بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن كتي پري-Katy Perry

 برند عطر ادكلن Katy Perryكتي پري اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن آمريكايي است.اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون تنها ۷ عدد عطر و ادكلن با برند كيتيي پري|Katy Perry  وارد بازار عطر و ادكلن نموده است .كمپاني كيتي پري| Katy Perry از سال 2010 شروع به كار نموده  و از همان سال وارد  بازار عطر و ادكلن شدهه است . عطر و ادكلن هاي اين كمپاني  اكثرا زنانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد.

عطر كتي پري-ادكلن Katy Perry كاترين اليزابت هاتسون متولد 25 اكتبر 1984 معروف به كيتي پري (به دليل اينكه روي سن  به او كتي پري مي گويند)، يك خواننده، نويسنده ي شعر و موسيقي دان است.او متولد شده ي كاليفرنيا از پدر و مادري مذهبي است كه با گوش دادن به موسيقي هاي مذهبي و آواز خواندن در كليسا توانست رشد كند.  برند عطر و ادكلن كيتي پري يك برند تازه وارد در زمينه ي عطريات مي باشد. عطر كيتي پري در همكاري با كمپاني هاي عطر سازي از جمله Laurent Le Guernecc ,Givaudan ساخته شد. كيتي پري در بازه زماني 2010 تا 2014 داراي 4 محصول در كارنامه عطر و ادكلن خود مي باشد. عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كتي پري

ادكلن كتي پري

قيمت عطر كتي پري

خريد عطر كتي پري

عطر Katy Perry

ادكلن Katy Perry


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۵۷:۳۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن كنت كول-kenneth Cole

برند عطر ادكلن kenneth Coleكنت كول اصالتا يك كمپاني عطر و ادكلن آمريكايي است. برند كنت كول يك برند آمريكايي است كه در سال 1982 توسط طراحي به نام Kenneth Cole كه در اصل به عنوان يك شركت كفش تاسيس شد، كشف شد.  افتتاح اين كمپاني يك موفقيت بزرگي بود كه توانست توليدات خود را از كفش هاي زنانه و مردانه به لباس هايي زيبا و شيك گسترش دهد. همچنين يك خط توليدي از زيور آلات به همين نام در دست داشت كه محصولات خود را با نام هاي: Kenneth Cole New York, Kenneth Cole Reaction, Gentle Souls, Unlisted ,Tribeca. به بازار مد عرضه مي نمود . كنت كول فعاليت عطري خود را در ابتدا توسط همكاري با كمپاني Coty آغاز كرد و آنها را توسط برندهايي همچون : Kenneth Cole, New York, the Reaction labels ارايه مي نمود . عطر كنت كول در بازه زماني 2002 تا 2013 داراي 14 عطر و ادكلن در كارنامه عطري خود مي باشد . مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر ) مشغول به كار درعطر و ادكلن كنت كول براي طراحي عطر و ادكلن برندkenneth Cole عبارتند از: Marie Amandine, Rodrigo Flores-Roux, Harry Fremont, Sabine De Tscharner, Steve Demercado, Claude Dir, Frank Voelkl and Laurent Le Guernec.

لينكهاي مرتبط:

عطر كنت كول

ادكلن كنت كول

قيمت عطر كنت كول

خريد عطر كنت كول

عطر kenneth Cole

ادكلن kenneth Cole


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۵۶:۵۸ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن كنزو-Kenzo

برند عطر ادكلن Kenzoكنزو اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن فرانسوي است. اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون بيش از ۱۱۰ عدد عطر و ادكلن با برند كنزو| Kenzo  وارد بازار عطر و ادكلن نموده است .كمپاني كنزو از سال 1970 شروع به كار نموده  و از سال 1978 وارد  بازار عطر و ادكلن شده است . عطر و ادكلن هاي اينن كمپاني  اكثرا زنانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد.

عطر كنزو-ادكلن كنزو-Kenzo

كمپاني Kenzo در سال 1970 توسط Takada Kenzo ژاپني در پاريس تاسيس شد. وي قبل از مهاجرت به پاريس در دانشگاه معتبر Bunka Fashionn در توكيو به عنوان يكي از اولين دانشجويان مرد در رشته طراحي فشن تحصيل مي كرد.

Kenzo در سال 1964 به پاريس مهاجرت كرد و اولين بوتيك خود را در سال 1970 با نام Jungle Jap افتتاح كرد و دنياي فشن را با طراحي هاي فرهنگي، طبيعي و رنگارنگ خود دگرگون كرد. كنزو با تلفيق فرهنگ ژاپني با دنياي فشن سبك جديدي را ابداع نمود.

وي در سال 1978 با توليد اولين ادكلن (King Kong) وارد دنياي عطر و ادكلن شد. در سال 1993 كنزو پس از عقد قراردادي با كمپاني عطر و ادكلن سازي LVMH عطرهايش را با همكاري اين كمپاني توليد مي نمايد. موسس برند در سال 1999 بازنشسته شد و از آن زمان تا كنون روي به طراحي دكوراسيون و مبلمان آورده است.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كنزو

ادكلن كنزو

قيمت عطر كنزو

خريد عطر كنزو

عطر Kenzo

ادكلن Kenzo


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۵۶:۰۲ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن كيم كاداشيان-kim kardashian

برند عطر ادكلن kim kardashianكيم كاداشيان اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن آمريكايي است.پدر كيم از سومين نسل  ارمني هاي آمريكايي و مادرش از تبار هلندي و اسكاتلندي است. پدرش بيشتر شهرتش را بخاطر وكيل مدافع شدن اونتال جيمز در طي يك ماجراي قتل بدست آورد، او در ۳۰ سپتامبر ۲۰۰۳ در گذشت. كيم كارداشيان يك شخصيت معروف تلوزيوني، بازيگر و مانكن آمريكايي مي باشد كه در سال 20099 توسط رايحه اي با نام خود وارد دنياي عطريات شد. kim kardashian يك برند عطري جديد است .برند kim kardashian در بازه زماني 2009 تا  2013 داراي 6 محصول در كارنامه عطري برند كيم كارداشيان خود مي باشد . مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر ) مشغول به كار در عطر كيم كارداشيان براي طراحي عطرهاي برند kim kardashian عبارتند از :  Claude Dir

لينكهاي مرتبط:

عطر كيم كاداشيان

ادكلن كيم كاداشيان

قيمت عطر كيم كاداشيان

خريد عطر كيم كاداشيان

عطر kim kardashian

ادكلن kim kardashian


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۵۵:۲۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن كارلوف-Korllof

برند عطر ادكلن كارلوفKorllof اصالتا يك كمپاني عطر و ادكلن فرانسوي است. اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون بيش از 12 عدد عطر و ادكلن با برند كورلوف| Korllof  وارد بازار عطر و ادكلن نموده است . كمپاني كورلوف| Korllof از سال 1978 شروع به كار نموده و از سال 1996 وارد  بازار عطر و ادكلن شده است. عطر و ادكلن هاي اين كمپاني  اكثرا زنانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد. Korloff Paris يك برند توليدكننده جواهرآلات است كه در سال 1978 توسط Daniel Paillasseurrr تاسيس شد.

عطر كارلوف-ادكلن كورلوف-Korllof Daniel Paillasseur در سال 1948 در ليون فرانسه چشم به جهان گشود. نوآوريهاي او حتي قبل از تاسيس Korloff Paris نيز وي را زبانزد عام و خاص كرده بود.كورلوف اسم يك الماس سياه 88 قيراطي افسانه اي است. اين الماس بزرگترين الماس سياه موجود در جهان است. اين الماس متعلق به خانواده اشراف زاده روسي Korloff Sapozhnikoff بود كه نسلها بين اين خانواده منتقل شده بود. افسانه ها مي گويد هركس صاحب اين الماس باشد به رفاه و خوشبختي و شادي مادام العمر دست پيدا مي كند. اين الماس و افسانه اش بعنوان روح كسب و كار Korloff Paris در آن دميده شد. اين كمپاني كار خود را با يك بوتيك كوچك در پاريس شروع كرد و اكنون 500 بوتيك در سراسر دنيا دارد و محصولاتش در بيش از 500 خرده فروشي و 58 كشور عرضه ميي شود. كورلوف پاريس ارائه دهنده مجموعه اي با كيفيت بالا از جواهرات لوكس، ساعت سوئيس، لوازم جانبي، مد لباس زنانه، چرم، فريم عينك، عينك آفتابي و عطر و ادكلن است. اين برند طرح هايش را از فرهنگ هاي مختلف و شهرهاي زيباي جهان الهام گرفته است. اولين عطر اين برند با نام ساده Korloff (با رايحه گلها و ميوه ها) در سال 1996 به بازار عطر و ادكلن معرفي شد. Daniel Paillasseur درباره عطرهايش اينگونه توضيح مي دهد : “من عطرهاي برجسته اي را براي خانم هاي برجسته توليد كردم، در ذهنم يك دسته از گلهاي زيبا بود و من اين 3 عطر( Kn°I, Kn°II ,Kn°III) را به سبب شكوه الماس سياه كورلوف با وزن 88 قيراطي و حجم 88 ميلي ليتري طراحي كردم تا براي بانواني كه از آن استفاده مي كنند خوشبختي و رفاه و شادي به همراه بياورد.” عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

لينكهاي مرتبط:

عطر كارلوف

ادكلن كارلوف

قيمت عطر كارلوف

خريد عطر كارلوف

عطر Korllof

ادكلن Korllof


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۵۳:۵۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن جيمي چو-Jimmy choo

برند عطر ادكلن Jimmy chooجيمي چو اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن انگليسي استJimmy Choo طراح منحصر به فرد كفش در لندن است كه در سال 1996 همراه با Tamara Mellonn به توليد كنندگان معروفي در زمينه ي زيور آلات در انگلستان  تبديل گشتند . اين برند با معرفي اولين عطر زنانه خود در سال 2011 وارد دنياي عطر و ادكلن شد. برند Jimmy Choo در بازه زماني 2011 تا 2013 داراي 66 محصول در كارنامه عطري خود مي باشد. مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر) مشغول به كار در برند Jimmy Choo براي طراحي عطر جيمي چو عبارتند از : Christine Nagel, Olivier Polge and Veronique Nyberg.

لينكهاي مرتبط:

عطر جيمي چو

ادكلن جيمي چو

قيمت عطر جيمي چو

خريد عطر جيمي چو

عطر Jimmy choo

ادكلن Jimmy choo


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۵۳:۱۰ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن لانوين-Lanvin

برند عطر ادكلن لانوين-Lanvin اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن فرانسوي است. اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون بيش از 40 عدد عطر و ادكلن با برند لانوين | Lanvin  وارد بازار عطر و ادكلن نموده است. كمپاني  لانوين | Lanvin از سال 1909 شروع به كار نموده  و از سال 1924 وارد  بازار عطر و ادكلن شده است . عطر و ادكلن هاي اين كمپاني  اكثرا زنانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد. كمپاني Lanvin توسط Jeanne-Marie Lanvin در پاريس تاسيس شد. Lanvin قديمي ترين خانه طراحي فشن در پاريس است. Lanvinn آموزش ديده خياطي و كلاهدوزي زنانه بود. لانوين پيش از تاسيس اين برند براي دختران لباسهاي بسيار زيبايي مي دوخت و اين باعث جلب توجه ديگران شد و درر سال 1909 به Syndicat de la Couture (اتحاديه خياطان فرانسه) پيوست و از دوخت و دوز براي خردسالان به افراد بالغ تغيير حرفه داد. لانوين بخاطر طراحي مد روز و لباسهاي همسان مادر و فرزند به شهرت رسيد و بعدها به امپراطوري تبديل شد كه محصولاتي همچون دكور خانه، لباسهاي مردانه و لباسهاي زير نيز توليد مي نمود. وي در سال 1946 از دنيا رفت و دخترش Marguerite مديريت كمپاني را بر عهده گرفت. پس از فوت وي نيز در سال  1958 پسر عمويش Yves Lanvin مدير كمپاني شد.. كمپاني تا سال 1989 در اختيار نوادگان لانوين بود و پس از آن واگذار شد. لانوين در سال 1924 اولين عطر خود My Sinn را توليد كرد تا يكي از قديمي ترين برندها در توليد عطر و ادكلن لقب بگيرد. موفق ترين عطر اين كمپاني به نام Arpège درر سال 1927 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد و فروش بسيار بالايي ازآن خود كرد. تا دهه 1990 عطرهاي اين كمپاني تحت ليسانس عطر و ادكلن سازي L’Oreal توليد مي شدند اما امروزه اين عطرها توليد كمپاني عطر و ادكلن سازي Inter Parfums مي باشد.

عطر لانوين-ادكلن لانوين-Lanvin مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر ) مشغول به كار درعطر لنوين براي طراحي عطر و ادكلن لانوين عبارتند از :  Paul Vacher, Andre Fraysse, Olivier Pescheux, Shyamala Maisondieu, Karine Dubreuil, Anne Flipo, Domitille Bertier, Alberto Morillas, Antoine Maisondieu, Madame Zed, Francis Kurkdjian, Francois Robert and Lena Pierottie.

لينكهاي مرتبط:

عطر لانوين

ادكلن لانوين

قيمت عطر لانوين

خريد عطر لانوين

عطر Lanvin

ادكلن Lanvin


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۹:۱۹ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن لاپرلا-La Perla

برند عطر ادكلن La Perlaلاپرلا اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن ايتاليايي استلاپرلا يا همان مرواريد يك برند لباس زير زنانه است كه در سال 1954 در Blogna تاسيس شد. شخصي به نام La Perla Ada Masottii كه ايده هايي نوين براي ساخت و  طراحي لباس هاي زير زنانه داشت اولين بوتيك خود را در همان سال افتتاح كرد .اين كمپاني توانست خود را در ميان كمپاني هاي معروف و لوكس از جمله : Leaver’s Lace ،با انجام كارهايي نظير :نخ ريسي هاي ظريف ،توليد تور در نساجي هاي مجهز و تكنيك هاي كوك زني ايتاليايي و سنتي از قبيل : Frastaglio متمايز كند. اين شركت طرح هاي به ثبت رسيده ي ديگري نيز دارد كه توليدات خود را براي چند سالي در اين زمينه ادامه داد. در دهه ي 1970 لباس هاي شنا از طريق اين شركت طراحي و توليد شد كه اين را در كنار طراحي لباس زير زنانه در نظر داشت.در دهه ي 1980 كمپاني به نام Malizia با اين برند به منظور طراحي هاي به روز تر و شيك تر شروع به همكاري كرد . عطر لاپرلا براي اولين بار در سال 1986 با نام “Original La Perla” كه در بطري شيشه اي خميده اي ، براي بانوان طراحي شده بود ، به بازار عطريات معرفي گشت .برند لاپرلا با تاسيس بوتيك هاي  مد خود در شهرهاي ميلان و پاريس توانست دامنه ي فعاليت هاي خود را از ملي به بين المللي گسترش دهد .اين كمپاني در سال 2008 توسط San Francisco-based investment group خريداري شد . ادكلن لاپرلا امروزه با همكاري با Morris Profumi توليد مي شود. برند La Perla در بازه زماني 1987 تا 2013 داراي 299 محصول در كارنامه عطري خود مي باشد.مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر ) مشغول به كار درعطر لاپرلا براي طراحي برند La Perla عبارتند از :  Olivier Polge, Pierre Bourdon, Daniela (Roche) Andrier, Francoise Caron , IFF.

لينكهاي مرتبط:

عطر لاپرلا

ادكلن لاپرلا

قيمت عطر لاپرلا

خريد عطر لاپرلا

عطر La Perla

ادكلن La Perla


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۸:۴۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن لاپقيه-La Prairie

برند عطر ادكلن لاپقيهLa Prairie اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن سوئيسي است.لاپق يك كمپاني لوازم آرايش سوييسي است كه توسط Clinique La Prairie ، در سال 19311 پايه گذاري شد. اين كيلينيك يكي از پيشگامان صنعت مراقبت و احياي پوست مي باشد كه خط توليد لوازم آرايشي و محصولات مراقبت از پوست آن، رسما در سال 19822 شروع به فعاليت كرد . برندلاپق يك برند معروف در توليد محصولات مراقبت از پوست و ضد پيري است، ولي تلاش خود را در زمينه ي عطريات از دهه ي 1960 آغاز كرد. اولين عطر آن با نام One Perfect Rose توسط Guy Robert در سال 19655 به بازار عرضه شد . اكثر عطرهاي معروف برند لاپق در خط توليد Silver Rain Shimmer Mist در سال 2004 مي باشند. در سال 2009 در لاين عطري لاپقتحولي ايجاد شد و به معرفي مجموعه هاي Life Threadss ، در بطري هايي شيك ، كه با رشته هايي از سنگ هاي قيمتي تزيين شده بودند ، پرداخت . اين خط توليد تا سال 201

0 همراه با معرفي موج ديگري از عطريات Life Threads به نام هاي Sapphire , Ruby ,Emerlad ، ادامه يافت. برند La Prairie در بازه زماني 1990 تا 2011 داراي 12 محصول در كارنامه عطري خود مي باشد . مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر ) مشغول به كار در عطر لاپق براي طراحي برند لاپق عبارتند از : Guy Robert and Claude Dir.

لينكهاي مرتبط:

عطر لاپقيه

ادكلن لاپقيه

قيمت عطر لاپقيه

خريد عطر لاپقيه

برند عطر ادكلن لاپقيهLa Prairie اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن سوئيسي است.لاپق يك كمپاني لوازم آرايش سوييسي است كه توسط Clinique La Prairie ، در سال 19311 پايه گذاري شد. اين كيلينيك يكي از پيشگامان صنعت مراقبت و احياي پوست مي باشد كه خط توليد لوازم آرايشي و محصولات مراقبت از پوست آن، رسما در سال 19822 شروع به فعاليت كرد . برندلاپق يك برند معروف در توليد محصولات مراقبت از پوست و ضد پيري است، ولي تلاش خود را در زمينه ي عطريات از دهه ي 1960 آغاز كرد. اولين عطر آن با نام One Perfect Rose توسط Guy Robert در سال 19655 به بازار عرضه شد . اكثر عطرهاي معروف برند لاپق در خط توليد Silver Rain Shimmer Mist در سال 2004 مي باشند. در سال 2009 در لاين عطري لاپقتحولي ايجاد شد و به معرفي مجموعه هاي Life Threadss ، در بطري هايي شيك ، كه با رشته هايي از سنگ هاي قيمتي تزيين شده بودند ، پرداخت . اين خط توليد تا سال 201

0 همراه با معرفي موج ديگري از عطريات Life Threads به نام هاي Sapphire , Ruby ,Emerlad ، ادامه يافت. برند La Prairie در بازه زماني 1990 تا 2011 داراي 12 محصول در كارنامه عطري خود مي باشد . مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر ) مشغول به كار در عطر لاپق براي طراحي برند لاپق عبارتند از : Guy Robert and Claude Dir.

لينكهاي مرتبط:

عطر لاپقيه

ادكلن لاپقيه

قيمت عطر لاپقيه

خريد عطر لاپقيه

عطر La Prairie

ادكلن La Prairie

عطر La Prairie

ادكلن La Prairie


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۸:۱۱ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن لاپقيه-La Prairie

برند عطر ادكلن لاپقيهLa Prairie اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن سوئيسي است.لاپق يك كمپاني لوازم آرايش سوييسي است كه توسط Clinique La Prairie ، در سال 19311 پايه گذاري شد. اين كيلينيك يكي از پيشگامان صنعت مراقبت و احياي پوست مي باشد كه خط توليد لوازم آرايشي و محصولات مراقبت از پوست آن، رسما در سال 19822 شروع به فعاليت كرد . برندلاپق يك برند معروف در توليد محصولات مراقبت از پوست و ضد پيري است، ولي تلاش خود را در زمينه ي عطريات از دهه ي 1960 آغاز كرد. اولين عطر آن با نام One Perfect Rose توسط Guy Robert در سال 19655 به بازار عرضه شد . اكثر عطرهاي معروف برند لاپق در خط توليد Silver Rain Shimmer Mist در سال 2004 مي باشند. در سال 2009 در لاين عطري لاپقتحولي ايجاد شد و به معرفي مجموعه هاي Life Threadss ، در بطري هايي شيك ، كه با رشته هايي از سنگ هاي قيمتي تزيين شده بودند ، پرداخت . اين خط توليد تا سال 201

0 همراه با معرفي موج ديگري از عطريات Life Threads به نام هاي Sapphire , Ruby ,Emerlad ، ادامه يافت. برند La Prairie در بازه زماني 1990 تا 2011 داراي 12 محصول در كارنامه عطري خود مي باشد . مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر ) مشغول به كار در عطر لاپق براي طراحي برند لاپق عبارتند از : Guy Robert and Claude Dir.

لينكهاي مرتبط:

عطر لاپقيه

ادكلن لاپقيه

قيمت عطر لاپقيه

خريد عطر لاپقيه

عطر La Prairie

ادكلن La Prairie


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۲۷:۵۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع: