بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

عطر ادكلن كريد بويس دو پرتغال-Creed Bois du Portugal

عطر ادكلن كريد بويس دو پرتغال-Creed Bois du Portugal عطري است تند و گرم. اين عطر در سال ۱۹۸۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنكريد بويس دو پرتغال-creed Bois du Portugall عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن كريد بويس دو پرتغال-Creed Bois du Portugal

عطر ادكلن كريد بويس دو پرتغال-Creed Bois du Portugal

عطر ادكلن كريد بويس دو پرتغال-Creed Bois du Portugal ،برگرفته از درختان معطر كشور پرتغال مي باشد كه توسط شخصي به نام Olivier Creed خلق شد.

بطري Bois du Portugal بسيار ساده و كلاسيك ساخته شده است.روي شيشه نشان تجاري كريد به شكل برجسته كار شده است. نام Bois du Portugal هم با رنگ طلايي روي شيشه ديده مي‌شود. درپوش Bois du Portugal با رنگ سياهش روي سر شيشه خودنمايي مي‌كند. مايع درون بطري از روي شيشه به‌وضوح ديده مي‌شود.

وقتي كه Bois du Portugal را روي پوستتان اسپري كنيد، بوي نارنج را استشمام خواهيد كرد. اين نت مركباتي شادي و تازگي را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي نت مياني جاي نت آغازي را مي‌گيرد. نت مياني از گياه اسطوخودوس ساخته شده است. بوي تندوتيز اين نت گياهي هيجان شما را بيشتر مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي پاياني به‌آرامي جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين نت‌ها از چوب سدر، چوب صندل، علف وتيور و عنبر ساخته شده‌اند. پس از استشمام اين تركيب چوبي و شرقي، تمركز و هيجان بيشتري خواهيد داشت.

 • رايحه اوليه : ترنج رايحه مياني : لابدانيوم  رايحه پايه : چوب صندل سفيد , خس خس , عنبر , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد بويس دو پرتغال

ادكلن كريد بويس دو پرتغال

كريد بويس دو پرتغال

كريد بوا د پرتگال

ادكلن كريد بويس د پرتقال

Creed Bois du Portugal


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۰۲:۱۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن كريد اونتوس زنانه-creed Aventus for Her

عطر ادكلن كريد اونتوس زنانه-creed Aventus for Her عطري است شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كريد اونتوس-creed Aventus for Herr عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن كريد اونتوس زنانه-creed Aventus for Her

عطر ادكلن كريد اونتوس زنانه-creed Aventus for Her

عطر ادكلن كريد اونتوس زنانه-creed Aventus for Her ،عطري است شاداب، شيك و زنانه كه در ادامه نسخه بسيار موفق مردانه آن عرضه شده كه شباهت هاي كمي با نسخه مردانه دارد و در عين حال لطافت ها و ظرافت هاي زنانه نيز به آن اضافه شده است.

بطري اين عطر با همان فرم كلي كريد Aventus اوريجينال ساخته شده است. روي بطري، نشان تجاري كريد با رنگ طلايي به شكل برجسته ديده مي‌شود. در يك كادر طلايي‌ رنگ نام Aventus for Her را مشاهده مي‌كنيد. درپوش بطري به رنگ سفيد است و در قسمت فوقاني‌اش يك قطعه‌ي طلايي‌رنگ دارد. مايع درون بطري شفاف بوده و از روي شيشه‌ي Aventus for Her ديده مي‌شود.

رايحه ابتدايي عطر با بوي شاداب، ترش و شيرين و با طراوت ترنج و ليمو آغاز مي شود كه حضور نعناي هندي در كنارشان حسي تند و تيز، كمي تلخ و گياهي و حضور هلو نيز حس ميوه اي، شيرين و آبدار به آن مي افزايد. شروعي شاداب، ميوه اي و مركباتي با تلخي ملايمي از گياهان. با گذر زمان عطر شيرين تر و با اضافه شدن سيب ميوه اي تر ميشود و رايحه گل هاي بنفشه و رز نيز كم كم جاي خود را در ميان ديگر روايح باز مي كنند تا لطافتي زنانه از جنس گل ها و حسي پودري، شيك و ملايم به تركيب شيرين ميوه اي و كمي تلخ عطر بدهند.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش , ترنج , بنفشه , فلفل صورتي , سيب , نعناع هندي رايحه مياني : رز , چوب صندل سفيد , مشك , بوته وحشي جاوي  رايحه پايه : انگور فرنگي سياه , گل يلانگ , ياس بنفش , هلو , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد اونتوس زنانه

ادكلن كريد اونتوس زنانه

كريد اونتوس زنانه

اونتوس زنانه

Creed Aventus for Her

Creed Aventus for women


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۰۱:۲۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن كريد اونتوس-Creed Aventus

عطر ادكلن كريد اونتوس-Creed Aventus عطري است با رايحه خنك و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر كريد اونتوس عطري است مردانه و پرفروش.

عطر كريد اونتوس -ادكلن كريد اونتوس-Creed Aventus

عطر كريد اونتوس -ادكلن كريد اونتوس-Creed Aventus

موسس اين شركت آقاي جيمز هنري كريد كه در سال ۱۷۶۰ اقدام به بر پايي اين شركت نهاد . پس از توليد ۶۳ محصول در طول اين مدت براي سرشناس ترين افراد در دوره هاي مختلف ، در سال ۲۰۱۰ كريد اقدام به طراحي و توليد عطري تحت عنوان كريد اونتوس كرد كه در لفظ به معناي موفقيت بوده و به نوعي آنرا به ناپلئون بنا پارت نسبت ميدهند .

اين عطر جديد در عين شادابي و نشاط و وقار و ابهت خويش روح دراماتيك در هم آميخته از جنگ و صلح را با بهره گرفتن از زندگي امپراطور ناپلئون به زيبايي هر چه تمامتر در قالبي سلطنتي و كاملا پادشاهانه نشان داده است .تضاد و پارادوكس عجيب و غريب درون اين شيشه جادويي همگان را به سمت خويش مي كشد تا به همه نشان دهد چه قدرت خيره كننده اي را با خود به يدك مي كشد .

عطر كريد اونتوس(Creed Aventus)، محصولي استثنائي و خارق العاده و فوق العاده ماندگار با پخش بوي منحصر بفرد و رايحه اي كاملا شيك و ماندگار و كلاسيك مخصوص آقايان جوان و ميانسال مي باشد كه توسط برند سلطنتي كريد در سال ۲۰۱۱ به همگان معرفي شد.

Aventus كلمه اي است كه از لغات باستاني گرفته شده و به معناي موفقيت است . جديدترين توليد Creed ، عطريست كه زندگي ناپلئون بناپارت را شبيه سازي ميكند . اين عطر بيانگر مرديست كه حد و مرزي براي جاه طلبي هاي او وجود ندارد ، مردي افسانه اي و الهام بخش كه چهره ي جهان را تغيير مي دهد . Aventus به صورت سحر آميزي اين امپراطوري از دست رفته را دوباره زنده كرده و باز مي گرداند.

 • رايحه اوليه : ترنج , آناناس , انگور فرنگي سياه , سيب رايحه مياني : رز , ياس , چوب درخت قان , نعناع هندي  رايحه پايه : وانيل , خزه درخت بلوط , عنبر , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مفيد:

كريد اونتوس

اونتوس

عطر كريد اونتوس

ادكلن كريد اونتوس مردانه

ادكلن كريد اونتوس

 Creed Aventus


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۰۰:۴۵ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن كريد ايريس تيوب رز-Creed Iris Tubereuse

عطر ادكلن كريد ايريس تيوب رز-Creed Iris Tubereuse عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنكريد ايريس تيوب رز-creed Iris Tubereusee عطري است زنانه و شيك..

عطر ادكلن كريد ايريس تيوب رز-Creed Iris Tubereuse

عطر ادكلن كريد ايريس تيوب رز-Creed Iris Tubereuse

عطر ادكلن كريد ايريس تيوب رز-Creed Iris Tubereuse ،عطري بسيار با كيفيت و طبيعي محصول دستچيني از رايحه گل هاست.

رايحه ابتدايي عطر با بوي سبز، كمي تلخ، شاداب و بسيار طبيعي برگهاي بنفشه و گل مريم آغاز مي شود كه حس خاكي ضعيفي از صمغ باريجه به همراه دارد تا حس طبيعي عطر افزايش يابد. با گذر زمان شيريني ملايم و مطبوعي از مشك به عطر اضافه ميشود و همزمان با اين تغيير رايحه گل مريم و حس سبز و تلخ عطر نيز قوي تر مي شوند. رايحه مياني و پايه عطر رايحه طبيعي و آرامش بخش گل مريم مي باشد كه حسي سفيد و تميز دارد و حس تلخ و گياهي مشخصي نيز در كنارش قابل استشمام است.

اين محصول مخصوص بانواني زيبا، دلربا و جذابي است كه در همه جا درخشيده و خاص و منحصر به فرد مي باشند. ما فصل بهار را براي مصرف از اين عطر به شما بانوان خوش سليقه پيشنهاد مي كنيم.

 • رايحه اوليه : پرتقال , صمغ گالبانيوم , برگ بنفشه رايحه مياني : گل برف , گل سوسن , گل مريم  رايحه پايه : شكوفه پرتقال , وانيل , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد ايريس تيوب رز

ادكلن كريد ايريس تيوب رز

كريد ايريس تيوب رز

كريد ايرس تيوبريوز

كريد ارس توبرز

Creed Iris Tubereuse


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۰۰:۰۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن كريد امپريال ميلسيم-Creed Imperial Millesime

عطر ادكلن كريد امپريال ميلسيم-Creed Imperial Millesime عطري است خنك و ترش. اين عطر در سال ۱۹۹۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنكريد امپريال ميلسيم-creed Imperial Millesimee عطري است زنانه و مردانه و اغواكننده.

عطر ادكلن كريد امپريال ميلسيم-Creed Imperial Millesime

عطر ادكلن كريد امپريال ميلسيم-Creed Imperial Millesime

عطر ادكلن كريد امپريال ميلسيم-Creed Imperial Millesime ،محصول كشور فرانسه است و توسط اوليوير كريد Olivier Creed طراحي و به بازار جهاني معرفي و عرضه شد.عطر مشترك زنانه و مردانه كريد ايمپريال ميلسيم رايحه اي ترش و جذاب و عاشقانه براي بانوان و آقايان دارد كه يادآور بوي دريا و عطر مركبات است و از نت هايي از همين دسته ها تشكيل شده است.

بطري Imperial Millesime بسيار شيك و زيبا طراحي شده است. طرح اين شيشه موردپسند آقايان و بانوان است. روي بطري نشان زيباي كريد با رنگ طلايي ديده مي‌شود. نام Imperial Millesime هم در پايين نشان كريد كار شده است. مايع طلايي‌ رنگ درون بطري به رنگ طلايي بوده و به‌خوبي از روي شيشه‌ي طلايي Imperial Millesime ديده مي‌شود.در بطري با رنگ طلايي و شكل زيبايش جذابيت Imperial Millesime را بيشتر كرده است.

پس از اولين اسپري از Imperial Millesime روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نمك دريايي و ميوه خواهيد شد. اين تركيب شيرين و خنك، تازگي و طراوت را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي اين نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. اين نت‌ها از نارنج، ليمو، پرتقال ماندارين و گل زنبق تشكيل شده‌اند. اين تركيب گلي و مركباتي انرژي و شادي را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. نت‌هاي پاياني از مشك، چوب و نت‌هاي دريايي تشكيل شده‌اند. اين تركيب سه‌گانه و شيرين هيجان و انرژي زيادي را در شما به وجود مي‌آورد.

 • رايحه اوليه : ميوه‌جات , نمك رايحه مياني : ليمو ترش , ترنج , زنبق , نارنگي ماندارين  رايحه پايه : روايح چوبي , آب دريا , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد امپريال ميلسيم

ادكلن كريد امپريال ميلسيم

كريد امپريال ميلسيم

ادكلن كريد اميپريال ميلزيم

Creed Imperial Millesime


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۸:۵۸ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن كريد اورجينال سانتال – Creed Original Santal

عطر ادكلن كريد اورجينال سانتال – Creed Original Santal از برند  سلطنتي كريد در سال ۲۰۰۵ با رايحه ي معطر شرقي گرم و تلخ براي  آقايان و بانوان به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر كريد اورجينال سانتال عطري است مردانه و با شكوه.

عطر كريد اورجينال سانتال - Creed Original Santal

عطر كريد اورجينال سانتال – Creed Original Santal

در سال ۲۰۰۵ عطر و ادكلن مردانه كريد اورجينال سانتال (Original Santal Creed for Men) كه سنبل شكوه خانواده هاي سلطنتي هندي مي باشد توسط برند  Creed خلق شد . اين عطر با رايحه ي گرم و تند براي مصرف در طول ماه هاي سرد سال پيشنهاد عالي مي باشد. اسانس چوب صندل از هند با ديگر عناصر شناخته شده براي عطر و بوي زيبا، قدرت معنوي و قدرت آرام بخش تركيب شده است. ادكلن كريد اورجينال سانتال حس گرم روزهاي پر افتخار و لذت داشتن شكوه و جلال را در مصرف كننده القا ميكند. ماندگاري طولاني اين عطر و خالص بودن تركيبات عطري آن يكي ديگر از مزيتهاي بسيار فوق العاده اين محصول برند كريد ميباشد.

با ديدن اين ادو پرفيوم، چند واژه در ذهن شما تداعي مي‌شود؛ لوكس، شيك، سنگين، ارزشمند و عميق.طراحي و فرمولاسيون اين عطر را دو عضو خانواده‌ي كريد يعني «Olivier Creed» و «Erwin Creed» انجام داده‌اند. نتيجه‌ي اين همكاري خانوادگي، ساخته‌شدن عطري است كه با استشمام آن حس آزادي و رهايي خواهيد داشت.

 • رايحه اوليه : دارچين , چوب صندل سفيد , دانه سرو كوهي , گشنيز رايحه مياني : برگ درخت نارنج , اسطوخودوس , رزماري , زنجبيل رايحه پايه : وانيل , دانه تونكا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد اورجينال سانتال

ادكلن كريد اورجينال سانتال

كريد اورجينال سانتال

Creed Original Santal


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۸:۱۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن كريد اوريجينال وتيور-Creed Original Vetiver

عطر ادكلن كريد اوريجينال وتيور – Creed Original Vetiver عطري است با رايحه خنك و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۰۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر كريد اوريجينال وتيور عطري است مردانه و زنانه. عطرهايي كه به صورت سنتي از وتيور بدست ميايند معمولا از ريشه وتيور استفاده ميكنند ولي كريد در اين ادكلن از برگ وتيور نيز استفاده نموده تا به رايحه اي فرش و جديد دست يابد.

عطر كريد اوريجينال وتيور - Creed Original Vetiver

عطر كريد اوريجينال وتيور – Creed Original Vetiver

با نگاهي به شيشه‌ عطر كريد اوريجينال وتيور – Creed Original Vetiver، طراحي آن شكوه و عظمت كاخ‌هاي سلطنتي و مهماني‌هاي مجلل قديمي را براي شما تداعي مي‌كند. در بطري با رنگ تيره‌ي خود به‌خوبي با شيشه‌ي سبز رنگ آن هماهنگي دارد. مايع درون شيشه به رنگ سبز روشن است. اگر كمي با دقت به شيشه دقت كنيد، نشان تجاري كريد با حروف درشت روي آن حك شده است. يكي از توليدات ويژه‌ي كريد كه در سال ۲۰۰۴ در كشور فرانسه ساخته شد، «اوريجينال وتيور» (Original Vetiver) نام دارد. همان‌طور كه از نام اين عطر پيداست، با استفاده از آن حال و هواي حضور درحياط قصرهاي سلطنتي را خواهيد داشت. سازندگان اين عطر Olivier Creed Sixth Generation و Erwin Creed Seventh Generation نام دارند. به محض اسپري اين عطر روي محل نبض يا لباس خود، بوي پرتقال، نارنج و زنجبيل به سرعت در هوا پخش مي‌شود. طراوت عجيب و قوي اين تركيب، شما و اطرافيانتان را كاملاً متوجه خودش خواهد كرد. پس از مدتي بوي گل زنبق و سوسن، علف وتيور هاييتي و چوب صندل جايگزين نت‌هاي قبلي خواهد شد. اين تركيب چهارگانه حس خنكي ويژه‌اي را به شما مي‌بخشد. اين نت‌هاي مياني تا مدت زيادي قابل استشمام خواهند بود. پس از اين شاهد تأثير عناصري همچون مشك و عنبر خواهيد بود. برند كريد از سال ۱۷۶۰ توسط آقاي «اوليوير كريد» (Olivier Creed) در كشور فرانسه و در شهر پاريس تأسيس شد. يكي از ويژگي‌هاي مهم در ساخت عطرهاي كريد به كار رفتن مواد طبيعي و استفاده از روش‌هاي سنتي در هنگام تقطير آن‌هاست.

 • رايحه اوليه : ترنج , زنجبيل , نارنگي ماندارين رايحه مياني : زنبق , چوب صندل سفيد , خس خس رايحه پايه : مشك , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن  

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد اوريجينال وتيور

ادكلن كريد اوريجينال وتيور

كريد اوريجينال وتيور

Creed Original Vetiver


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۷:۴۵ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن كريد ارولفا-creed Erolfa

عطر ادكلن كريد ارولفا-creed Erolfa عطري است تند و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كريد ارولفا-creed Erolfa  عطري است مردانه و اغواكننده.

عطر ادكلن كريد ارولفا-creed Erolfa

عطر ادكلن كريد ارولفا-creed Erolfa

عطر ادكلن كريد ارولفا-creed Erolfa ،توسط شخصي بنام Olivier Creed خلق شد كه يادآور روزهايي شاد و پرهيجان در هنگام قايق سواري بر روي آب هاي مديترانه مي باشد.

طراحي و فرمولاسيون اين كريد خاص و مردانه را «اوليوير كريد ششم» (Olivier Creed Sixth Generation) انجام داده است. بطري ارولفا را در همان پلتفرم قبلي بيشتر عطرهاي كريد ساخته‌اند. تفاوت اين شيشه با عطرهاي ديگر در رنگ آبي ‌به‌كاررفته در آن است. روي شيشه، نشان تجاري كريد به شكل برجسته ديده مي‌شود. پايين اين نشان در كادر آبي‌رنگ، نام Erolfa ديده مي‌شود. مايع طلايي روشن درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود.درپوش بطري به رنگ آبي است و به‌خوبي روي شيشه سوار شده است.

پس از اسپري‌كردن كريد Erolfa روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي زيره‌ي سياه، طالبي، گل بنفشه، نارنج و ليمو خواهيد شد. اين تركيب شيرين و خنك، شادي و طراوت را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني مي‌دهند. نت‌هاي مياني از تركيب گل كيكلامن، چوب درخت كاج، زنجبيل، فلفل، گل ياسمين، جوز هندي و نت‌هاي گياهي تشكيل شده‌اند. بوي تند و خنك اين تركيب گياهي و چوبي، هيجان و نشاط زيادي را به شما منتقل مي‌كند. پس از مدتي طولاني اين نت‌ها به‌آرامي جاي خودشان را به نت‌هاي پاياني مي‌دهند. چوب صندل، مشك، خزه‌ي اوك‌موس، چوب سدر و عنبر عناصر تشكيل‌دهنده‌ي نت‌هاي پاياني هستند. اين تركيب چوبي و شيرين، اعتمادبه‌نفس شما را تا حد زيادي بالا مي‌برد.

 • رايحه اوليه : ليمو ترش سبز , ليمو ترش , ترنج , بنفشه , تركيبات سبز , زيره , خربزه رايحه مياني : درخت كاج , گل پنجه مريم , ياس , تركيبات سبز , جوز , زنجبيل , فلفل  رايحه پايه : خزه درخت بلوط , چوب صندل سفيد , عنبر , مشك , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد ارولفا

ادكلن كريد ارولفا

كريد ارولفا

Creed Erolfa


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۷:۱۲ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن كريد اسپايس اند وود-Creed Spice and Wood

عطر ادكلن كريد اسپايس اند وود-Creed Spice and Wood عطري است شيرين. اين عطر در سال ۲۰۱۰ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كريد اسپايس اند وود-creed Spice and Woodd عطري است زنانه و مردانه و جذاب.

عطر ادكلن كريد اسپايس اند وود-Creed Spice and Wood

عطر ادكلن كريد اسپايس اند وود-Creed Spice and Wood

عطر ادكلن كريد اسپايس اند وود-Creed Spice and Wood، عطري است شاداب و مركباتي و در عين حال تلخ و چوبي كه تعادل بسيار هنرمندانه اي را بين مركبات و تلخي چوب ها برقرار كرده است.

رايحه ابتدايي عطر با بوي ترش ليمو و حس ميوه اي و نيمه شيرين سيب آغاز مي شود كه حسي تند و تيز، گياهي و كمي ادويه اي از ميخك و تلخي مشخصي از چوب سدر نيز ميتوان در كنارش استشمام نمود.

با گذر زمان مشك وارد شده و حس شيرين و نسبتا گرمي ايجاد مي كند و همزمان تلخي چوب سدر با كمك قان كمي افزايش مي يابد ولي در حد متعادل و قابل قبولي باقي مي ماند. در اين بين حس ميوه اي ضعيفي از مركبات و سيب نيز تلخي چوبها را همراهي ميكنند كه در تعادل رايحه بسيار موثر هستند.

 • رايحه اوليه: ليمو ترش ، ليمو شيرازي ، سيب
 • رايحه مياني: فلفل سيچوان ، ميخك صدپر ، نعنا هندي ، درخت توس
 • رايحه پايه: مشك ، سدر ، خزه بلوط ، زنبق

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد اسپايس اند وود

ادكلن كريد اسپايس اند وود

كريد اسپايس اند وود

Creed Spice and Wood


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۶:۱۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن كريد اسپرينگ فلاور-creed Spring Flower

عطر ادكلن كريد اسپرينگ فلاور-creed Spring Flower عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن كريداسپرينگ فلاور-creed Spring Flowerr عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن كريد اسپرينگ فلاور-creed Spring Flower

عطر ادكلن كريد اسپرينگ فلاور-creed Spring Flower

عطر ادكلن كريد اسپرينگ فلاور-creed Spring Flower ،كه توسط Olivier Creed خلق شد ، با تركيبي بي نظير از ميوه هاي معطر و دلپذير از جمله سيب سبز ، طالبي و هلو  براي مصرف بانوان شيك و فريبنده در طول روز و يا ميهماني هاي خودماني پيشنهاد مي شود.

بطري اين عطر بسيار زيبا ساخته شده است. روي بطري صورتي‌رنگ اين عطر نشان تجاري كريد و نام Spring Flower با رنگ طلايي ديده مي‌شود. درپوش بطري، رنگ طلايي دارد و به‌خوبي روي شيشه سوار شده است.

اين عطر كه مانند يك فيلم افسانه اي به ياد ماندني و خاطره انگيز مي باشد ، در بطري صورتي رنگ با پاپيوني بر گردن  قرار دارد .

 • رايحه اوليه: زردآلو – طالبي – هلو – سيب – گلابي  رايحه مياني: گل ياس – گل رز   رايحه پايه: عنبر – مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كريد اسپرينگ فلاور

ادكلن كريد اسپرينگ فلاور

كريد اسپرينگ فلاور

creed Spring Flower


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۵:۱۸ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع: