، كه مسلما آنرا دوست خواهيد داشت .

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:                            

عطر الكساندر جي اوسنت پينك

ادكلن الكساندر جي اوسنت پينك

الكساندر جي اوسنت پينك

Alexander j. Oscent Pink


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۱۴:۵۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن الكساندر جي اوسنت بلك – Oscent Black

عطر ادكلن الكساندر جي اوسنت بلك – Oscent Black  محصولي ديگر از برند الكساندر جي ، در سال ۲۰۱۲ براي استفاده ي بانوان و آقايان طراحي و بعد از دو  نسخه ي اوسنت وايت و اوسنت پينك به بازار عرضه شد .

رايحه ي سنگين ، كلاسيك و اصيل عطر ادكلن زنانه مردانه الكساندر جي اوسنت بلك در بطري زيبايي به رنگ مشكي با همان ساختار قبلي دو محصول هم خانواده  اش با رزين مجلل طلايي قرار گرفته است . رايحه و طراحي بطري عطر ادكلن زنانه مردانه الكساندر جي اوسنت بلك در تعاملي هماهنگ و خاص قرار دارد .

در مسير بويايي عطر ادكلن زنانه مردانه الكساندر جي اوسنت بلك ، شاهد پخش رايحه اي قدرتمند از نت هاي چوبي ، مشكي ، دودي و معطر ميباشيم . عطر ادكلن زنانه مردانه الكساندر جي اوسنت بلك با نت هاي ماندگار و كلاسيك خود فقط مناسب فصل سرد زمستان و مجالس و ميهماني هاي شبانه ميباشد . عطر ادكلن زنانه مردانه الكساندر جي اوسنت بلك در بطن خود مشك ، نت هاي چوبي ، اوليبانوم ، گل لادن ، تنباكو ، سدر ، زنجبيل ، وانيل ، باديان رومي و عنبر را داراست . عنصر غالب موجود در رايحه ي عطر ادكلن زنانه مردانه الكساندر جي اوسنت بلك ، اوليبانوم ميباشد و داراي ماندگاري زيادي است .

طراحي رايحه ي عطر ادكلن زنانه مردانه الكساندر جي اوسنت بلك همانند دو محصول هم خانواده اش از گروه توليدي الكساندر جي ميباشد . با يك بار تست اين رايحه در شبهاي زمستاني ، مطمئنا شيفته ي آن خواهيد شد .

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن               

لينكهاي مرتبط:                                                       

عطر الكساندر جي اوسنت بلك                                   

ادكلن الكساندر جي اوسنت بلك                                   

الكساندر جي اوسنت بلك                                           

Oscent Black                      


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۱۳:۰۱ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن الكساندر جي ل رويال – Alexandre J Le Royal

عطر ادكلن الكساندر جي ل رويال-Alexandre J Le Royal عطري است تند.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن الكساندر جي ل رويال-Alexandre J Le Royalll عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن الكساندر جي ل رويال-Alexandre J Le Royal

عطر ادكلن الكساندر جي ل رويال – Alexandre J Le Royal در لطافت و طراوتي ناب و فاخر، كار خودش رو شروع ميكنه. هل و دارچين شيرين كه خبري از تندي اسپايسي اونا نيست،در كنار طراوت و تازگي ميوه ها كه پس زمينه ي آروم و لطيف چوبي رو هم بخوبي ميشه در اون حس كرد بخش آغازين له رويال هستن. اين فضاي ادويه اي،ميوه اي و چوبي تازه و شاداب كه خوشمزگي ظريفي در اون جريان داره،با حضوري دوستانه و بي آزار،حدود يه ساعت هاله اي آرامش بخش و توأم با اعتماد بنفس بوجود مياره.

به مرور آكورد چوبي قدرت بيشتري مي گيره و عطر حالت كهربايي و كمي خاكي مي گيره كه خبر از تغيير فضا به سمت و سويي چوبي و خاكي قدرتمند ميده. اما چنين اتفاقي نمي افته و عطر وارد فضايي شاداب تر و تازه تر كه كاملا متفاوت از لحظات آغازين عطر هست،ميشه.  ليموي آبدار و تازه كه فضا رو تلطيف ميكنه و ترشي خفيفي هم داره بهمراه حس الكلي قدرتمندي در كنار فضاي چوبي-ادويه اي باشكوه و البته لطيفي قرار مي گيرن كه لمسي از توت ارس،اين پيچيدگي مجلل و مفرح رو به اوج خودش ميرسونه.  اين در هم تنيدگي با وقار و ملايم سيتروسي-الكلي و اسپايسي-چوبي تا مدتها موجبات انبساط خاطر رو فراهم ميكنه و در انتها حس خزه اي و خاكي خفيفي به خودش مي گيره .

عطر ادكلن الكساندر جي ل رويال – Alexandre J Le Royal مثل اسم و شيشه ي با عظمت و فاخرش،حس لوكس و شيكي داره كه سرشاره از لطافت و آرامش و اعتماد بنفس. يه عطر بسيار باكيفيت كه يونيك نيست اما محشر و سرور آوره.پخش متوسط و ماندگاري ۶-۷ ساعته داره.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:                                  

عطر الكساندر جي ل رويال                               

ادكلن الكساندر جي ل رويال

الكساندر جي ل رويال

Alexandre J Le Royal


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۱۱:۵۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن سي كي آبسشن مردانه-CK Obsession EDT

عطر ادكلن سي كي آبسشن مردانه-CK Obsession EDT عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۱۹۸۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كيآبسشن- CK Obsession EDTT عطري است مردانه و خاص.

عطر ادكلن سي كي آبسشن مردانه-CK Obsession EDT

عطر ادكلن سي كي آبسشن مردانه-CK Obsession EDT، محصول سال ۱۹۸۶كمپاني سي كي، توسط شخصي بنام BobSlattery با رايحه ي چوبي و شرقي خلق شد كه در سال ۱۹۸۷ برنده ي جايزه FiFi گرديد . اين محصول كه طراح بطري آن شخصي به نام Pierre Dinand بود ، در دهه ي ۸۰ به معروفترين و بي نظير ترين عطر ها تبديل گشت

بطري اين عطر در عين سادگي، در زمان معرفي‌اش به‌عنوان يكي از مدرن‌ترين شيشه‌هاي دنيا شناخته مي‌شد. روي شيشه نام Obsession و در پايين شيشه نشان Calvin Klein با رنگ تيره مشاهده مي‌شود. در بطري با رنگ قهوه‌اي تيره‌اش هارموني خوبي با رنگ بدنه‌ي عطر ايجاد كرده است.

به‌محض اولين اسپري از Obsession روي پوست و محل نبض يا لباستان متوجه بوي تخم گشنيز، اسطوخودوس، پرتقال ماندارين، گريپ‌فروت، نارنج، ليمو و دارچين خواهيد شد. اين تركيب مركباتي با شيريني ملايمي كه دارد، نشاط و طراوت را به شما هديه مي‌كند. با گذشت زمان متوجه جانشيني نت‌هاي مياني به‌جاي نت‌هاي آغازي خواهيد شد. اين نت‌ها از تركيب گل ياسمين، ميخك صد پر، جوز هندي، مريم‌گلي، چوب رزوود برزيلي، درخت كاج و تمشك ساخته شده‌اند. آرامشي كه از اين نت‌ها مي‌گيريد تا مدت زيادي در شما باقي خواهد ماند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. نت‌هاي پاياني از عنبر، چوب صندل، گياه پاتچولي، مشك، وانيل و علف وتيور تشكيل شده‌اند.

  • رايحه اوليه : گشنيز ، اسطوخودوس ، ماندارين ، ليموترش ، گريپ فوروت ، ترنج ، دارچين رايحه مياني : جوز ، ميخك ، گل ياس ، سيگ ، چوب قرمز برزيلي ، نوعي صمغ ، توت قرمز ، درخت صنوبر   رايحه پايه : عنبر ، چوب صندل ، نعناع هندي ، مشك ، وانيل ، خس خس

 

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي آبسشن 

ادكلن سي كي آبسشن 

سي كي آبسشن 

CK Obsession EDT

ادكلن كالوين كلين


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۸:۴۳ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن سي كي آبسشن زنانه-CK Obsession EDP

عطر ادكلن سي كي آبسشن زنانه-CK Obsession EDP عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۸۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كيآبسشن- CK Obsession EDPP عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن سي كي آبسشن زنانه-CK Obsession EDP

عطر ادكلن سي كي آبسشن زنانه-CK Obsession EDP، محصول سال ۱۹۸۵ از قديمي ترين عطرهاي كمپاني سي كي با رايحه ي تند و شرقي كه دارد مناسب استفاده ي بانوان در ميهماني هاي شبانه مي باشد. عطر زنانه Obsession Calvin Klein (آبسشن كلوين كلاين) كه توسط Jean Guichard خلق شد ، به دليل ماندگاري بسيار بالايي كه دارد براي مصرف در مراسم هاي رسمي و ملاقات هاي مهم در شب هاي سرد زمستاني  پيشنهاد مي شود.

طراحي شيشه‌ي آبسشن شكل يك موشك را براي شما تداعي مي‌كند. در بطري به رنگ قهوه‌اي تيره بوده و با نوشته‌هاي روي شيشه هماهنگي خوبي دارد. مايع درون شيشه نيز به رنگ طلايي است. اين بطري با اندازه‌ي مناسب و متوسط خود به آساني در كيف شما براي جابجايي جا مي‌شود.

با اولين اسپري از آبسشن روي لباس و يا محل نبض خود، به سرعت بوي پرتقال ماندرين، پرتقال، وانيل، هلو، ريحان، نارنج و ليمو را احساس خواهيد كرد. طراوت و شادابي اين ميوه‌ها به خوبي به شما و اطرافيانتان منتقل مي‌شود. در ادامه و با سپري شدن مدتي شاهد تغيير مسير نت‌‌هاي آغازي به سمت نت‌هاي مياني خواهيد بود. اين نت‌ها شامل ادويه‌هاي تند، گشنيز، چوب صندل، شكوفه‌ي پرتقال، گل ياسمين و رز، اوك‌موس و چوب درخت سرو هستند. تندي اين عناصر به خوبي شما را هوشيار مي‌كند. پس از مدتي طولاني، عنبر، مشك، وانيل و علف وتيور جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد. نت‌هاي پاياني علاوه بر حفظ شيريني نت‌هاي آغازي، گرماي ملايمي نيز به اين تركيب مي‌افزايند.

  • رايحه اوليه: نت هاي سبز رنگ ، ماندارين ، وانيل ، هلو ، ريحان ، ترنج ، ليمو  رايحه مياني: ادويه ، گشنيز ، چوب صندل ، شكوفه پرتقال ، گل ياس ، سدر ، گل رز ، بلوط   رايحه پايه: عنبر ، مشك ، وانيل ، خس خس ، بخور خوشبو

 

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن               

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي آبسشن

ادكلن سي كي آبسشن

سي كي آبسشن

CK Obsession EDP

ادكلن كالوين كلين


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۸:۰۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن سي كي ۲-CK2 Calvin Klein

عطر ادكلن سي كي ۲-CK2 Calvin Klein عطري است خنك. اين عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي سي كي ۲- CK CK2 Calvin Kleinn عطري است مردانه و زنانه و شيك.

عطر ادكلن سي كي ۲-CK2 Calvin Klein

عطر ادكلن سي كي ۲-CK2 Calvin Klein،ادكلني خنك با رايحه ي سنگ ريزه !

اين بار كالوين كلين محصول جديد خود را با ظاهري خاص به بازار عرضه كرد.

  • رايحه اوليه : گلابي , نارنگي ماندارين , برگ بنفشه , ترب ژاپني رايحه مياني : متيل دي‌هيدروجاسمونات , رز , ريشه زنبق , گل صدتوماني , سنگ ريزه  رايحه پايه : روايح دودي , چوب صندل سفيد , خس خس , مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                   

لينكهاي مرتبط:                                                                   

عطر سي كي ۲

ادكلن سي كي ۲

سي كي ۲                                                                              

CK2 Calvin Klein

ادكلن كالوين كلين


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۷:۲۰ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع: