بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

عطر ادكلن ديور هوم او فور من-Dior Homme Eau for Men

عطر ادكلن ديور هوم او فور من-Dior Homme Eau for Men

عطر ادكلن ديور هوم او فور من-Dior Homme Eau for Men عطري است خنك و تند. اين عطر در سال 2014 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور هوم او فور من-Dior Homme Eau for Men عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور هوم او فور من-Dior Homme Eau for Men

عطر ادكلن ديور هوم او فور من-Dior Homme Eau for Men ،كه توسط Francois Demachy در سال 2014 خلق شد، محصولي برجسته و لطيف با جذابيت و كشش فوق العاده و شهواني مي باشد.

اين عطر مخصوص آقاياني كه 100 دليل براي زندگي كردن و شاد بودن دارند طراحي شده . شعار معروف در وصف اين عطر اين گونه مي باشد كه : به صورتي رويا پردازي كن كه انگار براي هميشه زندگي خواهي كرد ولي جوري زندگي كن كه گويي همين امروز خواهي مرد .تركيب عالي ، ناب ، بي نظير و خالص آن با رايحه ي تازه و شيريني از گريپ فوروت مراكشي و ترنج آغاز شده كه رگه هاي تندي از گشنيز نيز در آن موج مي زند و در قلب به زنبق رسيده و در بيس با گرماي دلپذير عنبر و تندي سدر ويرجينيا آميخته مي شود . بهترين زمان استفاده از آن روزهاي گرم سال مي باشد.

  • رايحه اوليه: گريپ فوروت – ترنج – گشنيز رايحه مياني: زنبق  رايحه پايه: سدر - عنبر

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هوم او فور من

ادكلن ديور هوم او فور من

ديور هوم او فور من

Dior Homme Eau for Men


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۵۴:۱۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن ديور ميس ديور او فرش-Dior Miss Dior Eau Fraiche

عطر ادكلن ديور ميس ديور او فرش-Dior Miss Dior Eau Fraiche

عطر ادكلن ديور ميس ديور او فرش-Dior Miss Dior Eau Fraiche عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال 2012 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور ميس ديور او فرش-Dior Miss Dior Eau Fraiche عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور ميس ديور او فرش-Dior Miss Dior Eau Fraiche

عطر ادكلن ديور ميس ديور او فرش-Dior Miss Dior Eau Fraiche ،محصولي لطيف ، ملايم و شيريني است كه يادآور روز هاي آفتابي و بهاري در كنار ساحلي آرام مي باشد . اين عطر شگفت انگيز كه توسط Francois Demachy خلق شد و شيريني خود را بيشتر از گل هاي ياس و ياسمن همچنين مركبات كار رفته در تركيباتش حاصل مي كند ، براي مصرف در روزها و شب هاي خنك بهاري پيشنهاد مي شود.

  • رايحه اوليه : مركبات – گالبانوم – ترنج رايحه مياني : گل ياس – گل ياسمن رايحه پايه : نعناع هندي

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور ميس ديور او فرش

ادكلن ديور ميس ديور او فرش

ديور ميس ديور او فرش

Dior Miss Dior Eau Fraiche


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۵۳:۵۸ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن ديور هوم اينتنس - Dior Homme Intense

عطر ادكلن ديور هوم اينتنس- Dior Homme Intense

عطر ادكلن ديور هوم اينتنس- Dior Homme Intense در سال 2007 با رايحه اي گرم و شيرين و با طرحي از فرانسوا دماكي به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر ديور هوم اينتنس- Dior Homme Intense عطري است مردانه و دلفريب. رايحه گرم و گيراي آن فراخور آقايان شيك پوش و سخت پسند بوده كه شيريني نهايي عطر، بسيار محرك و جذب كننده است.نماي شيشه آن همچون Dior Homme بوده و رنگ مايع آن كمي تيره تر است. عطري بي نظير براي فصل هاي سرد سال از جمله پاييز و زمستان.

اگر با دقت به شيشه‌ي اين ادو پرفيوم زيبا نگاه كنيد، به‌سرعت مجذوب شكل ساده و درعين‌حال شيك آن مي‌شويد. اولين چيزي كه در اين شيشه نظر شما را به خودش جلب مي‌كند، لوله‌ي نازل سياه‌رنگ آن است. اين لوله از روي شيشه‌ي شفاف ديور هوم به‌وضوح ديده مي‌شود. روي گردن فلزي بطري، نشان كريستين ديور به‌خوبي حك شده و خودنمايي مي‌كند. مايع طلايي‌رنگ درون شيشه از روي آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در مكعب مستطيلي و سياه شيشه، به‌خوبي روي بطري سوار شده و وزن خوبي به تركيب كلي ديور هوم بخشيده است. در پايين سينه‌ي بطري، نام Dior Homme Intense با حروف بزرگ چاپ شده و ديده مي‌شود.

عطر ديور هوم اينتنس - Dior Homme Intense - عطر ليليوم

عطر ديور هوم اينتنس بعد از نسخه ي ديور هوم و به عنوان جايگزين و تكميل آن از برند سلطنتي ديور ،  طراحي و روانه ي بازار شد . اين محصول با رايحه اي گيرا و حس برانگيز و غني با خط بويايي بالا ، مناسب ميهماني هاي شبانه و رسمي ميباشد . در دسته ي رايحه هاي چوبي قرار دارد و در مسير بويايي خود در ابتدا اسطوخودوس ، در ميانه ي راه زنبق ، گل ختمي و گلابي و در انتها سدر و خس خس عناصر تركيبي اين رايحه ميباشند . تركيب اين عناصر رايحه ي گرم و شيريني را متشكل شده تا اين عطر را مناسب براي سرماي روزهاي زمستان و شب هاي پائيزي بنمايد . رايحه اي كاملا قدرتمند كه در ابتدا با بوي افسانه اي و دلپذير اسطوخودوس باز شده و پس از خشك شدن بروي پوست بدن با عنبيه يا همان گل ختمي و مشك خود نمايي كرده و در انتها نيز با نمايشي از خس خس و سدر ويرجينيا ماموريت خود را به پايان رسانده و ماندگار ميگردد . از اين رايحه ي بينظير ميتوان در تمامي مكان ها ، زمان ها و متناسب با هر نوع ميهماني ، ميتينگ و محل كار بهره ي لازمه را برد . مختص آقايان با كلاس و جنتلمن و اغوا كننده اي بي نظير براي بانوان ميباشد.

  • نت يا رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : گل زنبق (Iris) ، اسطو خدوس (Lavender) نت يا رايحه مياني عطر-ادكلن : كهربا (Amber) ، وانيل (Vanilla) نت يا رايحه پاياني عطر-ادكلن : گياه مشك مالو (Ambrette) ، درخت سدر (Cedar) ، درخت خس خس (Vetiver)

توجه: اين محصول به تازگي ملايم‌تر شده و از ماندگاري و پخش بوي آن كاسته شده است.

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هوم اينتنس

ادكلن ديور هوم اينتنس

ديور هوم اينتنس

Dior Homme Intenseبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۵۲:۴۹ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن ديور فارنهايت 32-Dior Fahrenheit 32

عطر ادكلن ديور فارنهايت 32-Dior Fahrenheit 32

عطر ادكلن ديور فارنهايت 32-Dior Fahrenheit 32 عطري است ملايم و تلخ. اين عطر در سال 2007 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور  فارنهايت 32-Dior Fahrenheit 32 عطري است مردانه و خاص.

عطر ادكلن ديور فارنهايت 32-Dior Fahrenheit 32

عطر ادكلن ديور فارنهايت 32-Dior Fahrenheit 32،توسط شخصي به نام Louise Turner خلق شد كه محصولي بهاره ، ملايم و تلخي مي باشد و براي استفاده آقايان شيك و جذاب در ميهماني ها پيشنهاد مي شود . از جمله مواد بكار رفته در تركيب آن مي توان به شكوفه پرتقال ، خس خس و وانيل اشاره كرد.

ديور فارنهايت 32 پخش بوي بالا و ماندگاري مناسبي دارد و بهترين زمان براي استفاده از آن فصل بهار است ولي در شبهاي تابستان و حتي فصل پاييز نيز ميتوان از آن استفاده كرد.

  • رايحه اوليه : شكوفه پرتقال رايحه مياني : خس خس رايحه پايه : وانيل

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور فارنهايت32

ادكلن ديور فارنهايت32

ديور فارنهايت32

Dior Fahrenheit 32


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۵۲:۲۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن ديور فارنهايت - Dior Fahrenheit 200 ml

عطر ادكلن ديور فارنهايت - Dior Fahrenheit 200 ml

عطر ادكلن ديور فارنهايت - Dior Fahrenheit 200 ml عطري است با رايحه خنك و تلخ . اين عطر در سال 1988 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر ديور فارنهايت عطري است مردانه و اصيل .

عطر ادكلن ديور فارنهايت - Dior Fahrenheit 200 ml جزئي از تاريخ عطر است و تنها متعلق به ديور نيست . زماني كه توليد شد با استقبالي بي نظير مواجه شد و يكي از علل آن طراوت خاصي بود كه در اين عطر استفاده شده بود ، زيرا در آن دوران هيچ يك از كمپاني ها در عطرهاي مردانه خود چنين تركيبي را به كار نمي بردند و اغلب رايحه ها بسيار سنگين و غليظ بودند.

يكي از نتايج همكاري «Jean-Louis Sieuzac» و «Maurice Roger» با برند «Dior» فرانسوي كه در زمينه خرده فروشي و پوشاك فعاليت مي‌كند، توليد عطر«Dior Fahrenheit» در سال 1988 بوده است. رايحه اين عطر با بوي گرم چرم، دانه تونكا، كهربا، نعناع هندي، مشك و خس خس شروع شده، شما را از ميان گل‌هاي ياس امين الدوله، ميخك صدپر و سوسن، چوب صندل و برگ بنفش عبور داده و به بوي اسطوخودوس، پرتقال ماندارين، زالزالك، گل جوز، سدر، ترنج، بابونه و ليمو مي‌رساند. رايحه اين عطر در مجموع به بوي چرم و چوب شبيه است. رايحه اين عطر، در مجموع حس بوي چرم را به شما مي‌دهد. بوهايي كه اصالت، اعتماد و رسميت را يادآور خواهد بود.

عطر ديور فارنهايت - Dior Fahrenheit

عطر ديور فارنهايت(Dior Fahrenheit)، خلاقيت و روحي مدرن از عطر مردانه را به نمايش گذاشت و ديور اثري جاودانه را به دنياي عطر و عطر دوستان تقديم كرد كه جاودانه خواهد ماند . فارنهايت همچنان در صدر 10 عطر پر فروش جهان قرار دارد !

رايحه فارنهايت: هر كس بنا بر شامه خود رايحه اي را در اين عطر حس مي كند . زماني كه فارنهايت را تست مي كنيد بعضي افراد رايحه اي با طراوت از خيار به مشامشان مي رسد و عده ديگري رايحه اي مصنوعي و نفت مانند ( البته نه به آن تندي ) را احساس مي كنند . طراوت و خنكي ملايم مورد نظر ناشي از اسانس قوي برگهاي گل بنفشه در نت مياني است كه با شدت به نت اول مي آيد و با ساير تركيبات نت ابتدايي نظير اسطوخودوس ، سدر، نارنگي ، گل بابونه . . . و كمي طعم شيرين خفيف مخلوط مي شود.

هر چه زمان بيشتري از تست اوليه مي گذرد رايحه چرم در نت انتهايي بيش از قبل خود را آشكار مي كند و در اينجاست كه فارنهايت كاملاً در تضاد با نت ابتدايي خود حركتي رو به گرمي را آغاز مي كند و چرمي، سنگين ، با رايحه اي مصنوعي و غليظ مي شود . تندي كمي به همراه عطر چوب در آن به وجود مي آيد و نت ابتدايي و طراوت آن به ميزان بسيار زيادي محو مي شود .

مردي در نهايت كمال: روح فارنهايت جمعي از تضادها را در خود دارد . كلاسيك و در عين حال مدرن است . كاراكتري آزاد و رها دارد با اين حال بسيار متشخص ، جذاب ، شيك و با نفوذ است . فارنهايت مردي در نهايت كمال و بلوغ و متمايز از ديگران است . مردي پخته كه در كنار ساحل غروب خورشيد را نظاره مي كند.

پس از اين توليد موفق ، ديور كلكسيوني از مدل هاي مختلف فارنهايت را با اسامي و رايحه هاي متفاوت عرضه كرد Fahrenheit 32 , Fahrenheit Absolute , Aqua Fahrenheit ترنج ، هاوثورن ، پيچ امين الدوله، جوز ، صندل ، بنفش ، سرو ، نعناع هندي و باقلا مواد تشكيل دهنده ي اين عطر مي باشد .

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور فارنهايت

ادكلن ديور فارنهايت

ديور فارنهايت

Dior Fahrenheit


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۵۱:۵۸ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن ديور هوم اينتنس-Dior Homme Intense 150 ml

عطر ادكلن ديور هوم اينتنس-Dior Homme Intense 150 ml

عطر ادكلن ديور هوم اينتنس- Dior Homme Intense در سال 2007 با رايحه اي گرم و شيرين و با طرحي از فرانسوا دماكي به بازار عطر و ادكلن عرضه شدعطر ديور هوم اينتنس- Dior Homme Intense عطري است مردانه و دلفريب. رايحه گرم و گيراي آن فراخور آقايان شيك پوش و سخت پسند بوده كه شيريني نهايي عطر، بسيار محرك و جذب كننده است.نماي شيشه آن همچون Dior Homme بوده و رنگ مايع آن كمي تيره تر است. عطري بي نظير براي فصل هاي سرد سال از جمله پاييز و زمستان.

اگر با دقت به شيشه‌ي اين ادو پرفيوم زيبا نگاه كنيد، به‌سرعت مجذوب شكل ساده و درعين‌حال شيك آن مي‌شويد. اولين چيزي كه در اين شيشه نظر شما را به خودش جلب مي‌كند، لوله‌ي نازل سياه‌رنگ آن است. اين لوله از روي شيشه‌ي شفاف ديور هوم به‌وضوح ديده مي‌شود. روي گردن فلزي بطري، نشان كريستين ديور به‌خوبي حك شده و خودنمايي مي‌كند. مايع طلايي‌رنگ درون شيشه از روي آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در مكعب مستطيلي و سياه شيشه، به‌خوبي روي بطري سوار شده و وزن خوبي به تركيب كلي ديور هوم بخشيده است. در پايين سينه‌ي بطري، نام Dior Homme Intense با حروف بزرگ چاپ شده و ديده مي‌شود.

عطر ديور هوم اينتنس - Dior Homme Intense - عطر ليليوم

عطر ديور هوم اينتنس بعد از نسخه ي ديور هوم و به عنوان جايگزين و تكميل آن از برند سلطنتي ديور ،  طراحي و روانه ي بازار شد . اين محصول با رايحه اي گيرا و حس برانگيز و غني با خط بويايي بالا ، مناسب ميهماني هاي شبانه و رسمي ميباشد . در دسته ي رايحه هاي چوبي قرار دارد و در مسير بويايي خود در ابتدا اسطوخودوس ، در ميانه ي راه زنبق ، گل ختمي و گلابي و در انتها سدر و خس خس عناصر تركيبي اين رايحه ميباشند . تركيب اين عناصر رايحه ي گرم و شيريني را متشكل شده تا اين عطر را مناسب براي سرماي روزهاي زمستان و شب هاي پائيزي بنمايد . رايحه اي كاملا قدرتمند كه در ابتدا با بوي افسانه اي و دلپذير اسطوخودوس باز شده و پس از خشك شدن بروي پوست بدن با عنبيه يا همان گل ختمي و مشك خود نمايي كرده و در انتها نيز با نمايشي از خس خس و سدر ويرجينيا ماموريت خود را به پايان رسانده و ماندگار ميگردد . از اين رايحه ي بينظير ميتوان در تمامي مكان ها ، زمان ها و متناسب با هر نوع ميهماني ، ميتينگ و محل كار بهره ي لازمه را برد . مختص آقايان با كلاس و جنتلمن و اغوا كننده اي بي نظير براي بانوان ميباشد.

  • نت يا رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : گل زنبق (Iris) ، اسطو خدوس (Lavender) نت يا رايحه مياني عطر-ادكلن : كهربا (Amber) ، وانيل (Vanilla) نت يا رايحه پاياني عطر-ادكلن : گياه مشك مالو (Ambrette) ، درخت سدر (Cedar) ، درخت خس خس (Vetiver)

توجه: اين محصول به تازگي ملايم‌تر شده و از ماندگاري و پخش بوي آن كاسته شده است.

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هوم اينتنس

ادكلن ديور هوم اينتنس

ديور هوم اينتنس

Dior Homme Intense


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۵۱:۳۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne

عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne

عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne عطري است خنك و ترش. اين عطر در سال 2013 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne

عطر ادكلن ديور هوم كلون-Dior Homme Cologne، توسط Francois Demachy با رايحه اي خنك و ترش حاصل مركبات ، گل ها ، ترنج و شكوفه گريپ فوروت ايتاليايي مخصوص استفاده در روزهاي گرم تابستاني خلق شد . اين عطر حس خالص ، ناب و تازه بودن را درست همانند پوشيدين يك لباس نخي و سفيد بعد از استحمام به انسان مي دهد . روي بطري نام Dior Homme Cologne به‌خوبي ديده مي‌شود. مايع بي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. با اولين اسپري از Dior Homme Cologne روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنج خواهيد شد. اين تركيب مركباتي و شيرين، انرژي مثبت و شادي را در شما بيشتر مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب شكوفه‌ي درخت گريپ‌فروت ساخته مي‌شوند. بوي چوبي و شيرين اين نت‌‌ مياني، هيجان و تمركز را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت ‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از مشك تشكيل شده‌اند. پس از استشمام بوي اين نت‌ها، اعتمادبه‌نفس بالايي خواهيد يافت.

  • رايحه اوليه : ترنج رايحه مياني : شكوفه گريپ فوروت رايحه پايه : مشك

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هوم كلون

ادكلن ديور هوم كلون

ديور هوم كلون

Dior Homme Cologne


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۵۱:۱۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن ديور هوم-Dior Homme EDT

عطر ادكلن ديور هوم-Dior Homme EDT

عطر ادكلن ديور هوم-Dior Homme EDT عطري است گرم و شيرين. اين عطر در سال 2005 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور هوم-Dior Homme EDT عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن ديور هوم-Dior Homme EDT

عطر ادكلن ديور هوم-Dior Homme EDT، توسط شخصي بنام  Olivier Polge با تركيبي از گل ها و گياهان معطر مخصوص فصول سرد سال به بازار معرفي گرديد  از جمله مواد بكار رفته در تركيب آن مي توان به مريم گلي ، ترنج ، هل ، كاكائو و چرم اشاره كرد . اگر با دقت به شيشه‌ي اين ادو تويلت زيبا نگاه كنيد، به‌سرعت مجذوب شكل ساده و درعين‌حال شيك آن مي‌شويد. اولين چيزي كه در اين شيشه نظر شما را به خودش جلب مي‌كند، لوله‌ي نازل سياه‌رنگ آن است. اين لوله از روي شيشه‌ي شفاف ديور اوم به‌وضوح ديده مي‌شود. روي گردن فلزي بطري، نشان كريستين ديور به‌خوبي حك شده و خودنمايي مي‌كند. مايع طلايي‌رنگ درون شيشه از روي آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در مكعب مستطيلي و بي‌رنگ شيشه، به‌خوبي روي بطري سوار شده و وزن خوبي به تركيب كلي ديور اوم بخشيده است. در پايين سينه‌ي بطري، نام Dior Homme با حروف بزرگ چاپ شده و ديده مي‌شود. به‌محض اولين اسپري از ديور اوم روي پوست و در محل نبض يا لباستان، بوي گياه اسطوخودوس، مريم‌گلي و نارنج به مشامتان خواهد رسيد. اين تركيب سه‌گانه، نشاط و طراوت خاصي را به شما و اطرافيانتان منتقل مي‌كند. پس از مدتي، نت‌هاي مياني با وجود گل سوسن، عنبر، و كاكائو جاي نت‌هاي آغازي را مي‌گيرند. استشمام اين تركيب تند و شيرين، باعث بالا رفتن هيجان و احساس امنيت در شما خواهد شد. وقتي مدت زيادي از اين حال گذشت، نت‌هاي پاياني كه از علف وتيور، گياه جادويي پاتچولي و چرم تشكيل‌شده‌اند، جاي نت‌هاي مياني را خواهند گرفت. اين تركيب سه‌گانه‌ي تندوتيز، با گرما و جديتي كه در عمقش پنهان است، اعتمادبه‌نفس و تمركز شما را بالا مي‌برد. ادو تويلت مردانه‌ي ديور مدل Dior Homme، با بوي تند و گرمش براي روزهاي بهاري، پاييزي و زمستاني بسيار مناسب است.

  • رايحه اوليه : اسطوخودوس ، ترنج ، مريم گلي  رايحه مياني : عنبيه ، عنبر ، هل ، كاكائو  رايحه پايه : نعناع هندي ، چرم ، خس خس

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور هوم

ادكلن ديور هوم

ديور هوم

Dior Homme EDT


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۵۰:۵۳ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن ديور ميدنايت پويزن - Dior Midnight Poison 50 ml

عطر ادكلن ديور ميدنايت پويزن - Dior Midnight Poison 50 ml

عطر ادكلن ديور ميدنايت پويزن- Dior Midnight Poison 50 ml عطري است با رايحه ملايم و شيرين . اين عطر در سال 2007 به بازار  عطر و ادكلن عرضه شد .عطر ديور ميدنايت پويزن عطري است زنانه و جادويي 

نوع: ادو پرفيوم – حجم: 100 ميلي‌ليتر – فرد سازنده:Jacques Cavallier , Olivier Cresp , Francois Demachy – كشور مبدا برند: فرانسه

نيمه شب زهرآگين...! ساعت به دوازده شب نزديك مي شود و سيندرلاي ديـور با چهره اي رازآلود از جا بر مي خيزد .

ديور در توليد عطر ديور ميدنايت پويزن(Dior Midnight Poison) و تبليغ آن، نگاهي به افسانه سيندرلا داشته است . اما چهره اي جديد ، ظلماني ، پليد و شكارچي از او ، كه بيان گر قدرت اغواگري ميدنايت است. در افسانه ، جادوي او در ساعت دوازده به اتمام مي رسد اما در تبليغ ، زنگ ساعت دوازده ، آغاز نمايش چهره شروري از سيندرلاست ! ويدئوي ميدنايت در فضاي تاريكي نيمه شب و به رنگ آبي لاجوردي اتفاق مي افتد كه در هماهنگي كامل با نت مياني عطر " رايحه رز تاريك و مرموز " قرار دارد .

عطر ديور ميدنايت پويزن - Dior Midnight Poison

رز پليد: بر پايه عطر گل رزي بسيار تيره و مرموز ( كه به آن رايحه پليد نيز گفته مي شود ) طراحي شده كه در بستري از نعناي هندي قرار دارد . در نت اوليه رز و در نت ميانه عنبر و در نت اصلي نعناع هندي و وانيل را با خود همراه دارد . رايحه اي مرموز كه پس از گذشت بيست سال از ساخت اولين پويزون از اين برند به بازار عرضه شد و جايگاه پنجم در سري توليدات اين خانواده را داراست و با الهام جان گاليانو به اين شكل و ساختار در آمد . رايحه اي كه در ابتدا بسيار قدرتمند ظاهر شده و در ادامه پس از خشك شدن بر روي پوست بدنتان ، به بويي زرق و برق دار تبديل شده و تا مدت زمان طولاني با شما همراه خواهد بود .

از ويژگي هاي جالب توجه ميدنايت ، ته مايه خفيفي از رايحه اي مردانه است . اين عطر الزامي است براي آنان كه مي خواهند از نهايت قدرت زنانه و جذابيت خود براي شكار استفاده كنند . بالغ ، كامل و مدرن .

اين عطر توسط Jacques Cavallier , Olivier Cresp , Francois Demachy در سال 2007 طراحي شده.

مكان استفاده : رسمي ، شبانه و مناسب مكان هايي كه مي خواهيد مركز توجه و الهه جذابيت باشيد.

  • نت يا رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : ترنج (bergamot) ، پرتقال ماندارين (Mandarin Orange) نت يا رايحه مياني عطر-ادكلن : گل محمدي (Rose) نت يا رايحه پاياني عطر-ادكلن : كهربا (Amber) ، وانيل (Vanilla) ، درخت پچولي (Patchouli)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

ادكلن ديور ميدنايت پويزن

عطر ديور ميدنايت پويزن

ميدنايت پويزن

ديور ميدنايت پويزن

Dior Midnight Poison


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۵۰:۳۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن ديور فارنهايت كولون-Dior Fahrenheit Cologne

عطر ادكلن ديور فارنهايت كولون-Dior Fahrenheit Cologne

عطر ادكلن ديور فارنهايت كولون-Dior Fahrenheit Cologne عطري است خنك و تلخ. اين عطر در سال 2015 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور فارنهايت كولون-Dior Fahrenheit Cologne عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور فارنهايت كولون-Dior Fahrenheit Cologne

عطر ادكلن ديور فارنهايت كولون-Dior Fahrenheit Cologne،جديدترين عطر برند پرآوازه ديور مي باشد كه تركيبي ساده و با كيفيت از مركبات و گل بنفشه را ارائه داده است.

رايحه ابتدايي عطر با بوي ترش، كمي تلخ و بسيار شاداب ترنج آغاز ميشود كه حسي سبز و فلفلي مانند و لطيف از نعناي هندي به همراه دارد. با گذر زمان بسرعت رايحه گل بنفشه به تركيب عطر افزوده ميشود كه حس آرامش بخش، گلي و كمي پودري به عطر ميبخشد و تركيبش با شيريني ملايمي از مشك تركيبي ترش و شيرين، شاداب، گلدار و پودري را خلق ميكند.

ديور فرنهايت كولون پخش بو و ماندگاري مناسبي دارد و گزينه بي نظيري است براي روزهاي گرم بهار و تابستان.

  • رايحه اوليه : ليمو ترش , ترنج , نارنگي ماندارين رايحه مياني : بنفشه , نعناع هندي رايحه پايه : جوز , زيره , خس خس , سدر

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور فارنهايت كولون

ادكلن ديور فارنهايت كولون

ديور فارنهايت كولون

ديور فارنهايت كلوژن

Dior Fahrenheit Cologne


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۵۰:۱۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع: