بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

عطر ادكلن سي كي ايفوريا بلوسوم-CK Euphoria Blossom

عطر ادكلن سي كي ايفوريا بلوسوم-CK Euphoria Blossom عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي ايفوريا بلوسوم- CK Euphoria Blossomm عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن سي كي ايفوريا بلوسوم-CK Euphoria Blossom

عطر ادكلن سي كي ايفوريا بلوسوم-CK Euphoria Blossom،محصول كمپاني Calvin Klein با رايحه گلدار و شرقي كه دارد مناسب استفاده ي بانوان در فصل بهار مي باشد . عطر زنانه Euphoria Blossom (ايفوريا بلوسوم ) كه توسط Carlos Benaim و Loc Dong خلق شد ، با بوي ملايم و شيرين خود براي مصرف در طول روز و يا ميهماني هاي كوچك پيشنهاد مي شود.

كالوين كلين ايفوريا بلاسم از نظر ساختار و رايحه شباهت زيادي با خواهر بزرگتر خود يعني ايفوريا زنانه دارد اما اينبار شادابتر و گلي تر شده است و شيريني كمتري نيز به همراه دارد.

رايحه ابتدايي عطر با بوي شاداب ميوه انار و رايحه ترش و شيرين كامكوات (از خانواده مركبات) آغاز ميشود كه رايحه گلي ضعيفي نيز با خود به همراه دارد. در ادامه عطر حس شاداب و ميوه اي خود را حفظ ميكند و رايحه گلها خصوصا گل صد توماني و گل اركيد قدرت بسيار بيشتري پيدا ميكنند كه رايحه اي شاداب، نيمه شيرين، گلي و ميوه اي را براي عطر رقم ميزنند.

كالوين كلين ايفوريا بلاسم پخش بو و ماندگاري مناسبي دارد و گزينه بسيار خوبي است براي بهار و تابستان.

 • رايحه اوليه: انار ، كامكات  رايحه مياني: گل صد توماني ، اركيده ، نيلوفرآبي  رايحه پايه: مشك ، عنبر ، نت هاي چوبي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:                                                                             

عطر سي كي ايفوريا بلوسوم

ادكلن سي كي ايفوريا بلوسوم

سي كي ايفوريا بلوسوم

CK Euphoria Blossom

ادكلن كالوين كلين 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۴۹:۰۵ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن سي كي ايفوريا اسنس- CK Euphoria Essence

عطر ادكلن سي كي ايفوريا اسنس- CK Euphoria Essence عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي ايفوريا اسنس- CK Euphoria Essencee عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن سي كي ايفوريا اسنس- CK Euphoria Essence

عطر ادكلن سي كي – CK، طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط دو عطرساز مشهور دنيا با نام‌هاي «ايو كاسار» (Yves Cassar) و «ژان-مارك شايلان» (Jean-Mark Chaillan) انجام شده است.

بطري اين عطر به رنگ بنفش است. بطري بسيار جذاب و خوش‌دست طراحي شده است. روي در بطري نشان تجاري كلوين كلاين و در بعد ديگر آن نام Eauphoria Essense ديده مي‌شود.

پس از اسپري كردن كلوين كلاين Eauphoria Essense روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي تمشك، فلفل صورتي و توت سياه خواهيد شد. اين تركيب تند و شيرين، احساس هيجان و نشاط را براي شما به ارمغان مي‌آورد. پس از مدتي، نت‌هاي مياني به‌آرامي جايگزين نت‌هاي آغازي خواهند شد. اين نت‌ها از گل اركيده، زنبق دره و ياسمين ساخته‌شده‌اند. بوي گل اعتمادبه‌نفس خوبي را در شما ايجاد و توجه اطرافيان را به‌سوي شما جلب مي‌كند. در ادامه و با گذشت زمان، نت‌هاي پاياني كم‌كم از راه رسيده و جانشين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين نت‌ها از گياه پاتچولي، چوب كشمير و شكلات سفيد ساخته‌شده‌اند. اين نت‌هاي شيرين،

 • رايحه اوليه : تمشك , توت سياه , فلفل صورتي
 • رايحه مياني : اركيده , گل برف , ياس
 • رايحه پايه : شكلات سفيد , چوب كشمير , نعناع هندي

 

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                      

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي ايفوريا اسنس

ادكلن سي كي ايفوريا اسنس

سي كي ايفوريا اسنس

CK Euphoria Essence


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۴۸:۲۰ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن سي كي ايفوريا ليكوييد گلد زنانه-Ck Euphoria Liquid Gold

عطر ادكلن سي كي ايفوريا ليكوييد گلد-Ck Euphoria Liquid Gold عطري است با رايحه گرم و شيرين و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر كلوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد عطري است زنانه و اغواگر.

عطر سي كي ايفوريا ليكوييد گلد زنانه-Ck Euphoria Liquid Gold

پس از موفقيت جفت ايفوريا زنانه و مردانه در بازار جهاني در سال ۲۰۰۵ ، برند كلوين كلين براي ختم شاهكارهاي توليدي خود در سال ۲۰۱۴ اينبار اقدام به توليد محصولي با نام عطر ادكلن زنانه كلوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد نمود و با آرزوي ذوب شدن در لذت و نمايشي از ثروت و تجملات ، عطر ادكلن زنانه كلوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد را روانه ي بازار كرد . عطر ادكلن زنانه كلوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد نمادي از عطري اعتياد آور در بين ساير محصولات اين برند شناخته شده است . وقتي‌كه به شيشه‌ي اين عطر نگاه مي‌كنيد، اولين ويژگي كه توجه شما را به خودش جلب مي‌كند، شكل جالب و غيرعادي و رنگ طلايي آن است. قسمت بالايي اين شيشه به رنگ تيره طراحي شده و تضاد قابل‌توجهي را با رنگ طلايي اين شيشه ايجاد كرده است. روي در مكعب مستطيلي و بلند اين عطر نام Liquid Gold Euphoria و در وجه ديگر آن نشان Calvin Klein با رنگ تيره چاپ شده و خودنمايي مي‌كند.

 عطر ادكلن زنانه كلوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد ، عطري با رايحه ي چوبي شرقي و با تناليته اي گرم و تند ، رايحه اي لوكس و مرموز جهت مصارف شبانه روزي در فصول سرد سال ميباشد . رايحه ي عطر ادكلن زنانه كلوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد از توافق سه نت تك عنصري تشكيل شده است . وقتي اين عطر آمريكايي را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، به‌سرعت متوجه بوي دارچين مي‌شويد. اين نت تند و شيرين، حرارت و هيجان شما و محيط اطرافتان را بالا مي‌برد. در ادامه و پس از مدتي شاهد تغيير مسير خط بويايي اين عطر خواهيد بود. در اين زمان نت‌هاي مياني به‌آرامي جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. نت‌هاي مياني از تركيب گل اركيده‌ي سياه ساخته‌شده‌اند. گل اركيده با بوي جادويي و ملايمي كه دارد، انرژي‌هاي مثبت را به‌سوي شما هدايت مي‌كند. پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني جاي نت‌هاي مياني را براي ماندگاري بيشتر مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب صندل تشكيل مي‌شوند. بوي چوب صندل باعث ايجاد آرامش و تعادل روحي و دور شدن استرس و اضطراب مي‌شوند.

 • رايحه اوليه : دارچين رايحه مياني : اركيده رايحه پايه : چوب صندل سفيد

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن         

لينكهاي مرتبط:                                                                            

عطر سي كي ايفوريا ليكوييد گلد 

ادكلن سي كي ايفوريا ليكوييد گلد زنانه

سي كي ايفوريا ليكوييد گلد 

ادكلن كالوين كلين ايفوريا ليكوييد گلد زنانه

Ck Euphoria Liquid Gold

Liquid Gold Euphoria Calvin Klein for women


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۴۷:۳۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن سي كي ايفوريا گلد مردانه-CK Euphoria Gold

عطر ادكلن سي كي ايفوريا گلد مردانه-CK Euphoria Gold عطري است گرم و تند.اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كيايفوريا گلد- CK Euphoria Goldd عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن سي كي ايفوريا گلد مردانه-CK Euphoria Gold

عطر ادكلن سي كي ايفوريا گلد مردانه-CK Euphoria Gold،مخصوص مردان امروزي با سبك و استايل منحصر به فرد ، بسيار با وقار و جذاب همچنين مناسب مراسم هاي خاص طراحي شده .

داراي تركيبي با كيفيت و قدرتمند همراه با آرزوي غرق شدن در شادي و شعف در دنيايي از لاكژري ها و ثروت است . تركيب اين عطر با تازگي و ترشي از ليمو و زنجفيل آغاز مي شود . قلب آن تحت سلطه ي گرمي از عسل ، دارچين و ريحان تازه قرار گرفته و سرانجام به عمقي از وانيل ، نعناع هندي و عنبر ختم مي شود .

كالوين كلين ايفوريا گلد پخش بو و ماندگاري بسيار خوبي دارد و گزينه بينظيري است براي روزهاي سرد پاييز و زمستان.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , زنجبيل رايحه مياني : دارچين , ريحان , عسل  رايحه پاياني : وانيل , كهربا , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                    

لينكهاي مرتبط:                                                                          

عطر سي كي ايفوريا گلد                                                               

ادكلن سي كي ايفوريا گلد

سي كي ايفوريا گلد

CK Euphoria Gold

ادكلن كالوين كلين 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۴۶:۴۸ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن سي كي ايفوريا گلد زنانه-CK Euphoria Gold

عطر ادكلن سي كي ايفوريا گلد زنانه-CK Euphoria Gold عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي -ايفوريا گلد CK Euphoria Goldd عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن سي كي ايفوريا گلد زنانه-CK Euphoria Gold

عطر ادكلن سي كي ايفوريا گلد زنانه-CK Euphoria Gold،از عطرهاي زنانه‌ي كلوين كلاين است كه رايحه‌اي شيرين دارد و با رايحه اي از آب ميوه ي كامكات ، زرد آلو و نارنگي آغاز مي شود . از اين رو شما در نيم ساعت اول بعد از مصرف اين عطر تن ترش ، شيرين و در عين حال بسيار لطيف و دلنشين را استشمام خواهيد كرد .

تركيب گياهان معطر،گل، ميوه، مركبات و چوب فرمولاسيون اين عطر را تشكيل مي‌دهد. زردآلو و نارنگي دو ميوه‌ي دوست‌داشتني هستند كه در نت اول در كنار هم قرار گرفته‌اند و بوي شيرين آن‌ها مشام شما را نوازش مي‌كند. اگر چشم‌هاي خود را ببنديد، با حس كردن نت مياني مي‌توانيد به دشت نرگس سفر كنيد و اگر بيشتر دقت كنيد، كندوهاي عسل را نيز خواهيد ديد و مي‌توانيد از آن لذت ببريد. بعد از مدتي تركيبي از مشك، چوب صندل و گياه پاتچولي جاي نت مياني را مي‌گيرد و تا لحظه‌ي آخر باقي مي‌ماند.

اين عطر مناسب بانواني است كه از هيچ ريسك و خطري در زندگي نمي هراسند و هميشه به دنبال ماجراجويي و هيجان مي باشند .

از ويژگي هاي برجسته ي آن ماندگاري فوق العاده ،گرمي و شيرينيش است كه آن را به انتخابي مناسب براي روزهاي باراني و پاييزي تبديل كرده است.

 • رايحه اوليه : زردآلو , نارنگي , پرتقال كامكوات رايحه مياني : نرگس , عسل , گاردنياي ياسمني  رايحه پايه : چوب صندل سفيد , مشك , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن               

لينكهاي مرتبط:                                                                     

عطر سي كي ايفوريا گلد 

ادكلن سي كي ايفوريا گلد 

سي كي ايفوريا گلد 

CK Euphoria Gold

ادكلن كالوين كلين 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۴۶:۰۳ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن سي كي اين تو يو مردانه-CK IN2U

عطر ادكلن سي كي اين تو يو مردانه-CK IN2U عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي اين تو يوCK IN2UU عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن سي كي اين تو يو مردانه-CK IN2U

عطر ادكلن سي كي اين تو يو مردانه-CK IN2U، توسط دونفر به نامهاي Carlos Benaim Bruno Jovanovic و Loc Dong خلق شد . اين عطر با رايحه ي خنك و شيريني كه دارد بهترين انتخاب براي روزهاي گرم تابستان مي باشد و به دليل شور ، هيجان و انرژي كه با خود به همراه دارد مخصوص نسل جوان طراحي شده است . به كمك اين عطر شگفت انگيز آقايان مي توانند جسارتي خاص در روابط  احساسي شان به دست آورند .

روي بطري اين عطر نام آن را كه به زيبايي هرچه‌تمام‌تر حك شده مي‌توانيد ببينيد. پايه‌ي بطري مانند شيشه بوده و از دور جلوه‌ي خاصي دارد. شيشه‌ي مات اين عطر به رنگ سفيد است و شما را به ياد شيشه‌هاي عطر قديمي و كلاسيك مي‌اندازد.

به‌محض اسپري كردن اين عطر روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي ليمو و برگ گوجه خواهيد شد. اين تركيب دوگانه، طراوت و تازگي را به شما و اطرافيانتان هديه مي‌كند. پس از مدتي متوجه تغيير مسير نت‌هاي آغازي به‌سوي نت‌هاي مياني خواهيد شد. نت‌هاي مياني از غلاف كاكائو تشكيل‌شده‌اند. غلاف كاكائو بويي شبيه چوب داشته و عطر كاكائو را با خودش به همراه دارد. اين نت شيرين، شادي و انرژي زيادي را ايجاد مي‌كند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. علف وتيور، مشك و چوب سدر عناصر تشكيل‌دهنده‌ي نت‌هاي پاياني هستند.

 • رايحه اوليه : ليمو ، برگ گوجه فرنگي  رايحه مياني : دانه كاكائو   رايحه پايه : خس خس ، مشك ، عنبر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن           

لينكهاي مرتبط:                                                                                     

عطر سي كي اين تو يو 

ادكلن سي كي اين تو يو 

سي كي اين تو يو

CK IN2U

ادكلن كالوين كلين


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۴۱:۰۸ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن سي كي اين تو يو زنانه-CK IN2U

عطر ادكلن سي كي اين تو يو زنانه-CK IN2U عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي اين تو يو-CK IN2UU عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن سي كي اين تو يو زنانه-CK IN2U

عطر ادكلن سي كي اين تو يو زنانه-CK IN2U،با رايحه ي گلدار و شرقي كه دارد مناسب استفاده ي بانوان در فصل تابستان مي باشد. عطر In2U كه مخصوص خانم هاي جوان طراحي شده است ، نشان دهنده ي آزادي و احتمالات قشر جوان براي كشف دنيا مي باشد.

اين عطر كه توسط Bruno Jovanovic خلق شد با بوي دلپذير و خوشايند همچنين بطري ساده و شيك خود چشم هر خانم خوش سليقه اي را به خود خيره مي كند و به او اعتماد به نفس مي دهد .

بطري IN2U بسيار ساده و مينيمال طراحي شده و به‌سرعت جاي خود را در دل هر بيننده‌اي باز مي‌كند. روي بطري نشان تجاري زيباي CK را با رنگ طلايي مشاهده مي‌كنيد. پايه‌ي طلايي بطري بر زيبايي IN2U افزوده است. اگر به طرف ديگر بطري نگاهي كرده باشيد بدون شك نام IN2U را هم ديده‌ايد.

پس از اولين اسپري از اين عطر آمريكايي روي پوست و محل نبضتان، متوجه بوي نارنج، گريپ‌فروت و برگ مو (برگ درخت انگور) خواهيد شد. بوي اين تركيب مركباتي و گياهي، باعث بالا رفتن انرژي و طراوت در روحيه‌ي شما خواهد شد.در ادامه و با گذشت مدتي، متوجه جابجايي نت‌هاي آغازي و مياني خواهيد شد. نت‌هاي مياني از گل اركيده و كاكتوس ساخته شده‌اند. بوي گل اركيده وقتي‌كه با بوي گياه كاكتوس مخلوط شود، اعتمادبه‌نفس و انرژي مثبت فراواني را در شما ايجاد خواهد كرد. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد. اين نت‌ها از عنبر، وانيل و چوب درخت سرو تشكيل‌شده‌اند. رايحه‌ي اين تركيب سه‌گانه، با بوي شيرين و كمي تندش، هيجان و جسارت را در شما به بالاترين ميزان خواهد رساند.

 • رايحه اوليه : ترنج , انگور فرنگي سرخ , دارابي رايحه مياني : اركيده , كاكتوس رايحه پايه : وانيل , سرخس , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                       

لينكهاي مرتبط:                                                                              

عطر سي كي اين تو يو

ادكلن سي كي اين تو يو

سي كي اين تو يو

CK IN2U

ادكلن كالوين كلين


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۴۰:۱۱ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن سي كي ايفوريا مردانه-Ck Euphoria Men

عطر ادكلن سي كي ايفوريا مردانه-Ck Euphoria عطري است با رايحه خنك و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر كلوين كلين ايفوريا مردانه عطري است مردانه و خاص.

عطر ادكلن مردانه كلوين كلين ايفوريا بر مبناي حس آزادي خواهي ، از برند كالوين كلين در سال ۲۰۰۶ با طراحي  «Jean-Marc» «Chaillan» و «Loc Dong» و «Carlos Benaim» طراحي و توليد كرده‌اند. اگر با دقت به شيشه‌ي اين عطر نگاه كنيد، محو سادگي آن خواهيد شد. شيشه‌ي سايز متوسط شفاف با مايع طلايي درون آن هارموني جالبي دارد. در بطري به رنگ نقره‌اي روشن ساخته شده است.هارموني عجيب اين محصول از ادويه ها و چوب هاي معطر ميباشد . به همين سبب آنرا در دسته ي گروه بويايي شرقي و تند قرار داده اند .به محض اسپري ايفوريا روي لباس يا محل نبضتان، بوي زنجبيل و فلفل فضا را تحت تأثير خود قرار مي‌دهد. بوي تند ناشي از فلفل، هر آدم خسته‌اي را سرحال مي‌آورد. سپس با گذشت زمان، بوي گياه ريحان، گل مريم و چوب درخت سرو جاي نت‌هاي ابتدايي را مي‌گيرد. تلخي اين تركيب سه‌تايي براي آقايان بسيار مناسب است و شخصيت جدي آن‌ها را برجسته‌تر مي‌كند. در انتها و پس از مدتي طولاني، عنبر، چوب قرمز برزيلي، جير و پاتچولي جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. تندي و گرماي لذت‌بخش اين نت‌هاي پاياني در تمام طول روز به مشام شما و اطرافيانتان خواهد رسيد.

عطر سي كي ايفوريا مردانه-Ck Euphoria Men

عطر ادكلن مردانه كلوين كلين ايفوريا بر مبناي حس آزادي خواهي ، از برند كالوين كلين در سال ۲۰۰۶ با طراحي  «Jean-Marc» «Chaillan» و «Loc Dong» و «Carlos Benaim» طراحي و توليد كرده‌اند. اگر با دقت به شيشه‌ي اين عطر نگاه كنيد، محو سادگي آن خواهيد شد. شيشه‌ي سايز متوسط شفاف با مايع طلايي درون آن هارموني جالبي دارد. در بطري به رنگ نقره‌اي روشن ساخته شده است.هارموني عجيب اين محصول از ادويه ها و چوب هاي معطر ميباشد . به همين سبب آنرا در دسته ي گروه بويايي شرقي و تند قرار داده اند .به محض اسپري ايفوريا روي لباس يا محل نبضتان، بوي زنجبيل و فلفل فضا را تحت تأثير خود قرار مي‌دهد. بوي تند ناشي از فلفل، هر آدم خسته‌اي را سرحال مي‌آورد. سپس با گذشت زمان، بوي گياه ريحان، گل مريم و چوب درخت سرو جاي نت‌هاي ابتدايي را مي‌گيرد. تلخي اين تركيب سه‌تايي براي آقايان بسيار مناسب است و شخصيت جدي آن‌ها را برجسته‌تر مي‌كند. در انتها و پس از مدتي طولاني، عنبر، چوب قرمز برزيلي، جير و پاتچولي جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. تندي و گرماي لذت‌بخش اين نت‌هاي پاياني در تمام طول روز به مشام شما و اطرافيانتان خواهد رسيد.

عطر ايفوريا مردانه با نام شادي و سرخوشي براي مردان را ميتوان در دسته ي گروه بويايي رايحه هاي چوبي معطر طبقه بندي نمود . اين رايحه كه داراي تناليته ي ملايم و تلخ ميباشد ، كيس مناسبي براي مصارف روزانه در هر چهار فصل سال بوده و مختص آقايان رده ي سني ۲۰ تا ۳۵ سال ميباشد. داراي كنتراست مناسبي در بين نت هاي خود ميباشد و اگر ميخواهيد براي مدتي در حدود پنج تا شش ساعت از بودن آن در كنارتان لذت ببريد بايد چندين بار از آن اسپري نمائيد چون اين رايحه از ماندگاري بالايي برخوردار نميباشد .

 • رايحه اوليه : زنجبيل , فلفل رايحه مياني : سالويا , نعناع , سدر  رايحه پايه : اقاقياي برزيلي , جير , كهربا , نعناع هندي

لينكهاي مرتبط:                                                                          

عطر سي كي ايفوريا                                                 

ادكلن سي كي ايفوريا مردانه                                                          

سي كي ايفوريا                                                                          

كالوين كلين ايفوريا مردانه

Ck Euphoria Men


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۳۹:۲۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن سي كي اينكانتر-CK Encounter

عطر ادكلن سي كي اينكانتر-CK Encounter عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي اينكانتر- CKEncounterr عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن سي كي اينكانتر-CK Encounter

عطر ادكلن سي كي اينكانتر-CK Encounter، محصول سال ۲۰۱۲ كمپاني Calvin Klein محصولي جديدي است كه با رايحه ي چوبي شرقي خود مناسب استفاده ي آقايان در ماه هاي سرد سال مي باشد. اين محصول كه توسط دو نفر به نام هاي Honorine Blanc و Pierre Negrin خلق و توسط Alexander Skarsgard و مدل معروفي به نام Lara Stone تبليغ شد ،

عطر شگفت انگيزي براي استفاده ي شخصي يا خريد هديه مي باشد. اين عطر جادويي حس عجيبي را با خود به همراه داشته و از اين رو جز محصولات خاص كمپاني سي كي قرار گرفته است .

اين عطر از رايحه اعجاز انگيز فلفل و ادويه جات گرم در اكسير جادويي خود استفاده كرده كه همين باعث تيز بودن رايحه آن و همچنين ماندگاري و بقاي قابل توجه آن شده است

 • رايحه اوليه : هل ، ماندارين ، عرق نيشكر  رايحه مياني : كنياك ، فلفل سياه ، گل ياس ، نعناع هندي  رايحه پايه : مشك ، سدر ، عود

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن            

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي اينكانتر                                       

ادكلن سي كي اينكانتر

سي كي اينكانتر

CK Encounter

ادكلن كالوين كلين


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۳۸:۲۳ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن سي كي اينكانتر فرش-CK Encounter Fresh

عطر ادكلن سي كي اينكانتر فرش-CK Encounter Fresh عطري است خنك. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن سي كي اينكانتر فرش- CK Encounter Freshh عطري است مردانه و اسپرت.

عطر ادكلن سي كي اينكانتر فرش-CK Encounter Fresh

عطر ادكلن سي كي اينكانتر فرش-CK Encounter Fresh، محصولي جذاب ، خنك و جديد كمپاني سي كي است كه با رايحه ي معطر و چوبي خود بهترين انتخاب براي روزهاي گرم تابستاني مي باشد . اين عطر هوس انگيز ، شهواني و ماندگار مخصوص آقاياني قدرتمند و ورزشكار طراحي شده است .

روي بطري نام Encounter Fresh و نشان تجاري كلوين كلاين را با رنگ تيره مشاهده مي‌كنيد. درپوش بطري با شكل مكعبي‌اش به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. مايع درون بطري از روي شيشه به‌خوبي ديده مي‌شود. شكل هندسي بطري به شكلي طراحي شده كه به‌راحتي در دست قرار گيرد. به‌محض اولين اسپري از Encounter Fresh روي پوست و محل نبضتان بوي نوشيدني موهيتو و نارنج را استشمام خواهيد كرد. اين تركيب تند و مركباتي هيجان و انرژي را در شما بيشتر مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي نت‌هاي مياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. اين نت‌ها از هل، شكر و اسطوخودوس تشكيل شده‌اند. بوي اين تركيب شيرين شادي و هيجان را در شما ايجاد مي‌كند. با گذشت زمان، نت‌هاي مياني جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. اين نت‌ها از گل لادن، گياه پاتچولي و چوب صندل ساخته مي‌شوند.

 • رايحه اوليه: ترنج – مهيتو  رايحه مياني: هل – عرق نيشكر – اسطوخودوس   رايحه پايه: لادن – نعناع هندي – چوب صندل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن            

لينكهاي مرتبط:

عطر سي كي اينكانتر فرش

ادكلن سي كي اينكانتر فرش

سي كي اينكانتر فرش

CK Encounter Fresh

ادكلن كالوين كلين


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۳۷:۳۳ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع: