بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن شوپارد-چوپارد-Chopard

 برند عطر ادكلن Chopardشوپارد-چوپارد اصالتا يك كمپاني عطر و ادكلن سوئيسي است. برند چوپارد يك ساعت سازي سوئيسي ، خانه طلا و جواهرات است كه توسط Louis-Ulysse Chopard در سال 1860 در شهر كوچك Sonvillierr سوئيس تاسيس شد. تمركز فعاليت هاي اوليه چوپارد در ساخت ساعت هايي دقيق ، در سنت سوئيس بود .شهرت اين شركت به دليل كيفيت و قابليت اطمينان به محصولاتش به سرعت گسترش يافت تا اينكه پسر موسس آن يعني ، لوئيس پل ، افتتاح شعبه دوم را ، همراه با جابجايي دفتر مركزي شركت ، در سال 1921 انجام داد و در سال 1937 با انتقال اين شركت به ژنو، پايتخت ساعت سازي دنيا به معروفيت جهاني رسيد. پسر بزرگ پل ، آندره چوپارد مديريت اين شركت در سال 19433 بر عهده گرفت. چوپارد با ميراث غني خانوادگي خود كه همان توليد بهترين ساعت ها بود، به شركت Karl Scheufelee از يك خانواده ساعت سازي آلمان اشاره كرد . چوپارد رشد فوق العاده اي را با همكاري Scheufele تجربه كرد و با مدرنيته شدن و گسترش فناوري اطلاعات و ارتباطات اين شركت با توليد جواهرات ظريف و زيبا معروف شد . برند چوپارد همچنين با همكاري جشنواره فيلم كن و جايزه نخل طلايي (” نخل طلايي ” ) در سال 19988 طراحي هاي خود را گسترش داد همچنين حامي مالي جوايز بهترين بازيگران مرد و زن سال در جشنواره كن بود. چوپارد در سال 1992، با همكاري شركت L’ OREAL به انتشار اولين عطر خود تحت برند چوپارد وارد دنياي عطر و ادكلن شد. اولين عطر اين شركت، كلكسيوني از عطرهاي شيرين و محبوب زنانه به نام Casmir ، در سال 1992 بود كه بعد از آن اولين ادكلن مردانه را نيز ، با نام Heaven ، در سال 1994 معرفي كرد. برند چوپارد با معرفي يك سري عطر با بطري شبيه به يك سنگ جواهر (براي مثال ، Wish در سال 1999 ) موفقيت هاي بسياري را از آن خود كرد . برند Chopard در بازه زماني 1992 تا 2013 داراي 288 عطر و ادكلن در كارنامه عطري خود مي باشد. مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر) مشغول به كار در برند چوپارد براي طراحي عطر و ادكلن برند چوپارد عبارتند از :  Olivier Polge, Bruno Jovanovic, Louise  Turner, Michel Girard, Michel Almairac, Nathalie Lorson, Thierry Wasser, Jean-Christophe Herault, Dominique Ropion, Alberto Morillas, Christine Nagel, Mark Buxton, Lucas Sieuzac, Nathalie Feisthauer, Alexandra Jouet and Ursula Wandel.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر شوپارد-چوپارد

ادكلن شوپارد-چوپارد

قيمتعطرشوپارد-چوپارد

خريدعطر شوپارد-چوپارد

عطر Chopard

ادكلن Chopard


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۴:۱۹ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن كوم د گارسون-Comme des Garcons

برند عطر ادكلن Comme des Garconsكومدگارسون اصالتا يك كمپاني عطر و ادكلن فرانسوي است. برند Comme des Garcons يك برند مد در پاريس است كه توسط يك طراح ژاپني به نام Rei Kawakuboo كه با مشخصه ي ” ضد فشن ” كار مي كند ، مديريت مي شود .برند Comme des Garcons در بازه زماني 1994 تا 2013 داراي 744 محصول در كارنامه عطري خود مي باشد. مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر) مشغول به كار در برند Comme des Garcons براي طراحي عطرهاي برند عبارتند از :  Antoine Lie, Jean-Christophe Herault, Mark Buxton, Antoine Maisondieu, IFF, Bertrand Duchaufour, Florence Idier, Evelyne Boulanger, Francoise Caron, Yann Vasnier, Fran, Marie-Aude Couture-Bluche, Nathalie Feisthauer and Aurelien Guichard.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر كومدگارسون

ادكلن كومدگارسون

قيمتعطر كومدگارسون

خريدعطر كومدگارسون

عطر Comme des Garcons

ادكلن Comme des Garcons


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۲:۴۰ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن بوگاتي-Bugatti

  برند عطر ادكلن بوگاتيBugatti اصالتا يك كمپاني عطر و ادكلن ايتاليايي است. اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون 4 عدد عطر و ادكلن با برند بوگاتي-Bugatti  وارد بازار عطر و ادكلن نموده است.كمپاني بوگاتي| Bugatti از سال 1909 شروع به كار نموده  و از سال 1999 وارد  بازار عطر و ادكلن شده است . عطر و ادكلن هاي اين كمپاني  اكثرا مردانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد.

بوگاتي يك برند اتومبيل سازي معروف فرانسوي است.Ettore Bugatti موسس كمپاني Bugatti متولد سال 1881 در ميلان ايتالياست. بوگاتي پس از پايان مدرسه و گذران مدتي در آكادمي هنر، در سن 188 سالگي در يك كارگاه دوچرخه سازي مشغول به كار شد. او اولين موتور محرك سهه چرخه را ساخت و پس از آن در سال 1900 اولين موتور اتومبيل خود را نيز تحت حمايت مالي برادران گولينلي ساخت. از سال 1900 تا 1904 وي بعنوان مدير فني كارخانه خودرو سازي De Dietrich استخدام شد و در آنجا به توسعه مدلهاي پيشرفته موتور پرداخت. وي كه در طراحي اتومبيل استعداد خارق العاده اي داشت در سن هيجده سالگي با اتومبيل دو سيلندر خود پيروز مسابقه ي اتومبيل راني شد و دو سال بعد موفق به ساخت چهار سيلندر گرديد. او به عنوان طراح براي چندين شركت از جمله Deutz كار كرد و به خاطر طراحي و ساخت اتومبيلي كوچك با موتور چهار سيلندر مشهور شد. بوگاتي كمپاني اتومبيل سازي خود را در سال 19099 در منطقه آلزاس فرانسه(كه در آن زمان جزو خاك آلمان بود) تاسيس نمود. در سال 1910 وي 5 اتومبيلل ساخت كه همه آنها فروش رفتند و دستيارش ارنست فردريش درمسابقات اتومبيل راني خودرو بوگاتي را راند. مدلهاي بوگاتي در آن زمان به عنوان اتومبيل هاي مسابقه اي با كيفيت مورد تحسين واقع شد. در مسابقات جايزه بزرگ موناكودر سال 1929 ويليام گرور ويليامز كه راننده يك ماشين بوگاتي برنده شد. بين سال هاي جنگ جهاني اول، بوگاتي طراحي موتور هواپيما براي هر دو دولت آمريكا و فرانسه و توليد آنرا بر عهده داشت. در سال 1921، تيم ماشين مسابقه بوگاتي در Brescia در در جايزه بزرگ Voiturettes مقام اول، دوم، سوم و چهارم را كسب كرد و اين يك پيروزي جاودانه براي مدل بوگاتي 13بود. روياي بوگاتي براي ساخت لوكس ترين ماشين ساخته شده در تاريخ در سال 19266 با توسعه مدل رويالبه حقيقت پيوست ولي فقط سه Royles با توجه بهه ركود بزرگ آن سالها فروخته شد. ركود بزرگ مشكلات مالي زيادي را براي اين شركت به ارمغان آورد اما بوگاتي موفق به عقد قرارداد براي ساخت يك قطار جديد با سرعت بالا براي دولت فرانسه شد. تنها خودرويي كه در اين دوره بحراني در آغاز سال 1930 توليد شد مدل 57 بود. موسس بوگاتي در سال 19455 درگذشت و پس از آن اين شركت دچار بحران مالي شد بطوري كه تنها يك ماشين در دهه 50 توليد شد و اين شركت در سال 1995 بسته شد. احياي اين نام تجاري پس از اينكه شركت فولكس واگن آلمان آنرا خريداري كرد اتفاق افتاد. در سال 20055، اين شركت بوگاتي ويرون 16.4، لوكس، با طراحيي زيبا و سريع را معرفي كرد.

عطر بوگاتي-ادكلن بوگاتي-Bugatti ادكلن بوگاتي در همكاري با بوگارت گروه ژاك ساخته شده است. اولين نسخه عطر در سال 1999 ايجاد شده است. Bugatti در واقع يكي از بزرگترين و مشهورترين كمپاني هاي اتومبيل سازي در دنياست كه با استفاده از نام خود توليد محصولات ديگري از قبيل عطر و ادكلن را آغاز كرد و با توجه به نام پرآوازه Bugatti، امروزه يك برند مطرح در عطر و ادكلن محسوب مي شود كه از علاقه مندان و طرفداران خاصي برخوردار است.

لينكهاي مرتبط:

عطر بوگاتي                                                           

ادكلن بوگاتي

قيمتعطربوگاتي

خريدعطربوگاتي

عطر Bugatti

ادكلن Bugatti


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۴۱:۱۲ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن بولگاري-Bvlgari

برند عطر ادكلن بولگاريBvlgari اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن ايتاليايي است . اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون بيش از ۶۶ عدد عطر و ادكلن با برند بولگاري| Bvlgari  وارد بازار عطر و ادكلن نموده است . كمپاني  بولگاري| Bvlgari از سال 1884 شروع به كار نموده  و از سال 1992 وارد  بازار عطر و ادكلن شده است. عطر و ادكلن هاي اين كمپاني  اكثرا زنانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد. كمپاني بولگاري در سال 1884 با توليد جواهر آلات توسط Sotirio Bvlgari در شهر رم تاسيس و در سال 19055 به همراه دو پسرش Constantino و Giorgio آن را گسترش داد. نام شركت مشتق شده از نام فاميل موسس آن است و حرف v بعد از B در لاتين يو خوانده ميشود در نتيجه تلفظ درست آن همان بولگاري مي باشد.

بولگاري اصالتا اهل يونان بود و جواهرسازي را آنجا آموخته بود. Bvlgari در اولين فاز در سال 1970 شعبات ديگر را در نيويورك،  جنوآ، مونت كارلو و پاريس افتتاح كرد و رفته رفته توليد محصولاتي از قبيل ساعت، لوازم آرايشي بهداشتي، كيف و چرم و همچنين ساخت هتل را آغاز كرد.

در سال 1992 تنوع محصولات خود را اين بار با توليد عطر و ادكلن با طراحي عطر Eau Parfumee au The Vert بالا برد. بولگاري ها اينك بيش از 300 شعبه فروش در سراسر دنيا دارد.عطر هاي بولگاري با همكاري عطاران زير ساخته شده:

Annick Menardo, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Sophia Grojsman, Beatrice Piquet, Carlos Benaim, Sophie Labbe, Olivier Polge, Daniela (Roche) Andrier, Nathalie Lorson and Jean-Claude Ellena.

لينكهاي مرتبط:                       

عطر بولگاري                                              

ادكلن بولگاري

قيمتعطربولگاري

خريدعطربولگاري

عطر Bvlgari

ادكلن Bvlgari


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۳۷:۰۲ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن بيژن-Bijan

برند عطر ادكلن بيژنBijan اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن آمريكايي است .اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون بيش از 20 عدد عطر و ادكلنن با برند بيژن-Bijan وارد بازار عطر و ادكلن نموده است . كمپاني  بيژن| Bijan از سال 1976 شروع به كار نموده  و از سال 1986 وارد  بازار عطر و ادكلن شده است . عطر و ادكلن هاي اين كمپاني  اكثرا مردانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد. بيژن پاكزاد در سال 1973 از ايران به امريكا مهاجرت نمود و در سال 19766 به همراه شريكش دار محبوبي، يك بوتيك مردانه را در مشهورترين بازار بورلي هيلزز تاسيس نمود.شهرت بيژن در ابتدا به توليد محصولات با كيفيت و لوكس و جمله “مراجعه تنها با وقت قبلي”متكي بود و بعدها اين بوتيك به گرانترين بوتيك سراسر دنيا تبديل شد و در سال 1983 دومين شعبه اش را در نيويورك تاسيس نمود.

عطر بيژن -ادكلن بيژن-Bijan بيژن به خاطر طراحي و دوختن لباس برخي از معروفترين رئيس جمهورهاي دنيا از جمله ريگان،  اوباما، بوش، بلر و پوتين و هنرمنداني چون تام كروز، آشر و جي لنو به شهرت جهاني دست پيدا كرد.استعداد شخصي بيژن در طراحي خاص دكور،خانه و اتومبيل بود. سفارشات به وي شامل مرسدس بنز، رولز رويز و فراري در رنگ هاي زرد و سياه و سفيد و طلايي بود كه معمولا جلوي درب بوتيكش پارك مي شدند.بيژن در سال 2010 با خودروسازاني همچون بوگاتي و رولزرويز همكاري جهت توليد خودروهاي سفارشي انجام داد. برند بيژن با گسترش فعاليت هايش در زمينه جواهرات، ساعت و عطر نيز ورود پيدا كرد. بيژن در سال 20111 از دنيا رفت اما كمپاني كه او بنا نهاده بود همچنانن به توليد محصولات نادر و چشم نواز خود ادامه مي دهد. هر سه پسر بيژن و دخترش دانيلا در كمپاني پدر نقش موثري دارند.بيژن اولين عطرش را در سال 1986 توليد نمود.

لينكهاي مرتبط:                             

عطر بيژن

ادكلن بيژن

قيمتعطربيژن

خريدعطربيژن

عطر Bijan

ادكلن Bijan


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۳۶:۲۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن نامبر ناين-BOND NO.9 NYC

برند عطر ادكلن نامبرناينBOND NO.9 NYC اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن امريكايي است. اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون بيش ازز 108 عدد عطر و ادكلن با برند بوند شماره ۹| BOND NO.9 NYC وارد بازار عطر و ادكلن نموده است .كمپانيبوند نامبر ناين| BOND NO.9 از سال 20033 شروع به كار نمودهه  و ازهمان سال وارد  بازار عطر و ادكلن شده است .عطر و ادكلن هاي اين كمپاني اكثرا اسپرت است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيدد درپايان توضيحات مشاهده نماييد. يك شركت عطر آمريكايي است كه از طريق هنر عطرسازي به نيويورك زيبايي بخشيده است. در سال 2003 توسط  Laurice Rahmé تاسيس شد و با شعارر تبليغاتي “اداي احترام به نيويرك بوسيله هنر عطر” در شهر نيويورك به فعاليت مي پردازد و به علت دفاتر مركزي و بوتيكهايي كه در خيابان 9 Bond در NoHo داشت به اين نام مشهور شد.عطرهاي اين شركت، جغرافيا و نشان اختصاصي نيويورك را با بسته بندي رنگارنگ و رايحه هاي ابتكاري جاودان كردند.

عطر بوند نامبر ناين-ادكلن BOND NO.9 NYC برند Bond No 9 در بازه زماني 2003 تا 2016 داراي 108 عطر و ادكلن در  كارنامه عطري خود مي باشد. مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر) مشغول به كار در برند بوند نامبر ناين براي طراحي عطر و ادكلن بوند نامبر ناين عبارتند از : Laurent Le Guernec, David Apel, Maurice Roucel, Laurice Rahme, Michel Almairac, Aurelien Guichard, Vera Vanore, Francis Camail, Robertet, Rene Morgenthaler, Laurent le Guernec, IFF, Claude Dir and Stephen Nilsen.

لينكهاي مرتبط:                               

عطر نامبرناين

ادكلن نامبرناين

قيمتعطرنامبرناين

خريدعطرنامبرناين

عطر BOND NO.9 NYC

ادكلن BOND NO.9 NYC


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۳۲:۳۵ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن بنتلي-Bentley

برند عطر ادكلن بنتليBentley اصالتا يك كمپاني عطر و ادكلن انگليسي است. اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون ۸ عددعطر و ادكلن با برند بنتلي || Bentley وارد بازار عطر و ادكلن نموده است .كمپاني بنتلي| Bentley از سال 1919 در صنعت خودرو شروع به كار نموده و از سال 2013 وارد بازار عطر و ادكلن شده است.عطر و ادكلن هاي اين كمپاني اكثرا مردانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد.

عطر بنتلي-ادكلن بنتلي-Bentley بنتلي نامي كه همچون كوه استوار است كه داراي شان و منزلتي در بين ساير برند ها ميباشد . داراي تركيبي عجيب از طراحي هاي قديم و فن آوري هاي روز جهان است .در سال 19199 به ثبت رسيد و توسط والتر اورن بنتلي پايه گذاري شد . با آغاز سال 1920 رشد و شكوفايي بنتلي در ساخت اتومبيل بالا گرفت و سر آخر اولين خودروي خود را در سال 1921 توليد كرد .در سال 1930 با همكاري شركت رولز رويس اقدام به توليد خودرو گرفت و در سال l1993 بنتلي مدلي اسپرت براي رولز رويس طراحي كرد . در نهايت ولكس واگن در سال 2003 سهم بنتلي و رولز رويس را در مزايده ي بي ام دابليو خريداري كرد و بنتلي هم از طرح اتاق جي تي با دو درب دست كشيد و رو به طراحي خودروي چهار درب كرد و در سال 2013 اين شركت با معرفي ادكلن بنتلي مردانه وارد عرضه ي دنياي مد و فشن شد.

لينكهاي مرتبط:

عطر بنتلي

ادكلن بنتلي

قيمتعطربنتلي

خريدعطربنتلي

عطر Bentley

ادكلن Bentley


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۶:۱۰ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن بنتون-Benetton

برند عطر ادكلن بنتونBenetton اصالتا يك كمپاني عطر و ادكلن ايتاليايي است. اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون بيش از 50 عدد عطر و ادكلن با برند بنتون| Benetton  وارد بازار عطر و ادكلن نموده است .كمپاني بنتون | Benetton از سال 1965 شروع به كار نموده  و از سال 1987 وارد  بازار عطر و ادكلن شده است.عطر وو ادكلن هاي اين كمپاني اكثرا اسپرت است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد. بنتون يك برند مد لوكس ايتاليايي است كه توسط سه برادر و خواهر در سال ۱۹۶۵۵ميلادي تاسيس شده است. لوچيانو بنتون، بزرگ‌ترين فرزند خانواده، خرده‌فروشي ۳۰۰ ساله در ترويزو بود. او لباس‌هاي رنگي جالبي را در يك فروشگاه ديد و ايده و طرح‌هاي جديدي در ذهنش پروراند. به همين خاطر دوچرخه يكي از برادرهايش را فروخت، تا اولين ماشين بافندگي خود را خريداري نمايد.اولين توليد لوچيانو كه يك مجموعه كوچك از پُليور بود، با استقبال خوب فروشگاه‌هاي محلي منطقه ونتو مواجه شد و خيلي زود از خواهر و دو برادر كوچك‌تر خود، گيبرتو و كارلو خواست، كه به او در كارگاه كوچكش بپيوندند.

عطر بنتون-ادكلن بنتون-Benetton اولين فروشگاهش را در سال ۱۹۶۶ تاسيس كرد و تنها ۳ سال بعد اين برند در پاريس هم شعبه داشت. توسعه بنتون در دهه ۷۰ باعث شد تا محصولات رنگارنگ اين برند در سراسر دنيا شناخته شوند.بنتون در دهه ۸۰ استراتژي خاصي مبني بر تبليغات بر اساس رنگ هاي مختلف بجاي يك برند خاص را در نظر گرفت. گروه بنتون، مارك‌هاي خود را تحت برندهاي: رنگ‌هاي متحد بنتون (United Colors of Benetton)، زير رنگ‌هاي بنتون (Undercolors of Benetton)، سيسلي (Sisley)، و پلي لايف(Playlife) . محصولات اين برند نيز شامل لباس زنانه، لباس مردانه، لباس كودكان و لباس زير است. بنتون در بيش از ۱۲۰ كشور شعبه دارد. “گروه بنتون” همچنين محصولاتي مانند عطر و ادكلن، لوازم التحرير، عينك و كيف و چمدان نيز توليد مي‌كند.بنتون اولين عطرش را در سال ۱۹۸۷ به بازار عرضه كرد.مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر ) مشغول به كار در برند Benetton براي عطريات عبارتند از : Valerie Garnuch-Mentzel, Christophe Raynaud, Bernard Ellena, Ann Gottlieb, Alain Astori, Beatrice Piquet, Alexandra غير مجاز مي باشدinski, Richard Herpin, Annick Menardo and Olivier Pescheux.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر بنتون

ادكلن بنتون      

قيمتعطربنتون

خريدعطربنتون

عطر Benetton

ادكلن Benetton


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۵:۱۸ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن ببه-Bebe

برند عطر ادكلن ببه-Bebe اصالتا يك كمپاني  عطر و ادكلن امريكايي است. اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون حدود 10 عدد عطر و ادكلن با برند ببهBebe وارد بازار عطر و ادكلن نموده است. كمپاني ببه | Bebe از سال 2009 شروع به كار نموده  و از همان سال وارد  بازار عطر و ادكلن شده است .عطر و ادكلن هايي اين كمپاني  اكثرا زنانه است. ليست عطر و ادكلن  هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد.

عطر ببه-ادكلن ببه-Bebe برند bebe يك خورده فروشي در زمينه ي لباس هاي شيك زنانه بود كه در سال 1976 در سانفرانسيسكوي آمريكا توسط يك ايراني به نام ماني مشعوف كه در دهه 700 از ايران به آمريكا مهاجرت كرده بود، تاسيس شد . او بعد از مدت ها توانست خط توليدي در زميه ي زيورآلات و لباس هاي اسپورت نيز ايجاد كند و سرانجام 312 مغازه در كل دنيا به راه اندازد . برند BEBE يك برند جديد در دنياي عطر است كه در سال 2009 وارد دنياي عطر شد. برند BEBE در بازه زماني 20099 تا 2016 داراي 10 عطر زنانه در كارنامه خود مي باشد.. مستر نوز يا همان آقاي بيني (متخصص عطر) مشغول به كار در ا BEBE براي عطريات عبارتند از : Francis Kurkdjian, Patricia Choux, Claudette Belnavis and Jean Jacques.

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ببه

ادكلن ببه

قيمتعطرببه

خريدعطرببه

عطر Bebe

ادكلن Bebe


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۲:۴۳ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

بررسي قيمت و خريد عطر ادكلن بالدساريني-Baldessarini

برند عطر ادكلن بالدساريني-Baldessarini اصالتا يك كمپاني عطر و ادكلن آلماني است اين توليد كننده ي عطر و ادكلن تا كنون تنها 10 عدد عطر و ادكلن با برند بالدساريني-Baldessarini  وارد بازار عطر و ادكلن نموده است. كمپاني  بالدساريني | Baldessarini از سال 1993 شروع به كار نموده  و از سال 2002 واردد  بازار عطر و ادكلن شده است. عطر و ادكلن هاي اين كمپاني  اكثرا مردانه است. ليست عطر و ادكلن هاي اين برند را مي توانيد درپايان توضيحات مشاهده نماييد. بالدساريني برندي است كه در سال 19933 توسط ورنر بالدساريني آلماني بنا نهاده شد. وي متولد اتريش و از والديني ايتاليايي تبار است.بالدساريني ورود به دنياي مد راا با خرده فروشي آغاز نمود و پس از چندي خود تبديل به يك خريدار شد و به كمپاني هوگو باس پيوست و عضو هيات مديره و طراح ارشد اين كمپاني شد وي برند شخصي اش را اولين بار به سال ۱۹۹۴ و با توليد لباس هاي لوكس مردانه معرفي نمود.

عطر بالدساريني-ادكلن بالدساريني-Baldessarini بالدساريني اولين عطر خود را در در سال ۲۰۰۲ روانه بازار كرد و براي اولين بار يك آلماني برنده ۲ جايزه في في (FiFi) در سال ۲۰۰۳ شد. اين كمپاني در اوايل قرن 211 عطرهاي موفق بسياري را تحت عنوان شعار ” آقايان را از پسربچه ها جدا كنيد!” توليد كرد. اولين عطر زنانه بالدساريني در سال ۲۰۱۱ به بازار عرضه شد.

لينكهاي مرتبط:                              

عطر بالدساريني

ادكلن بالدساريني

قيمت عطر بالدساريني

خريد عطر  بالدساريني

عطر Baldessarini

ادكلن Baldessarini


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۴۲:۱۳ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع: