بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

عطر ادكلن بولگاري بلك-Bvlgari Black

عطر ادكلن بولگاري بلك-Bvlgari Black عطري است با رايحه تلخ . اين عطر در سال ۱۹۹۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر ادكلن بولگاري بلك-BvlgariBlack عطري است مردانه و زنانه و شيك.

عطر ادكلن بولگاري بلك-Bvlgari Black

عطر ادكلن بولگاري بلك-Bvlgari Black، عطري است تلخ و چرمي و بسيار جذاب و خوشبو.كه توسط Annick Menardo از كمپاني Bvlgari ساخته شد.

اگر به بطري اين عطر زيبا نگاه دقيقي داشته باشيد، متوجه شباهت اين بطري با لاستيك خودروهاي سواري مي‌شويد. روي اين لاستيك، نام بولگاري حك شده و به‌خوبي ديده مي‌شود. اگر از بالا به شيشه نگاه كنيد، مايع طلايي‌رنگ درون آن را خواهيد ديد. در بطري مانند يك حلقه‌ي فلزي به دور گردن آن پيچيده شده است. روي در هم نام بولگاري به‌خوبي حك شده است.

رايحه ابتدايي عطر با رايحه تلخ و دودي چرم تركيب با وانيل آغاز ميشود. رايحه چرم در اينجا حسي تلخ و دودي شبيه به بوي لاستيك داره. همانند اينكه شما يكباره داخل يك فروشگاه بزرگ لاستيك فروشي ميشويد و قرار است براي خودروي خود يه جفت لاستيك نو خريداري كنيد. رايحه شيرين وانيل نيز بسيار عالي تلخي و حس دودي چرم را مهار و بالانس ميكند. در ادامه رايحه عطر تغيير خاصي نكرده و فقط كمي شيرينتر با حس ملايم پودري، كمي تلخ تر و چرمي تر شده و مقداري نيز رايحه مشك به اين تركيب اضافه مي شود.

  • رايحه اوليه : ترنج , رز , چاي رايحه مياني : ياس , چوب صندل سفيد , سدر  رايحه پايه : وانيل , خزه درخت بلوط , چرم , مشك , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                             

لينكهاي مرتبط:                                                                            

عطر بولگاري بلك                                                         

ادكلن بولگاري بلك                                                             

بولگاري بلك                                                                    

بولگاري مشكي                                                                  

Bvlgari Black


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۲۹:۳۱ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري بي ال وي ادو پرفيوم ۲-Bvlgari BLV Eau de Parfum II

عطر ادكلن بولگاري بي ال وي ادو پرفيوم ۲-Bvlgari BLV Eau de Parfum II عطري است با رايحه خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد .عطر ادكلن بولگاري بي ال وي ادو پرفيوم ۲-Bvlgari BLV Eau de Parfum III عطري است زنانه و شيك.

عطر ادكلن بولگاري بي ال وي ادو پرفيوم ۲-Bvlgari BLV Eau de Parfum II

عطر ادكلن بولگاري بي ال وي ادو پرفيوم ۲-Bvlgari BLV Eau de Parfum II،عطري است زنانه كه با كاراكتري جدي و كمي خشن شروع شده ولي در ادامه بسيار ملايم و دوست داشتني مي شود.

رايحه ابتدايي اين عطر با رايحه نيمه شاداب و ترش و شيرين ماندارين از خانواده مركبات آغاز ميشود اما در كنار آن رايحه قوي از گياهان باديان و شيرين بيان نيز وجود دارند كه حس تند و تيز و تلخ كاملا مشخصي به شروع عطر مي دهند. ممكن است اين تلخي كمي بيشتر از استاندارد عطرهاي زنانه باشد اما بعد از گذشت زمان كوتاهي اين رايحه تلخ و تند و تيز آرام گرفته و جاي خود را به يك رايحه شيرين و گلي و پودري بسيار ملايم و لذت بخش مي دهد.

  • رايحه اوليه : بنفشه , باديان ختايي , شيرين بيان , نارنگي ماندارين رايحه مياني : زنبق , خس خس , نعناع هندي  رايحه پايه : گل پنبه , دانه تونكا , لوبان , لابدانيوم , مشك , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                

لينكهاي مرتبط:                                                                

عطر بولگاري بي ال وي ادو پرفيوم ۲                                   

ادكلن بولگاري بي ال وي ادو پرفيوم ۲                          

بولگاري بي ال وي ادو پرفيوم ۲                                           

Bvlgari BLV Eau de Parfum IIبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۲۹:۰۹ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري اومنيا اينديان گارنت-Bvlgari Omnia Indian Garnet

عطر ادكلن بولگاري اومنيا اينديان گارنت-Bvlgari Omnia Indian Garnet عطري است با رايحه خنك و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد . عطر بولگاري اومنيا اينديان گارنت عطري است زنانه و آرامش بخش.

عطر ادكلن بولگاري اومنيا اينديان گارنت-Bvlgari Omnia Indian Garnet

از سال ۲۰۰۳ كه برند بولگاري ايده توليد ادكلن اومنيا را با ظاهر متفاوت خود عملي كرد، نسخه‌هاي مختلفي از اين كار ارائه شد كه از نظر ظاهري تنها در رنگ با هم متفاوت بودند. اينديان گارنت را بايد هفتمين نسخه از اين سري دانست كه با نامي منتسب به كشور هندوستان و در رنگ نارنجي روانه بازار شده است.اين عطر گلي و شرقي براي روزهاي بهاري و تابستاني بسيار مناسب به نظر مي‌رسد. جالب است بدانيد كه طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز مشهور و كاربلد «آلبرتو موريلاس» (Alberto Morillas) انجام شده است. بطري اين عطر از دو نيم‌دايره‌ي نقره‌اي رنگ تشكيل شده است. روي اين قسمت‌ها، نشان تجاري بولگاري به خوبي حك شده و خودنمايي مي‌كند. يك قاب نارنجي رنگ، اين دو نيم‌دايره‌ي درهم‌تنيده را احاطه كرده است.

همانگونه كه از نام اين محصول مشخص است ، نام اين عطر الهام گرفته از نام كشور هند با عجائب و رموز آن و همچنين از تعدادي از اشراف زادگان و مردمي كه طبق آئين عرفاني در اين كشور زندگي ميكنند ، نشات گرفته است . اين عطر كه بنا بر نام آن در دسته ي محصولات با رايحه ي شرقي طبقه بندي شده است در مسير بويايي خود و در نت اوليه از تركيبي با رايحه ي گل زعفران به همراه نارنگي و پرتقال بهره مند شده است . در قلب اين رايحه و در نت مياني آن حضور عناصري همچون گل اسمانتوس و كهربا به چشم خورده و در انتها با استقبال چوهاي جنگلي و عنبر ، اين رايحه با خشك شدن بروي پوست و ماندگار شدن ، ماموريت بويايي خود را به اتمام ميرساند . از تركيب كليه ي اين عناصر با هم رايحه اي خنك و شيرين پديدار گشته كه بيشترين لذت را ميتوانيد از آن در طول روز و در فصول گرم سال ببريد . معرفي وعكس تبيليغاتي اين عطر از مدل تبليغاتي اديتا ويلكويسيوت ميباشد . طيف موثر در اين رايحه از تركيب مركبات با هم و توسط گروه طراحي بي از برند بولگاري ميباشد . بارزترين مشخصه ي رايحه ي اين عطر آرامش بخش بودن فوق العاده ي آن مي باشد.

  • رايحه اوليه : پرتقال , نارنگي ماندارين , زعفران رايحه مياني : گل اوسمانتوس , گل مريم رايحه پايه : روايح چوبي , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                     

لينكهاي مرتبط:                                                                                       

عطر بولگاري اومنيا اينديان گارنت                                           

ادكلن بولگاري اومنيا اينديان گارنت                                           

بولگاري اومنيا اينديان گارنت                                     

Bvlgari Omnia Indian Garnet  
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۲۸:۴۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري اومنيا كورال-Bvlgari Omnia Coral

عطر ادكلن بولگاري اومنيا كورال-Bvlgari Omnia Coral عطري است با رايحه خنك و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر بولگاري اومنيا كورال عطري است زنانه و شيك .

عطر بولگاري اومنيا كورال-Bvlgari Omnia Coral

Omnia Coral در سال ۲۰۱۲ به بازار معرفي شد. طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز برجسته و كاربلد «آلبرتو موريلاس» (Alberto Morillas) انجام شده است. بطري اين عطر بسيار زيبا طراحي شده و جلب‌توجه مي‌كند. اين بطري از دو نيم‌دايره‌ي نقره‌اي ساخته شده است. اين نيم‌دايره‌هاي زيبا توسط يك قاب قرمزرنگ احاطه‌شده‌اند. روي بطري نشان تجاري بولگاري به‌خوبي حك شده است. به‌محض اولين اسپري از اين عطر روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنج و زالزالك خواهيد شد. اين تركيب شيرين و خنك، حس حضور در طبيعت را براي شما تداعي مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي متوجه تغيير مسير نت‌هاي آغازي به‌سوي نت‌هاي مياني خواهيد شد. اين نت‌هاي مياني از تركيب گل نيلوفر آبي، گل ختمي و انار تشكيل‌شده‌اند. احساس طراوت و تازگي از نتايج استشمام بوي اين تركيب به شمار مي‌آيد. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني با وجود مشك و چوب سدر ويرجينيا جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد.

Omnia Coral رايحه اي لذت بخش با سبك بوي ميوه اي و گلدار كه احساس خيلي خوبي را به انسان تلقين ميكند. اين محصول جديد از برند بگاري عطري با خواص زنانه و روح تازگي و شور يك رابطه رمانتيك را در وجود انسان بر مي انگيزد و احساس جاودانگي و نشاط و جواني را بدون هيچ توقعي به شما هديه ميدهد.به علاوه همه اينها رنگ بسيار جذاب و خيره كننده آن سر درون اين اكسير جواني را فاش ميكند.

  • رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : ترنج (bergamot) ، توت ولفبري (Wolfberry) رايحه مياني عطر-ادكلن : گل باميه (Hibiscus) ، ليلي آبي (Water Lily) ، انار (Pomegranate) رايحه پاياني عطر-ادكلن : مشك (Musk) ، درخت سدر (Cedar)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                            

لينكهاي مرتبط:                                                       

عطر بولگاري اومنيا كورال                                                 

ادكلن بولگاري اومنيا كورال                                                 

بولگاري اومنيا كورال                                              

Bvlgari Omnia Coral


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۲۸:۲۲ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري اومنيا گرين جيد-Bvlgari Omnia Green Jade

عطر ادكلن بولگاري اومنيا گرين جيد-Bvlgari Omnia Green Jade عطري است با رايحه خنك و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر بولگاري اومنيا گرين جيد عطري است زنانه و شيك.

عطر بولگاري اومنيا گرين جيد-Bvlgari Omnia Green Jade

Bvlgari Omnia Green Jade در سال ۲۰۰۹ به بازار معرفي شد. طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز برجسته و كاربلد «آلبرتو موريلاس» (Alberto Morillas) انجام شده است. بطري اين عطر بسيار زيبا طراحي شده و جلب‌توجه مي‌كند. اين بطري از دو نيم‌دايره‌ي نقره‌اي ساخته شده است. اين نيم‌دايره‌هاي زيبا توسط يك قاب سبز رنگ احاطه‌ شده‌اند. روي بطري نشان تجاري بولگاري به‌خوبي حك شده است. به‌محض اولين اسپري از اين عطر روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي پرتقال ماندارين خواهيد شد. اين تركيب شيرين و خنك، حس حضور در طبيعت را براي شما تداعي مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي متوجه تغيير مسير نت‌هاي آغازي به‌سوي نت‌هاي مياني خواهيد شد. اين نت‌هاي مياني از تركيبگل ياس (Jasmine) ، گل صد توماني (Peony) تشكيل‌شده‌اند. احساس طراوت و تازگي از نتايج استشمام بوي اين تركيب به شمار مي‌آيد. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني با وجود مشك (Musk) ، پسته (Pistachio) ، رايحه هاي جنگلي جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد.

عطر بولگاري گرين جيد (Bvlgari Green Jade)، نمونه اي از جذابيت و هماهنگي عجيب كه براي خانمهاي يك مقدار جوانتر مناسب است.رايحه ي گل ها و شكوفه ها مناسب جهت استفاده در تعطيلات و اوقات فراغت.

  • رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : پرتقال ماندارين (Mandarin Orange) رايحه مياني عطر-ادكلن : گل ياس (Jasmine) ، گل صد توماني (Peony) رايحه پاياني عطر-ادكلن : مشك (Musk) ، پسته (Pistachio) ، رايحه هاي جنگلي (Woodsy Notess)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                            

لينكهاي مرتبط:                                                                        

عطر بولگاري اومنيا گرين جيد                                                    

ادكلن بولگاري اومنيا گرين جيد                                                    

بولگاري اومنيا گرين جيد                                                           

Bvlgari Omnia Green Jade


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۲۸:۰۲ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

رعطر ادكلن بولگاري او پارفومي او د ورت اكستريم-Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme

عطر ادكلن بولگاري او پارفومي او د ورت اكستريم-Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme عطري است با رايحه خنك.اين عطر در سال ۱۹۹۶ به بازارعطر و ادكلن عرضه شد .عطر ادكلن بولگاري او پارفومي او د ورت اكستريم-Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extremee عطري است مردانه و زنانه و شيك.

عطر ادكلن بولگاري او پارفومي او د ورت اكستريم-Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme

عطر ادكلن بولگاري او پارفومي او د ورت اكستريم-Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme،با رايحه ي معطري كه دارد مناسب استفاده ي بانوان در فصل تابستان مي باشد. عطر Extreme كه در ۲ نسخه ي مردانه و زنانه در بازار وجود دارد ، با ماندگاري بالا براي مصرف در طول روز پيشنهاد خوبي است.

  • رايحه اوليه: گشنيز-شكوفه پرتقال-فلفل-ترنج-پرتقال  رايحه مياني: رز- هل- گل ياس   رايحه پايه: چاي- نمونه هاي چوبي

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                          

لينكهاي مرتبط:                                                                    

عطر بولگاري او پارفومي او د ورت اكستريم                 

ادكلن بولگاري او پارفومي او د ورت اكستريم                                

بولگاري او پارفومي او د ورت اكستريم

Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extremeبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۲۷:۱۹ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري او پارفومي او د ورت-Bvlgari Eau Parfumee au The Vert

عطر ادكلن بولگاري او پارفومي او د ورت-Bvlgari Eau Parfumee au The Vert عطري است با رايحه خنك و شيرين. اين عطر در سال ۱۹۹۲ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد عطر و ادكلن بولگاري او پارفومي او د ورت-Bvlgari Eau Parfumee au The Vert عطري است مردانه و زنانه و شيك.

عطر ادكلن لاليك او پارفومي او د ورت-Lalique Eau Parfumee au The Vert

عطر ادكلن بولگاري او پارفومي او د ورت-Bvlgari Eau Parfumee au The Vert،با الهام از ويژگي درماني و آرامش بخش چاي سبز حسي تازه و لطافتي حيات بخش همراه با بويي خنك و شگفت انگيز به مصرف كننده ي خود هديه مي دهد و مناسب استفاده در روز هاي گرم سال است.

از رنگ سبز شيشه‌ي اين عطر مي‌توان به حال‌وهواي باطراوتش پي‌برد. روي شيشه در، يك كادر سفيدرنگ نشان بولگاري كار شده است كه نام اين عطر به‌خوبي با رنگ تيره در آن ديده مي‌شود. طرح گل طلايي‌رنگي كه روي اين كادر خودنمايي مي‌كند، روي تمام عطرهاي سري Eau Pafumee ديده مي‌شود. در و گردن طلايي بطري، زيبايي اين شيشه را دوچندان مي‌كنند. به‌محض اولين اسپري از au the Vert روي پوست و محل نبضتان بوي تخم گشنيز، شكوفه‌ي پرتقال، پرتقال ماندارين، نارنج، هل و ليمو را احساس خواهيد كرد.

  • رايحه اوليه : ليمو ترش , ترنج , شكوفه پرتقال , هل , نارنگي ماندارين , گشنيز رايحه مياني : گل برف , ياس , هل  رايحه پايه : چوب صندل سفيد , مشك , كهربا

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                            

لينكهاي مرتبط:                                                                           

عطر بولگاري او پارفومي او د ورت              

ادكلن بولگاري او پارفومي او د ورت                                           

بولگاري او پارفومي او د ورت                                                  

Bvlgari Eau Parfumee au The Vert


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۲۶:۵۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري اومنيا آمتيس- بلگاري امنيا بنفش-Bvlgari Omnia Amethyste

عطر ادكلن بولگاري اومنيا آمتيس- بلگاري امنيا بنفش-Bvlgari Omnia Amethyste عطري است با رايحه ملايم و شيرين. اين عطر در سال ۲۰۰۶ به بازار عطر وادكلن عرضه شد . عطر بولگاري اومنيا آمتيس عطري است زنانه و باكلاس .

عطر بولگاري اومنيا آمتيست (Bvlgari Omnia Amethyste)، با هاله اي از رنگ ارغواني به بازار آمد كه تركيبات گلدار و چوبي آن خاص است كه توسط Alberto morillas در سال ۲۰۰۶ توليد شد .رايحه ي جنگلي و چوب هاي معطر آن مناسب جهت استفاده در فصل بهار و در كنار همسر و خانواده است.

عطر بولگاري اومنيا آمتيس-Bvlgari Omnia Amethyste

طراحي شيشه‌ي اومنيا آمتيست بسيار خاص و منحصر به فرد است. دو نيم‌دايره‌ي بنفش كه با زاويه‌ي نود درجه روي هم قرار گرفته‌اند، نگاه هر بيننده‌اي را به خود خيره مي‌كند. روي قسمت‌هاي سفيد شيشه نام بولگاري به وضوح ديده مي‌شود. با توجه به همين شكل خاص شيشه‌ و همچنين قيمت نه چندان بالاي اومنيا آمتيست مي‌توانيد روي آن به‌عنوان هديه نيز حساب ويژه‌اي باز كنيد. پس از اولين اسپري از اين ادو تويلت، بوي گريپ‌فروت به خوبي فضا را پر مي‌كند. رايحه‌ي گريپ‌فروت، شيريني قابل ملاحظه‌اي را ايجاد مي‌كند كه به واسطه‌ي آن، شادي و نشاط ويژه‌اي خواهيد داشت. پس از مدتي بوي گل زنبق و رز جاي نت ابتدايي را مي‌گيرد. اين نت‌ها علاوه بر حفظ شيريني نت ابتدايي طراوت و تازگي گل‌ها را نيز به شما و محيط اطرافتان مي‌بخشد. با گذشت زمان شاهد جانشيني نت‌هاي انتهايي به جاي نت‌هاي مياني خواهيد بود. نت‌هاي چوبي و آفتابگردان عناصر تشكيل دهنده‌ي نت‌هاي پاياني هستند. خنكي اين تركيب دوگانه هر آدم خوابي را هوشيار مي‌كند.

  • رايحه اوليه : گريپ فروت , تركيبات سبز رايحه مياني : رز , زنبق رايحه پايه : گل آفتاب پرست , روايح چوبي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                              

لينكهاي مرتبط:                                                                    

عطر بولگاري اومنيا آمتيس                                                     

ادكلن بولگاري اومنيا آمتيس                                        

بولگاري اومنيا آمتيس

ادكلن بولگاري اومنيا آمتيست

Bvlgari Omnia Amethyste


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۲۶:۳۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري اشلما-Bvlgari Ashlemah

عطر ادكلن بولگاري اشلما-Bvlgari Ashlemah عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر ادكلن بولگاري اشلما-Bvlgari Ashlemah عطري است زنانه و خاص.

عطر ادكلن بولگاري اشلما-Bvlgari Ashlemah

عطر ادكلن بولگاري اشلما-Bvlgari Ashlemah، از سري عطرهاي “له جمه” مي باشد كه عطرهايي با رايحه هايي ساده، اما بسيار با كيفيت هستند كه شيشه هاي بسيار زيبا و گرانقيمت آنها جلوه اي ويژه به كلكسيون شما مي بخشد.

رايحه ابتدايي اين عطر با بوي نيمه شيرين و پودري و جذاب گلهاي زنبق و گل آفتاب پرست آغاز ميشود كه حسي بسيار شيك و دوست داشتني دارند. كمي نيز رايحه اسطوخدوس به مشام ميرسد كه حسي سبز و تلخ به عطر ميبخشد. در ادامه رايحه عطر تغيير خاصي نكرده و فقط اسطوخدوس كمي قويتر ميشود و كمي تلخي بيشتر و كمي نيز حسي تميز و صابوني به پيكره گلي و پودري عطر مي بخشد.

  • رايحه ها: اسطوخودوس , بنفشه , گل آفتاب پرست

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                                

لينكهاي مرتبط:                                                                        

عطر بولگاري اشلما                                                                         

ادكلن بولگاري اشلما                                                              

بولگاري اشلما                                                        

بولگاري له جمه اشلمه

Bvlgari Ashlemah


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۲۵:۰۸ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بولگاري امنيا پارايبا-Bvlgari Omnia Paraiba

عطر ادكلن بولگاري امنيا پارايبا-Bvlgari Omnia Paraiba عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۱۵ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر بولگاري امنيا پارايبا عطري است زنانه و جديد.

عطر بولگاري امنيا پارايبا-Bvlgari Omnia Paraiba

مجموعه‌ي «امنيا» (Omnia) كه متعلق به برند «بولگاري» (Bvlgari) است در اكتبر سال ۲۰۱۵ يك عضو جديد ديگر خود را به نام ادو تويلت «Omnia Paraiba» معرفي كرد. اين عطر Omnia Paraiba (امنيا پارايبا) نام دارد و به تأسي از نام سنگ نسبتا ارزشمند برزيلي با نام Paraiba Tourmaline كه به رنگ آبي- سبزش معروف است، اينگونه نام گذاري شده است.. اين عطر ۶۵ ميلي‌ليتر حجم دارد و براي استفاده در فصول بهار و تابستان پيشنهاد مي‌شود. طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز مشهور «آلبرتو موريلاس» (Alberto Morillas) انجام شده است. چهره‌ي اصلي كمپين تبليغاتي Omnia Paraiba كسي نيست جز مدل معروف، يعني «Edita Vilkeviciute». شكل كلي بطري اين عطر مانند ديگر اعضاي امنيا ساخته شده است؛ با اين تفاوت كه رنگ اين بطري سبز-آبي است. روي قسمت‌هاي نقره‌اي بطري نام بولگاري به‌زيبايي حك شده و خودنمايي مي‌كند.

به‌محض اسپري‌كردن Omnia Paraiba روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي ميوه‌ي ساعتي و پرتقال تلخ خواهيد شد. اين تركيب شيرين، انرژي و تازگي را در شما بيشتر مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل گاردنيا و گل ساعتي ساخته مي‌شوند. بوي شيرين اين نت‌‌‌هاي گلي، انرژي مثبت و طراوت را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از علف وتيور و غلاف كاكائو تشكيل شده‌اند.

  • رايحه اوليه : نارنج , ميوه گل ساعت رايحه مياني : گل ساعت , گاردنياي ياسمني رايحه پايه : كاكائو , خس خس

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن          

لينكهاي مرتبط:                                                                   

عطر بولگاري امنيا پارايبا                                                     

ادكلن بولگاري امنيا پارايبا                                         

بولگاري امنيا پارايبا                                                        

Bvlgari Omnia Paraiba


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۲:۲۴:۳۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع: