بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

عطر ادكلن بنتلي ابسولوت-Bentley Absolute

عطر ادكلن بنتلي ابسولوت-Bentley Absolute عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن بنتلي ابسولوت-Bentley Absolute عطري است مردانه و خاص.

عطر ادكلن بنتلي ابسولوت-Bentley Absolute

«بنتلي» (Bentley) يكي از بهترين عطرهاي مردانه‌اش را در سال ۲۰۱۴ معرفي كرده است. اين ادو پرفيوم «بنتلي فور من ابسولوت» (Bentley For Men Absolute) نام دارد. Bentley For Men Absolute بوي گرم و تلخي دارد. استفاده از اين عطر در فصول پاييز و زمستان پيشنهاد مي‌شود. اين عطر نسخه‌ي تندتر عطري است كه در سال ۲۰۱۳ ساخته شده بود. در اين عطر از ادويه و چوب استفاده‌ي بيشتري شده است.

بطري Bentley For Men Absolute بسيار زيبا، محكم و مردانه ساخته شده است. اين شيشه كاملاً به رنگ مشكي است و بسيار خوش‌دست به نظر مي‌رسد. روي بطري نشان تجاري بنتلي و نام For Men Absolute به‌خوبي ديده مي‌شود. درپوش فلزي بطري با شكل گردش به‌خوبي روي شيشه سوار شده است. پس از اسپري كردن بنتلي Bentley For Men Absolute روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي زنجبيل و فلفل صورتي خواهيد شد. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب چوب صندل و پاپيروس ساخته مي‌شوند.  پس از مدتي نت‌هاي پاياني با وجود چوب سدر، عنبر، چوب عود و خزه‌ي اوك‌موس جايگزين نت‌هاي پاياني خواهند شد. بوي تند و شرقي اين تركيب چوبي تا مدت زيادي روي محل اسپري باقي مي‌ماند.

  • رايحه اوليه : فلفل صورتي – زنجفيل  رايحه مياني : كندر – چوب صندل – پاپيروس  رايحه پايه : سدر – عنبر – عود – خزه

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن              

لينكهاي مرتبط:                                                       

عطر بنتلي ابسولوت                                                 

ادكلن بنتلي ابسولوت                                                  

بنتلي ابسولوت

Bentley Absolute


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۵:۱۳ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بنتلي اينتنس-Bentley Intense

عطر ادكلن بنتلي اينتنس-Bentley Intense عطري است گرم و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد.عطر ادكلن بنتلي اينتنس-Bentley Intense عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن بنتلي اينتنس-Bentley Intense،  توسط Nathalie Lorson در سال ۲۰۱۳ با رايحه اي تند ، تلخ و گرمي به بازار معرفي گرديد . بنتلي فور من اينتنس بوي شرقي، تند و گرمي دارد و براي استفاده در فصول پاييز و زمستان پيشنهاد مي‌شود

عطر ادكلن بنتلي اينتنس-Bentley Intense

بطري به شكل عجيبي شما را به ياد طراحي خودروهاي بنتلي مي‌اندازد. رنگ‌هاي طلايي و نقره‌اي، تركيب شيشه و فلز به همراه طراحي دايناميك همگي باعث القاي اين حس مي‌شوند. روي شيشه نام Bently for Men Intense با رنگ مشكي ديده مي‌شود. مايع درون بطري به رنگ طلايي است و از روي شيشه ديده مي‌شود. شانه‌ي بطري از جنس فلز و به رنگ نقره‌اي بوده و روي آن نشان زيباي بنتلي به شكل برجسته‌كار شده است. درپوش استوانه‌اي و گرد اين عطر طرح Bently for Men Intense را به زيبايي كامل مي‌كند.

روي اين درپوش نام بنتلي حك شده و خودنمايي مي‌كند. پس از اسپري كردن بنتلي Bently for Men Intense روي پوست و محل نبضتان بوي فلفل سياه، نارنج و برگ بو در فضاي اطرافتان پر مي‌شود. پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني مي‌دهند. نت‌هاي مياني از جلبك دريايي، گل شمعداني آفريقايي، دارچين، رام و نت‌هاي چوبي تشكيل مي‌شوند. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي مياني مي‌شوند. اين نت‌ها از تركيب چرم، صمغ بنزويين، بخار معطر، چوب سدر و گياه پاتچولي ساخته مي‌شوند.

  • رايحه اوليه : ترنج – فلفل سياه – برگ بي رايحه مياني : مريم گلي – گل شمعداني – دارچين – رام ( عرق نيشكر ) – نت هاي چوبي  رايحه پايه : چرم – بنزويين – بخور خوشبو – سدر – نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن             

لينكهاي مرتبط:                                                                   

عطر بنتلي اينتنس                                                    

ادكلن بنتلي اينتنس                                                    

بنتلي اينتنس                                                           

Bentley Intense                                               


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۴:۴۵ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بالدساريني ناتيك اسپريت-Baldessarini Nautic Spirit

عطر ادكلن بالدساريني ناتيك اسپريت-Baldessarini Nautic Spirit عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنبالدساريني ناتيك اسپريت-Baldessarini Nautic Spirit عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن بالدساريني ناتيك اسپريت-Baldessarini Nautic Spirit

عطر ادكلن بالدساريني ناتيك اسپريت-Baldessarini Nautic Spirit، براي ما داستاني از يك ماجراجويي هيجان انگيز و مهيج را در كنار درياهاي پهناور بازگو مي كند. اين محصول ارمغاني از آرامش و سمبلي از  آزادي و دور از هر دغدغه ي خاصي است . تركيب تازه و خنك آن با تازگي ميوه پشن ، انبه و آب دريا شروع شده كه در قلب به تندي ادويه ي كاري كه تنها در تركيب عطرهاي ناياب يافت مي شود مي رسد . اين تندي به زنجفيل و هل تبديل گشته و در نهايت به چوب صندل و مشك ختم مي شود . رايحه ي آن به طور كلي تند و خنك بوده و انتخاب عالي براي فصول گرم سال مي باشد

  • رايحه اوليه : ميوه پشن – انبه – نت هاي دريايي  رايحه مياني : درخت كاري – هل – زنجفيل   رايحه پايه : نعناع هندي – مشك – چوب صندل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن            

لينكهاي مرتبط:                                                               

عطر بالدساريني ناتيك اسپريت                                   

ادكلن بالدساريني ناتيك اسپريت                                   

بالدساريني ناتيك اسپريت

Baldessarini Nautic Spirit


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۴:۰۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بالدساريني دل مار ماربلا-Baldessarini Del Mar Marbella

عطر ادكلن بالدساريني دل مار ماربلا-Baldessarini Del Mar Marbella عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۰۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن بالدساريني Baldessarini عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن بالدساريني دل مار ماربلا-Baldessarini Del Mar Marbella

عطر ادكلن بالدساريني دل مار ماربلا-Baldessarini Del Mar Marbella، با رايحه ي خنك و تندي كه دارد براي مصرف در روزهاي گرم تابستاني و يا ميهماني هاي رسمي پيشنهاد مناسبي مي باشد . اين عطر بي نظير و شگفت انگيز كه برگرفته از نت هاي مديترانه اي نيز است بسيار وسوسه انگيز و فريبنده بوده به طوري كه نظر هر فردي را جلب خود مي كند .

  • رايحه اوليه : گريپ فوروت   رايحه مياني : سدر ، هل   رايحه پايه : عنبر ، خسخس

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:                                                       

عطر بالدساريني دل مار ماربلا                                   

ادكلن بالدساريني دل مار ماربلا

بالدساريني دل مار ماربلا

Baldessarini Del Mar Marbella


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۳:۳۸ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بالدساريني دل مار مردانه-Baldessarini Del Mar

عطر ادكلن بالدساريني دل مار مردانه-Baldessarini Del Mar عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنبالدساريني دل مار-Baldessarini Del Mar عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن بالدساريني دل مار مردانه-Baldessarini Del Mar

عطر ادكلن بالدساريني دل مار مردانه-Baldessarini Del Mar، با رايحه اي سرشار از انرژي مثبت و شادابي براي مصرف در طول روز يا ملاقات هاي رسمي پيشنهاد مي شود . هدف اصلي از خلق اين محصول توسط شخصي به نام Alberto Morillas ، تفكيك محصولات مردانه با پسرانه بود . به عبارتي ديگر تمركز اصلي عطر و ادكلن Baldessarini بر روي مصرف كنندگان بزرگسال مي باشد. بطري دل مار بسيار خوش‌دست و منحصربه‌فرد طراحي شده است. روي شيشه‌ي اين عطر نام Del Mar و نشان تجاري بالدساريني با رنگ تيره ديده مي‌شود. مايع درون بطري به رنگ آبي روشن بوده و به‌خوبي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. در بطري از جنس فلز بوده و با رنگ نقره‌اي كه دارد، زيبايي بطري را دوچندان كرده است. پس از اولين اسپري از Del Mar روي پوست و محل نبضتان بوي پرتقال ماندارين، نارنج و فلفل را استشمام خواهيد كرد. بوي اين نت‌هاي تند و مركباتي، هيجان، انرژي و شادي را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، نت‌هاي مياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. اين نت‌ها از دارچين، چوب سدر و هل ساخته مي‌شوند. بوي اين نت‌هاي تند، انرژي و هيجان را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي طولاني، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. نت‌هاي پاياني از عنبر، گياه پاتچولي و علف وتيور تشكيل‌شده‌اند. بوي اين نت‌هاي گياهي و شيرين تمركز و آرامش دروني شما را بالا مي‌برد.

  • رايحه اوليه : ماندارين ، ترنج ، فلفل سياه  رايحه مياني : هل ، دارچين ، سدر   رايحه پايه : عنبر ، نعناع هندي ، خس خس

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر بالدساريني دل مار                                            

ادكلن بالدساريني دل مار 

بالدساريني دل مار 

Baldessarini Del Mar


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۳:۱۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بالدساريني سكرت ميشن-Baldessarini Secret Mission

عطر ادكلن بالدساريني سكرت ميشن-Baldessarini Secret Mission عطري است خنك و تند. اين عطر در سال ۲۰۱۲ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنبالدساريني سكرت ميشن-Baldessarini Secret Mission عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن بالدساريني سكرت ميشن-Baldessarini Secret Mission

عطر ادكلن بالدساريني سكرت ميشن-Baldessarini Secret Mission، محصول سال ۲۰۱۲ كمپاني Baldessarini با رايحه ي معطرو تندي كه دارد مناسب استفاده ي آقايان در فصل بهار مي باشد. اين محصول توسط شخصي به نام Charles Schumann  كه نشان دهنده ي مردي با كاراكتر و سبك اساطيري بوده است ، تبليغ شد

رايحه عطر بالدساريني سكرت ميشن (Secret Mission Baldessarini)، از ترنج و ريحان و سرو در نت اوليه تشكيل شده است ، مردانگي و قدرتمند شدن اين عطر با نت مياني هل ، برگ شمعداني معطر با تركيب اسطوخودوس شروع مي شود و با تركيب چوب عود به پايان مي رسد. اين عطر در خانه عطر IFF ساخته شده است .

  • رايحه اوليه : ترنج ، درخت سرو ، ريحان  رايحه مياني : هل ، اسطوخودوس ، گل شمعداني   رايحه پايه : سدر ، مشك ، عود

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن           

لينكهاي مرتبط:

عطر بالدساريني سكرت ميشن                                                

ادكلن بالدساريني سكرت ميشن

بالدساريني سكرت ميشن                  

Baldessarini Secret Missionبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۲:۴۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بالدساريني آمبر-Baldessarini Ambre

عطر ادكلن بالدساريني آمبر-Baldessarini Ambre عطري است تند و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن بالدساريني آمبر-Baldessarini Ambre عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن بالدساريني آمبر-Baldessarini Ambre

عطر ادكلن بالدساريني آمبر-Baldessarini Ambre، با رايحه ي تند و تلخي كه دارد مناسب استفاده ي آقايان در ماه هاي سرد سال يا ميهماني هاي شبانه مي باشد. ادكلن Ambre كه توسط Firmenich  خلق و توسط شخصي به نام Charles Schumann تبليغ شد با تركيب خاص ويسكي و چوب بلوط به عطر شگفت انگيزي تبديل شده است و حسي سرشار از قدرت و جسارت را با خود به همراه دارد . رايحه اين عطر شبيه به عطرهاي هيرود از پگاسوس و ديور هوم اينتنس معروف مي باشد، البته كمي ملايمتر و با ماندگاري بسيار خوب و در حد خود عالي كه مي توان بصورت ۴ فصل از آن استفاده كرد ، توصيه مي شود از اين عطر در روزهاي خيلي گرم سال استفاده نكنيد . اين عطر با رايحه هايي متمايز و تركيبي از ماندارين و سيب سرخ شروع مي شود . در نت مياني اين عطر، چرم با بنفشه مخلوط مي شود و به همراه كهربا و وانيل رايحه آن را شيرين مي كند و بلوط در نت پاياني، اين عطر را به شكوه خود مي رساند .

  • رايحه اوليه : سيب ، ماندارين رايحه مياني : چرم ، بنفشه   رايحه پايه : عنبر ، وانيل ، لادن ، بلوط

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                  

لينكهاي مرتبط:                                                                        

عطر بالدساريني آمبر                                                                  

ادكلن بالدساريني آمبر                                                                  

بالدساريني آمبر

Baldessarini Ambre


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۲:۲۱ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بالدساريني استريكتلي پرايوت-Baldessarini Strictly Private

عطر ادكلن بالدساريني استريكتلي پرايوت-Baldessarini Strictly Private عطري است تند. اين عطر در سال ۲۰۰۹ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنبالدساريني Baldessarini عطري است مردانه و لوكس.

عطر ادكلن بالدساريني استريكتلي پرايوت-Baldessarini Strictly Private

عطر ادكلن بالدساريني استريكتلي پرايوت-Baldessarini Strictly Private، با رايحه ي تند شرقي كه دارد مناسب استفاده ي آقايان در ميهماني هايي شبانه مي باشد. هدف از طراحي ادكلن Strictly Private محصولي با كيفيت، لوكس و جذاب براي مردان شيك پوش و خوش سليقه  بوده كه سرشار از حس پويايي و حس تازگي مي باشد . اين محصول توسط شخصي به نام Werner Schreyer در كمپاني Hugo Boss تبليغ شد. بطري Strictly Private بسيار شيك و زيبا ساخته شده است. روي شيشه در يك كادر طلايي‌رنگ نشان تجاري بالدساريني حك شده است. بطري به رنگ سياه است و خبر از حال و هواي تند و گرمش مي‌دهد. گردن بطري به شكل يك استوانه‌ي كشيده است و در بطري را به‌خوبي روي خودش نگه‌داشته است. پس از اسپري كردن Strictly Private روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي ريحان، نارنج، فلفل صورتي و چوب درخت سرو خواهيد شد. اين تركيب تند و مركباتي-چوبي شادي و هيجان فراواني را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از علف وتيور، رزين، گياه پاتچولي و گل رز ساخته شده‌اند. پس از استشمام بوي اين تركيب گلي و شيرين احساس طراوت و اعتمادبه‌نفس بالايي خواهيد داشت. پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را خواهند گرفت. اين نت‌ها از چوب سدر، وانيل و عنبر ساخته شده‌اند. اين نت‌هاي تند و گرم، هيجان و تمركز بالايي را در شما ايجاد مي‌كنند.

  • رايحه اوليه : ترنج ، ريحان ، سرو كوهي ، فلفل صورتي  رايحه مياني : خس خس ، گل رز ، نعناع هندي ، رزين   رايحه پايه : وانيل ، سدر ، عنبر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:                                                                      

عطر بالدساريني استريكتلي پرايوت                                             

ادكلن بالدساريني استريكتلي پرايوت                              

بالدساريني استريكتلي پرايوت

Baldessarini Strictly Private


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۱:۵۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن بالدساريني پرايوت افرز-Baldessarini Private Affairs

عطر ادكلن بالدساريني پرايوت افرز-Baldessarini Private Affairs عطري است ملايم و تلخ. اين عطر در سال ۲۰۱۱ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلنبالدساريني پرايوت افرز-Baldessarini Private Affairs عطري است مردانه و خاص.

عطر ادكلن بالدساريني پرايوت افرز-Baldessarini Private Affairs

عطر ادكلن بالدساريني پرايوت افرز-Baldessarini Private Affairs، محصول جديد كمپاني Baldessarini با رايحه ي ملايمي كه دارد مناسب استفاده ي آقايان در ماه هاي سرد سال است. اين محصول كه زير مجموعه اي از كمپاني معروف Hugo Boss مي باشد ، مخصوص آقايان جذاب ، با شخصيت و خوش پوش ساخته شده است. رايحه ابتدايي عطر با بوي شيرين و گرم كهربا آغاز ميشود كه تلخي رايحه چرم در آن بوضوح استشمام ميشود. در ادامه رايحه عطر تغيير چنداني نداشته و با همان حفظ حالت تلخ و شيرين چرمي و كهربايي، با اضافه شدن رايحه چوب درخت سدر كمي تلخ تر و جدي تر ميشود. بالدساريني پرايوت افيرز پخش بو و ماندگاري متوسطي دارد و قابل استفاده در تمام فصول سال به استثناي روزهاي گرم تابستاني ميباشد.

  • رايحه اوليه : ترنج رايحه مياني : چرم   رايحه پايه : سدر ، چوب صندل

                                                                          

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                     

لينكهاي مرتبط:                                                       

عطر بالدساريني پرايوت افرز                                     

ادكلن بالدساريني پرايوت افرز

بالدساريني پرايوت افرز

Baldessarini Private Affairs


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۱:۲۸ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن آراميس نيو وست-Aramis New West

عطر ادكلن آراميس نيو وست-Aramis New West عطري است خنك و تلخ. اين عطر در سال ۱۹۸۸ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر آراميس نيو وستAramis New West عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن آراميس نيو وست- Aramis New West

عطر ادكلن آراميس نيو وست- Aramis New West ، با دارا بودن رايحه اي معطر از ميوه ها و گياهان تازه مناسب استفاده ي آقايان در فصل تابستان مي باشد. ادكلن مردانه Aramis New West for Men  به دليل بوي خنك و تلخي كه دارد ماندگاري آن نيز بسيار بالا مي باشد، از اين رو براي مصرف در طول روز پيشنهاد خوبي است. اين ادكلن مردانه همانند ساير محصولات اين برند از ماندگاري و پخش بوي مناسبي برخوردار مي باشد . البته در ايران اقبال خوبي نداشت و فروش ضعيفي داشت. ادكلن نيو وست, با الهام از دريا و ساحل و طروات آنها و آسماني آفتابي در ساحل دريا ساخته شده است و به همين علت اين حس را يعني شادابي و نشاط به شخص و اطرافيانش القا مي كند. مانند يك روز خوب در هوايي معتدل بهاري در كنار سواحل درياي خزر. اين عطر تداعي گر يك روز خوب زير آسماني آفتابي  در كنار سواحل مي باشد و حسي سرشار از شادي ، نشاط ، آرامش و سرزندگي با خود به همراه دارد.

  • رايحه اوليه : آلدهيد , ترنج , اسطوخودوس , زيره , آب دريا , نعناع , گياه درمنه رايحه مياني : درخت كاج , هندوانه , شمعداني , ياس , دانه سرو كوهي , برگ خشك برگبو , گشنيز رايحه پايه : خزه درخت بلوط , چوب صندل سفيد , چرم , مشك , كهربا , سدر , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:                                        

عطر آراميس نيو وست

ادكلن آراميس نيو وست

آراميس نيو وست

Aramis New West


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۵۸:۴۰ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع: