بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن آرماف-armaf

برند عطر ادكلن آرمافarmaf اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن امارات متحده ي عربي است و در امارات متحده ي عربي واقع شده است و فعاليت اصلي آن توليد و طراحي عطر و ادكلن است. طراح آرماف 688 عطر در كارنامه ي عطرسازي خود به ثبت رسانيده كه همه ي آن ها در سال 20144 طراحي و توليد شده اند.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر آرماف

ادكلن آرماف

خريد عطر آرماف

قيمت عطر آرماف

عطر armaf

ادكلن armaf


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۲۳:۲۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن امپر-Emper

برند عطر ادكلن Emper-امپر اصالتا يك كمپاني عطر و ادكلن اماراتي نوپا در عرصه ي لوازم آرايش است كه به توليد عطر هاي  نفيس نيز مي پردازد. محصولات آن منحصر به فرد و از طراحي هاي خلاقانه و جذابي برخوردار مي باشند. اين كمپاني كه در فرانسه فعاليت دارد يك كمپاني عربي بوده و بيشتر از تركيب رايحه هاي شرقي و غربي در خلق عطريات خود استفاده مي كند. امپر داراي 48 عطر و ادكلن در كارنامه ي عطري خود است.

لينكهاي مرتبط:

عطر امپر

ادكلن امپر

قيمت عطر امپر

خريد عطر امپر

عطر Emper

ادكلن Emper


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۲۰:۰۲ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن ارمنگيلدو زگنا-Ermenegildo Zegna

 برند عطر ادكلن Ermenegildo Zegnaارمنگيلدو زگنا اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن ايتاليايي است. Ermenegildo Zegna يك خانه ي مد ايتاليايي است كه به توليد پوشاك مردانه از سال 1910 مشغول مي باشد . اين كمپاني توسطErmenegildo Zegna تاسيس شد و نسل به نسل با حمايت خانواده ي ايشان مديريت گرديد .كارخانه ي پشم Zegna كه به  توليد پارچه مي پرداخت نيز در همان زمان تاسيس شد. اين كارخانه به يكي از بزرگترين كارخانه هاي توليد پارچه ي آن زمان با بيش از 2.3 ميليون متر در هر سال تبديل گرديد و با برند هاي معروفي نظير : Gucci, Yves Saint Laurent , Tom Ford همكاري مي كرد . زگنا اولين بوتيك خود را سال 1980 در پاريس راه اندازي كرد و امروزه داراي بيش از 500 نمايندگي در سراسر دنيا مي باشد. اين كمپاني در ابتدا با همكاري شركت YSL Beaute اولين عطر و ادكلن ارمن گيلدو زگنا را به بازار عرضه كرد و بعد از آن توسط شركت Estee Lauder به موفقيت هاي چشمگيري در اين زمينه دست يافت . برند ارمن گيلدو زگنا در بازه زماني 2003 تا 2013 داراي 19 عطر و ادكلن در كارنامه عطري خود مي باشد . مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر ) مشغول به كار درعطر ارمن گيلدو زگنا براي طراحي عطر و ادكلن برند Ermenegildo Zegna عبارتند از : Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Antoine Lie, Pierre Negrin, Olivier Gillotin, Daniela (Roche) Andrier, Frank Voelkl , Harry Fremont.

لينكهاي مرتبط:                                            

عطر ارمنگيلدو زگنا

ادكلن ارمنگيلدو زگنا

قيمت عطر ارمنگيلدو زگنا

خريد عطر ارمنگيلدو زگنا

عطر Ermenegildo Zegna

ادكلن Ermenegildo Zegna


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۹:۲۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن اسكادا-Escada

برند عطر ادكلن Escadaاسكادا اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن آلماني است. اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون بيش از ۵۸ عدد عطر و ادكلن با برند اسكادا| Escada  وارد بازار عطر و ادكلن نموده است. كمپاني اسكادا| Escada از سال 1976 شروع به كار نموده  و از سال 1990 وارد  بازار عطر و ادكلن شده است . عطر و ادكلن هايي اين كمپاني  اكثرا زنانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد.

عطر اسكادا-ادكلن اسكادا-Escada توسط دو خواهر و برادر به نامهاي Margaretha و Wolfgang Ley در سال 1976 در  مونيخ آلمان تاسيس گرديد. اسكادا در زبان پرتغالي به معني پلكان است.اين شركت مد خود را با رنگهاي متنوع و متفاوت با الگويي خاص معرفي نمود. اين كمپاني طراحي در دنياي مد و فشن را با استفاده از الگوها و رنگ بندي هاي منحصر به فرد آغاز كرده و به سرعت به توسعه و شكوفايي در اين عرصه رسيد. تا اينكه در سال 1989 تجارت خود را بين اللملي كرد و شعبه هاي ديگري در آمريكا، كانادا، اسپانيا، فرانسه، ايتاليا، بريتانيا و ژاپن راه اندازي نمود. Escada در سال 19900 اولين محصول عطر و ادكلن خود را معرفي و به بازار عطر و ادكلن عرضه كرد و پس از آن در سالهاي بعد محصولات ديگر خود از جمله عينك، لوازم جانبي و … راا به محصولات خود افزود. عطر و ادكلن هاي اسكادا به مانند طراحي هايش با بسته بندي روشن و بطريهايي با ظاهر منحصر به فرد توليد مي شوند.تاكيد شركت براي رايحه عطرها، بوي گل و ميوه هاست و تلاش دارد تا رايحه ميوه اي-گلي را در دسته بندي عطرها بگنجاند. اسكادا عطر و ادكلن هاي خود را با مشاركت Procter and Gamble توليد مي نمايد.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:                                                       

عطر اسكادا 

ادكلن اسكادا

قيمت عطر  اسكادا

خريد عطر اسكادا

عطر Escada

ادكلن Escada


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۸:۳۸ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن اسپريت-Esprit

برند عطر ادكلن Espritاسپريت اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن آلماني استEsprit يك برند براي سبك زندگي قشر جوان است كه توسط Doug و Susie Tompkins در سال 1968 تاسيس شد .اين زوج كه در ابتدا به فروش لباس هاي مجلسي و  اسپورت در پشت ماشين خود شروع به كار كردند ، كمي بعد با همكاري شركت Esprit Far East Group در سال 1970 به طور رسمي مشغول به كار شدند . اين كمپاني بعد از مدتي به Esprit de Corps تغيير نام داد و تا پايان دهه ي 70 توانست فروش خود را به 120 ميليون دلار برساند. برند اسپيريت داراي خط توليد لباس كودكان ، زيور آلات و لوازم آرايش نيز مي باشد همچنين در زمينه ي دكوراسيون منزل نيز  فعاليت دارد. اولين عطر اسپيريت در سال 2001 توسط مجموعه اي براي بانوان پا به عرصه ي عطريات گذاشت كه ادامه فعاليت او با همكاري شركت coty موفقيت هاي چشمگيري را برايش به ارمغان آورد. برند Esprit در بازه زماني 2001 تا 2013 داراي 42 محصول در كارنامه عطري خود مي باشد . مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر ) مشغول به كار در عطر اسپيريت براي طراحي عطر برند Esprit عبارتند از :  Emilie (Bevierre) Coppermann, Guillaume  Flavigny, Olivier Pescheux, Bernard Ellena, Benoit Lapouza, Jean-Christophe Herault, Veronique Nyberg, Philippe Bousseton, Beatrice Piquet, Alienor Massenet, Evelyne Boulanger, Christophe Raynaud, Nathalie Lorson, Christiane Plos , Marie Salamagne

لينكهاي مرتبط:

عطر اسپريت

ادكلن اسپريت

قيمت عطر اسپريت

خريد عطر اسپريت

عطر Esprit

ادكلن Esprit


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۷:۵۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن دي اسكورد-وود-Dsquared²

برند عطر ادكلن دي اسكورد-وودDsquared² اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن كانادايي است . اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون بيش از 14 عددد عطر و ادكلن با برند دي اسكورد| Dsquared²  وارد بازار عطر و ادكلن نموده است . كمپاني دي اسكورد| Dsquared² از سال 1994 شروع به كار نموده  و از سال 2007 وارد  بازار عطر و ادكلن شده است .عطر و ادكلن هاي اين كمپاني  اكثرا مردانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد. كمپاني DSQUARED توسط دو برادر دوقلو كانادايي به نامهاي Dean و Dan در سال 19944 با اجراي فشن شوي مردانه در ميلان ايتاليا تاسيس گرديد. Deanو Dan متولد 1964 در تورنتو كانادا هستند. آنها در سال 19833 براي تحصيل در رشته طراحي مد به نيويورك رفتند و در سال 1986 پس از پيدا كردنن اسپانسر مالي(ديزل) اولين طراحي خود را كه پوشاك مردانه بود توليد كردند. آنها در سال 1991 به ميلان ايتاليا مهاجرت كردند و در كمپاني هاي ورساچه و ديزل مشغول بكار شدند تا اينكه در سال 1994 برند DSQUARED را افتتاح كردند.

عطر وود-ادكلن دي اسكورد۲-Dsquared² موفقيت آنها در طراحي و توليد لباس هاي مردانه باعث شد تا آنها در سال 2002  اولين كلكسيون لباس هاي زنانه شان را نيز به بازار عرضه كنند، اين كلكسيون علاوه بر اينكه جوايزي كسب كرد موفق شد تا با جلب نظر مجله Women’s Wear Daily روي جلد اين مجله قرار گيرد. در همين سال آنها با گسترش نام تجاريشان ادواتي همچون كفش، اكسسوري و عطر و ادكلن را نيز توليد نمودند.  طراحي هاي پر انرژي و جالب توجه اين برند باعث شده است تا افراد مشهوري همچون ريانا و كريستينا آگولرا نيز از مشتريان ثابت اين برند باشند. همچنينن مدونا در سال 2002 و بريتني اسپييرز در سال 2009 در تورهاي جهانيشان از اين برند استفاده نموده اند.  اين برند علاوه بر پوشاك در زمينه عطر و ادكلن جزو معروفترين و خاص ترين برند ها بشمار مي رود كه مجموعه عطرهاي چوبي (WOOD) را توليد مي كند.. اين عطر و ادكلن ها تركيبي از رايحه هاي كانادايي و ايتاليايي مي باشند كه برگرفته از گياهان كوههاي راكي در كانادا و مركبات ايتاليايي است. DSQUARED در سال 2003 برنده جايزه معتبر La Koree (اسكار فشن شوهاي ايتاليايي) براي بهترين طراحيهاي ارجينال شد، همچنين Dean و Dan در سالل 2007 برنده SQ Spanishh (مرد سال در طراحي مد) شدند.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر دي اسكورد-وود

ادكلن دي اسكورد-وود

قيمت عطر دي اسكورد-وود

خريد عطر دي اسكورد-وود

عطر Dsquared²

ادكلن Dsquared²


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۷:۱۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن دانهيل-Dunhill

برند عطر ادكلن دانهيل | Dunhill اصالتا يك كمپاني عطر و ادكلن بريتانيايي است. اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون بيش از 19 عدد عطر وو ادكلن با برند آلفرد دانهيل| Alfred Dunhill وارد بازار عطر و ادكلن نموده است. كمپاني دانهيل| Dunhill از سال 1893 شروع به كار نموده و از سال 19344 وارد بازار عطر و ادكلن شده است . عطر و ادكلن هاي اين كمپاني  اكثرا مردانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد.

عطر دانهيل-ادكلن دانهيل-Dunhill Alfred Dunhill آلفرد دانهيل موسس شركتي در انگلستان كه زمينه ي فعاليت هاي خود را در  ابتدا با لوازم لوكس و لوازم جانبي جهت طراحي در خانه هاي ايتاليايي آغاز كرده است . عمده ي فعاليتش در زمينه ي لوازم جانبي و طراحي لباس هاي مردانه و وسايل لوكس بود . آغاز راهش با راه اندازي خط توليد لوازم لوكس وسايل نقليه آغاز شد . در سال 1907 با راه اندازي شركت توليدي توتون وتنباكو و در سال 1910 خط توليد لوله را راه اندازي كرد . اشتياق اين برند اروپايي باعث اين مسئله شد تا به سمت طراحي لباس و لوازم تزئيني و در نهايت به سمت طراحي ادكلن روي بياورد . از اين رو شروع به طراحي و ساخت انواع كيف ، عينك ، وسايل چرمي ، لوازم التحرير و ساعت هاي مردانه كرد . در بدو ورود به قرن بيست و يكم شروع به فعاليت در زمينه ي ادكلن نمود و در سال 1934 اولين محصول اين بر ند را با نام دانهيل روانه ي بازار كرد . اين برند تا به امروز ۲۱ ادكلن با رايحه هاي مختلف تقديم به هواداران خود نموده است.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن       

لينكهاي مرتبط:

عطر دانهيل

ادكلن دانهيل

قيمت عطر دانهيل

خريد عطر دانهيل

عطر Dunhill

ادكلن Dunhill


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۵:۵۰ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن ديويد بكهام-David Beckham

برند عطر ادكلن ديويدبكهامDavid Beckham اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن انگليسي است. اين توليد كننده ي عطر وادكلن تا كنون بيش از 25 عدد عطر و ادكلن با برند ديويد بكهام| David Beckham وارد بازار عطر و ادكلن نموده است . كمپانيديويد بكهام| David Beckham از سال 20055 شروع به كارر نموده و از همان سال وارد بازار عطر و ادكلن شده است . عطر و  ادكلن هاي اين كمپاني اكثرا مردانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيدد درپايان توضيحات مشاهده نماييد.

عطر ديويد بكهام -ادكلن David Beckham ديويد بكهام با نام كامل ديويد رابرت جوزف بكهام (به انگليسي: David Robert Joseph Beckham) (زاده ۲ مه ۱۹۷۵۵ در لندن)، فوتباليست مشهور بريتانيايي است. او اولين بازي ملي خود را در اول ژوئن ۱۹۹۶ انجام داد. وي به عنوان يكي از پردرآمدترين ورزشكاران جهان شناخته مي‌شود. همسر او ويكتوريا آدامز يكي از خوانندگان گروه اسپايس گرلز است. او چهار فرزند به نام‌هاي بروكلين (متولد ۴ مارس ۱۹۹۹)، روميو (۱ سپتامبر ۲۰۰۲)، كروز (۲۰ فوريه ۲۰۰۵)و هارپر (متولد ۱۰ژوئيه ۲۰۱۱) دارد. او داراي دو توپ طلا است و يك بار بازيكن سال اروپا شده است. وي يازده بار زيبا ترين بازيكن فوتبال شده است. وي در كار هاي خير خواهانه نيز شركت موثر دارد بگونه اي كه تمام دستمزد خود در پاريسن ژرمن را كه در آن زمان بيشتر از دستمزد تمام فوتباليست ها بود را به سازمان كودكان سرطاني اهدا كرد. عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:                                       

عطر ديويدبكهام

ادكلن ديويدبكهام

قيمتعطرديويدبكهام

خريدعطرديويدبكهام

 عطر David Beckham

ادكلن David Beckham


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۵:۰۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن ديويدوف-Davidoff

 برند عطر ادكلن ديويدوفDavidoff اصالتا يك كمپاني عطر و ادكلن سوئيسي است. اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون بيش از 60 عددد عطر و ادكلن با برند ديويدوف | Davidoff  وارد بازار عطر و ادكلن نموده است . كمپاني ديويدوف| Davidoff از سال 1912 شروع به كار نموده  و از سال 19911 وارد  بازار عطر و ادكلن شده است . عطر و ادكلن هاي اين كمپاني  اكثرا مردانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحاتت مشاهده نماييد. هنري ديويدوف موسس سوئيسي – اوكرايني كمپاني Davidoff در سال 19066 در كيف اوكراين متولد شد. وي به همراه خانواده اش در سال 1911 بهه سوئيس مهاجرت كرد و در سال 19122 اولين مغازه تنباكو را راه اندازي نمود.

عطر ديويدوف-ادكلن ديويدوفDavidoff پسر هنري، ژينو پس از اتمام تحصيلات عاليه اش به يك سفر طولاني در آمريكاي مركزي و جنوبي براي فراگيري تجارت تنباكو رفت كه تاثير زيادي در زندگيش داشت. Zino در سال 19299 به سوئيس بازگشت و در اولين اقدام فروشگاه پدرش را گرفت و بيزينس خود را كه در ابتدا توليد و فروش تنباكو بود آغاز كرد كه رفته رفته به موفقيت دست يافت.سوئيس در جنگ جهاني دوم آسيب چنداني نديد بنابراين ديويدوف توانست با توليد محصولات با كيفيت در دهه 1930 تا 1940 به شهرت برسد. فروشگاه مركزي در سال 1970 فروخته شد اما ژينو تا زمان مرگش در سال 1984 بعنوان نماينده برند در كمپاني حضور داشت. Davidoff در سال 19911 با توليد ادكلن كول واتر بخش عطر و ادكلن را نيز به مجموعه ي خود افزود. اين كمپاني علاوه بر سيگار  و تنباكو و عطر و ادكلنن محصولاتي از قبيل: قهوه، ساعت، عينك، كيف و كفش، قلم و خودنويس و… توليد مي كند.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:                         

عطر ديويدوف

ادكلن ديويدوف

قيمتعطر ديويدوف

خريدعطر ديويدوف

عطر Davidoff

ادكلن Davidoff


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۴:۲۲ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن ديويد يورمن-David Yurman

برند عطر ادكلن David Yurmanديويديورمن اصالتا يك كمپاني عطر و ادكلن آمريكايي است. David Yurman يك طراح جواهر آمريكايي است كه كمپاني خود را براي اولين بار در New Yorkk تاسيس كرد . او به دليل داشتن جواهرات نفيس و مجموعه ي ساعت خود بسيار معروف شد و داراي 18 بوتيك در سراسر آمريكا مي باشد. ديويد در Long Island, NY بزرگ شد و در همان جا به تحصيل ادامه داد. وي اولين مجموعه هاي طراحي خود را در كافه ترياي مدرسه اش در معرض نمايش و فروش قرار داد. دهه ي 1960 زماني بود كه ديويد با نقاشي به نام Sybil Kleinrock آشنا شد و بعدها با او ازدواج كرد. آنها آثار و طراحي هاي خود را در نمايشگاه هاي مختلف و محلي به معرض نمايش مي گذاشتند. برند ديويد يورمن در سال 20088 وارد دنياي عطريات شد و در اين زمينه نيز موفقيت هاي چشمگيري را از آن خود كرد. برند David Yurman در بازه زماني 20088 تا 2012 داراي 66 محصول در كارنامه عطري خود مي باشد . مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر ) مشغول به كار درعطر ديويد يورمن براي طراحي عطرهاي ديويد يورمن عبارتند از : Harry Fremont

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:               

عطر ديويديورمن

ادكلن ديويديورمن

قيمتعطر ديويديورمن

خريدعطر ديويديورمن

عطر David Yurman

ادكلن David Yurman


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۳:۴۵ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع: