بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
اخبار پزشکی سلامت
 عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

عطر ادكلن ديور اديكت - Dior Addict EDP 2012

عطر ادكلن ديور اديكت - Dior Addict EDP 2012

عطر ادكلن ديور اديكت - Dior Addict EDP 2012 عطري است با رايحه گرم و شيرين . اين عطر در سال 2002 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر ديور اديكت عطري است زنانه و انرژيك . عطر ديور اديكت- Dior Addict EDP 2012 ، عطريست كه شما را ثروتمند، احساسي ، و قدرتمند نشان ميدهد و شما را به بودن انساني رك و سرراست و تحسين برانگيز تشويق ميكند همچنين اين عطر احساس آزادي و انرژي را در وجود شما تقويت ميكند.ين عطر براي خانم هاي جسور و شجاع و بي پروا كه در قيد و بند چيزي رفتار نميكنند طراحي شده است.

عطر ديور اديكت - Dior Addict EDP 2012

اين عطر توسط Thierry wasser در سال 2002 توليد شد و در سال 2012 تجديد انتشار شد . اينبار اين رايحه توسط فرانسوا ديماكي و با ظاهري جديدتر با نواري مجزا كننده ي قسمت بطري و درب پوش اين عطر و با ساختاري سنگين تر ، غليظ تر و غني تر از نسخه ي اصلي طراحي و به بازار عرضه شد. با نگاهي به شيشه‌ي اديكت، اولين ويژگي كه توجه شما را به خود جلب مي‌كند، ساختار كشيده و نسبتاً باريك آن است. بطري به رنگ آبي تيره طراحي شده. روي در بطري نام Dior Addict با رنگ طلايي به وضوح قابل مشاهده است. روي در بطري يك قسمت فلزي و طلايي رنگ كار شده كه با نوار طلايي رنگي كه به صورت افقي دور گردن بطري را احاطه كرده، هماهنگي خوبي دارد. به محض اولين اسپري از اديكت روي لباس و يا محل نبض خود، به سرعت بوي شكوفه‌ي پرتقال و پرتقال ماندرين را احساس خواهيد كرد. اين تركيب شيريني لذت‌بخشي را ايجاد مي‌كند. با گذشت زمان شاهد تغيير مسير اين نت‌ها به سمت گل رز و شب بو خواهيد شد. بوي اين گل‌ها احساس حضور در باغي پر از گل را براي شما تداعي مي‌كند. پس از مدتي طولاني وانيل، دانه‌ي تونكا و چوب صندل جاي نت‌هاي قبلي را مي‌گيرند. اين مثلث طبيعي شيريني و تندي را براي ماندگاري روي محل اسپري ايجاد مي‌كند.

نت يا رايحه ابتدايي عطر-ادكلن : پتي دانه (Petit Grain) ، توت سياه (Blackberry) نت يا رايحه مياني عطر-ادكلن : گل ياس (Jasmine) ، گل سرئوس (Night Blooming Cereus) ، شكوفه پرتقال (Orange Blossom) ، گل محمدي (Rose) نت يا رايحه پاياني عطر-ادكلن : باقلا تونكا (Tonka Bean) ، وانيل (Vanilla) ، چوب صندل (Sandalwood)

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:                                     

عطر ديور اديكت

ادكلن ديور اديكت 

ديور اديكت

Dior Addict EDP 2012


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۳۷:۲۲ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن ديور اديكت او دليس-Dior Addict Eau Delice

عطر ادكلن ديور اديكت او دليس-Dior Addict Eau Delice

عطر ادكلن ديور اديكت او دليس-Dior Addict Eau Delice عطري است شيرين. اين عطر در سال 2013 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور اديكت او دليس-Dior Addict Eau Delice عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور اديكت او دليس-Dior Addict Eau Delice

عطر ادكلن ديور اديكت او دليس-Dior Addict Eau Delice ، كه توسط Francois Demachy در سال 2013 خلق شد محصولي مجلل ، درخشان ، تازه ، ميوه اي و گلي مي باشد .

تركيب آن با رايحه اي خوراكي و ترشي از قره قاط شروع شده و به سمت شيريني بي نظير گل هاي سفيد و تازه اي از جمله ياس هندي و مصري و يالانگ يالانگ سوق پيدا مي كند. در بيس مي توان نرمي و لطافت مشك را به راحتي استشمام كرد . اين محصول با رايحه ي ملايم و شيرين خود بهترين انتخاب براي فصول گرم سال مي باشد.

  • رايحه اوليه: قره قاط – ترنج – پرتقال – گيلاس رايحه مياني: يالانگ يالانگ – گل ياس - گل رز – بادام رايحه پايه: سدر – مشك - وانيل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور اديكت او دليس

ادكلن ديور اديكت او دليس

ديور اديكت او دليس

Dior Addict Eau Delice


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۳۶:۵۵ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche

عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche

عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche عطري است ملايم و شيرين. اين عطر در سال 2012 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche

عطر ادكلن ديور اديكت او فرش-Dior Addict Eau Fraiche ،توسط Francois Demachy مخصوص دختران و بانواني آزاد و عاشق زندگي كساني كه از جوان و به روز ماندن لذت مي برند ، خلق شد .

بطري Addict Eau Fraiche در همان پلتفرم قبلي اديكت ساخته شده است. مايع درون بطري به رنگ صورتي است و به‌خوبي از روي شيشه‌ي شفاف آن ديده مي‌شود. پايين شيشه نشان تجاري ديور با رنگ نقره‌اي كار شده است. درپوش Addict Eau Fraiche با شكل مكعبي و رنگ شفافش به‌خوبي روي گردن فلزي آن سوار شده است.

پس از اسپري كردن Addict Eau Fraiche روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي نارنج خواهيد شد. اين نت مركباتي شادي و تازگي را به شما هديه مي‌كند. پس از مدتي نت‌هاي مياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي آغازي مي‌شوند. نت‌هاي مياني از گل زنبق دره و فريزيا تشكيل‌شده‌اند. بوي اين تركيب گلي هيجان و انرژي مثبت را به شما منتقل مي‌كند. پس از مدتي طولاني نت‌هاي پاياني جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از تركيب مشك ساخته مي‌شوند.

  • رايحه اوليه : ليمو ترش , گريپ فروت رايحه مياني : انار , فريزيا , لاله مردابي رايحه پايه : روايح چوبي , مشك

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور اديكت او فرش

ادكلن ديور اديكت او فرش

ديور اديكت او فرش

Dior Addict Eau Fraiche


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۳۶:۳۶ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن ديور اديكت شاين-Dior Addict Shine

عطر ادكلن ديور اديكت شاين-Dior Addict Shine

عطر ادكلن ديور اديكت شاين-Dior Addict Shine عطري است خنك و شيرين. اين عطر در سال 2007 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن ديور اديكت شاين-Dior Addict Shine عطري است زنانه و جذاب.

عطر ادكلن ديور اديكت شاين-Dior Addict Shine

عطر ادكلن ديور اديكت شاين-Dior Addict Shine،عطري است شاداب، شيرين و ميوه اي با زمينه مشخصي از گلها.

رايحه ابتدايي عطر با بوي بسيار شاداب و ترش و شيرين (بيشتر متمايل به شيرين) ليمو و مقداري تمشك آغاز ميشود كه رايحه گل گاردنيا نيز در كنارشان وجود دارد. رايحه اي شيرين و شاداب و آبدار با حسي سفيد و ملايم و بسيار دلپذير از رايحه گل گاردنيا.

در ادامه رايحه عطر تغييرات كمي داشته و با حفظ حس شاداب و شيرين و ميوه اي خود كمي گلي تر ميشود و رايحه گل گاردنيا حسي سفيدتر، روشن تر و كمي نيز سبز به عطر ميبخشد. ديور اديكت شاين پخش بو و ماندگاري مناسبي دارد و گزينه بسيار خوبي است براي بهار و تابستان.

  • رايحه ها : سدر – ليمو – رازبري - ياسمن

ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ديور اديكت شاين

ادكلن ديور اديكت شاين

ديور اديكت شاين

Dior Addict Shine


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۴:۳۶:۱۵ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن پورش ديزاين تيتان-Porsche Design Titan

عطر ادكلن پورش ديزاين تيتان-Porsche Design Titan

عطر ادكلن پورش ديزاين تيتان-Porsche Design Titan عطري است خنك و تند. اين عطر در سال 2012 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن پورش ديزاين تيتان-Porsche Design Titan عطري است مردانه و جذاب.

عطر ادكلن پورش ديزاين تيتان-Porsche Design Titan

عطر ادكلن پورش ديزاين تيتان-Porsche Design Titan، محصول سال 2012 كمپاني معروف پورشه با رايحه اي متفاوت ، چوبي ، تند و ماندگاري كه دارد براي مصرف در طول روزهاي گرم و بلند تابستاني پيشنهاد مي شود . اين محصول با رد استثنايي كه از خود به جا مي گذارد مخصوص هواداران رايحه هاي خنك و تند ساخته شده است . بطري اين عطر ايتاليايي بسيار ساده و مينيمال طراحي شده است. روي بطري، نشان تجاري پورش ديزاين به‌خوبي حك شده است. بطري به رنگ نقره‌اي بوده و بسيار خوش‌دست به نظر مي‌رسد. وقتي‌كه پورش ديزاين Titan را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، به‌سرعت بوي گريپ فروت، نعناع و فلفل سياه را احساس خواهيد كرد. اين نت‌هاي‌ مركباتي، تند، خنك و شيرين، نشاط و شادي را به شما منتقل مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌هاي‌ آغازي جاي خود را به نت‌هاي‌ مياني خواهند داد. نت‌هاي‌ مياني از تركيب ريحان، اسطوخودوس و گل شمعداني تشكيل ‌شده‌اند. اين تركيب تند و گلي، حس حضور در طبيعت را براي شما تداعي خواهد كرد. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد. نت‌هاي پاياني از چوب سدر ويرجينيا، عنبر، مشك و نت‌هاي چوبي تشكيل ‌شده‌اند. با استشمام بوي اين نت‌ها، آرامش دروني و اعتمادبه‌نفس بالايي خواهيد داشت.

  • اسانس اوليه : گريپ فروت , فلفل , نعناع اسانس مياني : اسطوخودوس , شمعداني , ريحان اسانس پايه : روايح چوبي , مشك , كهربا , سدر

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادكلن پورش ديزاين تيتان

پورش ديزاين تيتان

Porsche Design Titanبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۳۴:۲۳ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن پورش ديزاين اسپرت-Porsche Design Sport

عطر ادكلن پورش ديزاين اسپرت-Porsche Design Sport

عطر ادكلن پورش ديزاين اسپرت-Porsche Design Sport عطري است خنك و تند. اين عطر در سال 2012 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن پورش ديزاين اسپرت-Porsche Design Sport عطري است مردانه و انرژيك.

عطر ادكلن پورش ديزاين اسپرت-Porsche Design Sport

عطر ادكلن پورش ديزاين اسپرت-Porsche Design Sport، محصول جديد و بسيار جذاب كمپاني پورشه ديزاين با رايحه اي فريبنده و ماندگاري بالايي كه دارد براي مصرف در روزهاي گرم پيشنهادي عالي مي باشد . اين محصول مردانه و اسپورت مخصوص هواداران رايحه هاي خنك و تند طراحي شده است  و با رد بي نظيري كه از خود به جاي مي گذارد براي مصرف در مراسم هاي رسمي پيشنهاد مي شود . نت هاي دريايي ، گريپ فوروت و بهار نارنج موجود در تركيبات آن خنكي سحرآميز و جادويي را با خود به ارمغان مي آورد . بطري Porsche Design Sport بسيار شيك و جوان‌پسند طراحي شده است. روي بطري سفيدرنگ اين عطر، نشان تجاري پورش ديزاين و نام Sport به‌زيبايي چاپ شده است. دور بطري توسط يك قاب مشكي‌رنگ احاطه شده و جلوه‌ي خوبي به طرح كلي عطر اضافه كرده است. وقتي‌كه پورش ديزاين Sport را روي پوست و محل نبضتان اسپري كنيد، به‌سرعت بوي گريپ فروت، نارنج و رزماري را احساس خواهيد كرد. اين نت‌هاي‌ مركباتي و شيرين، طراوت و شادي را به شما منتقل مي‌كنند. پس از مدتي، اين نت‌هاي‌ آغازي جاي خود را به نت‌هاي‌ مياني خواهند داد. نت‌هاي‌ مياني از تركيب شكوفه‌ي پرتقال، آب دريا و برگ بنفشه تشكيل‌ شده‌اند. اين تركيب خنك و شيرين، حس حضور در حال‌وهواي اقيانوسي را براي شما تداعي خواهد كرد. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جايگزين نت‌هاي مياني خواهند شد. نت‌هاي پاياني از چوب سدر، گياه پاتچولي و عنبر تشكيل ‌شده‌اند. با استشمام بوي اين نت‌ها، تمركز و اعتمادبه‌نفس بالايي خواهيد داشت.

  • رايحه اوليه : رز ماري ، ترنج ، گريپ فروت 

رايحه مياني : برگ بنفشه ، نت هاي دريايي - بهار نارنج رايحه پايه : كهربا ، سدر ، نعناع هندي

 

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادكلن پورش ديزاين اسپرت

پورش ديزاين اسپرت

Porsche Design Sport


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۳۴:۰۰ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس اينتنس-Porsche Design The Essence INTENSE

عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس اينتنس-Porsche Design The Essence INTENSE

عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس اينتنس-Porsche Design The Essence INTENSE عطري است تند و تلخ. اين عطر در سال 2009 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس اينتنس-Porsche Design The Essence INTENSE عطري است مردانه و شيك.

عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس اينتنس-Porsche Design The Essence INTENSE

عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس اينتنس-Porsche Design The Essence INTENSE، دومين محصول ارائه شده از كمپاني معروف پورشه ديزاين مي باشد كه با رايحه اي تند و تلخ براي مصرف در روزهاي سرد و زمستاني پيشنهاد مي شود . اين ادكلن كه هوادران بسياري را  از همان روزهاي اول ورودش به بازار عطريات به خود اختصاص داده  ، فشرده تر و ماندگار تر از ورژن قبلي خود بوده و داراي تركيبي منحصر به فرد مي باشد . از جمله مواد به كار رفته در تركيبات آن مي توان به درخت كاج ، دارچين ، خس خس و فلفل اشاره كرد

  • رايحه اوليه : بلوبري ، پرتقال ماندارين 

رايحه مياني : درخت كاج ، دارچين ، درخت مر  رايحه پايه : خس خس ، فلفل

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس اينتنس

پورش ديزاين اسنس اينتنس

Porsche Design The Essence INTENSE


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۳۳:۴۰ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس-Porsche Design The Essence

عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس-Porsche Design The Essence

عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس-Porsche Design The Essence عطري است تند و تلخ. اين عطر در سال 2008 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس-Porsche Design The Essence عطري است مردانه و خاص.

عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس-Porsche Design The Essence

عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس-Porsche Design The Essence، توسط دو نفر به نام هاي Bruno Jovanovic  و Anne Filpo  خلق شد كه با رايحه اي هوس انگيز  و فوق العاده همچنين تركيب خاص و استثنايي خود براي مصرف در روزهاي خنك بهاري پيشنهاد مي شود . اين محصول كه مخصوص هواداران رايحه هاي گرم و تلخ طراحي شده محصولي متفاوت از كمپاني پورشه مي باشد . سبك اين عطر چوبي است .  روي بطري آبي‌رنگ اين عطر در قسمت بالايي آن نشان تجاريPorsche Design را با رنگ مشكي مشاهده مي‌كنيد. دور بطري را يك قاب مشكي‌رنگ احاطه كرده است. اين قاب تيره‌رنگ، جذابيت بطري را دوچندان كرده است. به‌محض اولين اسپري از اين پورش ديزاين تندوتيز، متوجه بوي چوب سرو كوهي و زغال‌اخته مي‌شويد. اين تركيب دوگانه و كمي شيرين طراوت و شادابي را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و پس از مدتي، اين نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب تخم گشنيز، فلفل و چوب درخت كاج تشكيل‌شده‌اند. تندي اين نت‌ها، انرژي و هيجان را به شما منتقل مي‌كند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از تركيب بخور خوشبو و گياه پاتچولي تشكيل ‌شده‌اند. تندي اين تركيب مرموز و پيچيده، باعث ايجاد آرامش دروني و بالارفتن تمركز شما خواهد شد.

  • رايحه اوليه : سرو كوهي ، بلوبري

رايحه مياني : درخت كاج ، فلفل ، گشنيز  رايحه پايه : بخور خوشبو ، نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادكلن پورش ديزاين اسنس

پورش ديزاين اسنس

Porsche Design The Essenceبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۳۲:۵۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن پورش ديزاين پالاديوم-Porsche Design Palladium

عطر ادكلن پورش ديزاين پالاديوم-Porsche Design Palladium

عطر ادكلن پورش ديزاين پالاديوم-Porsche Design Palladium عطري است تند و شيرين. اين عطر در سال 2015 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن پورش ديزاين -Porsche Design عطري است مردانه و اسپرت.


عطر ادكلن پورش ديزاين پالاديوم-Porsche Design Palladium

عطر ادكلن پورش ديزاين پالاديوم-Porsche Design Palladium، با بوي شيرين، تند و گرمش براي تمامي فصول سال پيشنهاد مي‌شود. بطري پالاديوم خيلي ساده و با الهام از نام اين عطر به رنگ عنصر پالاديوم ساخته شده است. روي بطري پالاديوم، نام آن و نشان تجاري پورش ديزاين حك شده و به‌خوبي ديده مي‌شود. بطري بسيار خوش‌دست بوده و عمل اسپري را به بهترين شكل ممكن براي شما انجام مي‌دهد. اين بطري با جنس خاصي كه دارد، مايع درون بطري را از تابش مستقيم نور خورشيد در امان نگه مي‌دارد و مانع از افت كيفيت و تغيير بوي اين عطر مي‌شود. به‌محض اولين اسپري از پورش ديزاين پالاديوم روي پوست و محل نبضتان، متوجه بوي پرتقال ماندارين و هل خواهيد شد. اين تركيب شيرين و گرم، هيجان و انرژي زيادي را در شما ايجاد مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌هاي آغازي جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از اسطوخودوس و گل شمعداني ساخته ‌شده‌اند. اين تركيب دوگانه و گلي، تمركز و انرژي مثبت را به شما منتقل مي‌كند. پس از مدتي طولاني، نت‌هاي مياني جاي خود را به نت‌هاي پاياني خواهند داد. اين نت‌ها از چوب سدر، گياه پاتچولي و عنبر ساخته ‌شده‌اند. آرامش دروني و افزايش تمركز از آثار استشمام بوي نت‌هاي پاياني به شمار مي‌آيند.

  • اسانس اوليه : هل , نارنگي ماندارين اسانس مياني : تركيبات اوزونيك , اسطوخودوس , شمعداني اسانس پايه : كهربا , سدر , نعناع هندي

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادكلن پورش ديزاين پالاديوم

پورش ديزاين پالاديوم

Porsche Design Palladium


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۳۲:۳۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

عطر ادكلن مارلي ليپيزان-Parfums de Marly Lippizan

عطر ادكلن مارلي ليپيزان-Parfums de Marly Lippizan

عطر ادكلن مارلي ليپيزان-Parfums de Marly Lippizan عطري است گرم و تلخ. اين عطر در سال 2012 به بازار عطر و ادكلن عرضه شد. عطر ادكلن مارلي ليپيزان-Parfums de Marly Lippizan عطري است مردانه و خاص.

عطر ادكلن مارلي ليپيزان-Parfums de Marly Lippizan

عطر ادكلن مارلي ليپيزان-Parfums de Marly Lippizan، توسط شخصي به نام Sidonie Lancesseur  خلق شد كه الهام گرفته از يك اسب جسور فرانسوي و مسابقه اي در زمان پادشاهي لويي پانزدهم مي باشد . اگر به بطري Lippizan دقت كنيد، نقش دو اسبي كه در نشان تجاري د مارلي رو به روي هم قرارگرفته‌اند را مشاهده مي‌كنيد. اين نقوش برجسته، بطري اين عطر را از ساير هم‌رديفانش جدا مي‌كند. مايع طلايي‌رنگ درون بطري از روي شيشه‌ي شفاف آن به‌خوبي ديده مي‌شود. در بطري كه به رنگ طلايي است، هماهنگي رنگي خوبي با تركيب كلي شيشه ايجاد مي‌كند. اين ادكلن مردانه كه مخصوص دوستداران رايحه هاي گرم و تلخ ساخته شده با داشتن ماندگاري بسيار بالا و ميزان پراكنندگي عالي براي مصرف در طول شب و يا مراسم هاي رسمي پيشنهاد مي شود . از جمله مواد تلخ به كار رفته در تركيباتش مي توان به چرم ، خزه ، كهربا ، گالبانوم و خزه اشاره كرد .

  • رايحه اوليه : اويشن ، هل ، ليمو ، ترنج ، ترخون ، ليمو ترش ، آويشن ، مريم گلي  رايحه مياني : سدر ، نعناع هندي ، گل ياس ، گل رز ، خس خس ، گالبانوم ، زنبق  رايحه پايه : مشك ، چرم ، خزه ، كهربا ، وانيل

عطر ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادكلن مارلي ليپيزان

مارلي ليپيزان

Parfums de Marly Lippizanبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۴۰:۵۷ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع: