عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

عطر ادكلن امواج جورني مردانه - Amouage Journey

عطر ادكلن امواج جورني مردانه - Amouage Journey

عطر ادكلن امواج جورني مردانه - Amouage Journey  عطري است با رايحه گرم و تلخ . اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلن عرضه شد . عطر آمواج جورني عطري است مردانه و خاص.

از برند آمواژ و محصول جديد اين برند با نام سفر ، هميشه انتظارات زيادي بر مبناي سفري رايحه اي به شرق ، توسط مخلوطي از موادي گران بها در اين عطر بوده و عطر سفر زنانه بر پايه ي گل ها و ميوه ها همراه با رايحه ي چرم برجسته اعلام گرديده در حالي كه نسخه ي سفر براي مردان ، سفر انسان بر مبناي حضور رايحه اي مردانه ، چوبي و تند با زير نت هايي از چرم برجسته شده است .اين ادو پرفيوم در سال 2014 ساخته شده است. جورني يكي از عطرهاي لوكس و خاص توليدشده توسط آموژ است. اين عطر براي آقاياني كه رايحه‌هاي تند و گرم را مي‌پسندند، مناسب به نظر مي‌رسد. براي استفاده‌ي روزانه نيز مي‌توانيد از اين ادو پرفيوم استفاده كنيد. با نگاهي به عطر امواج جورني مردانه - Amouage Journey، به سرعت مجذوب رنگ قرمز بطري آن مي‌شويد. اين رنگ تند با بوي تند خود جرني هماهنگ شده است. نشان تجاري آموژ با يك فلز طلايي‌رنگ در وسط شيشه قابل‌مشاهده است. اگر كمي دقيق‌تر به اين ادو پرفيوم نگاه كنيد، در بطري و قاب طلايي رنگي كه دور بطري را احاطه كرده توجه شما را به خود جلب خواهد كرد. روي در زيبايي اين شيشه‌ يك نگين زينتي به رنگ قرمز كار شده كه لوكس بودن آن را دوچندان مي‌كند.

عطر امواج جورني مردانه - Amouage Journey

عطر امواج جورني مردانه - Amouage Journey

وقتي اين عطر را اسپري مي‌كنيد، بوي تند فلفل سيچوان، هل، نارنج و روغن بهارنارنج به سرعت در محيط پخش خواهد شد. اين تركيب روحيه‌ي لازم براي شروع حركت را براي شما تأمين مي‌كند. در ادامه رايحه‌ي چوب درخت توت، بخار معطر و تنباكو جايگزين نت‌هاي ابتدايي مي‌شوند. اين نت‌ها براي افرادي كه رايحه‌هاي اسموكي و تنباكو را دوست دارند، بسيار لذت‌بخش خواهد بود. پس از مدتي متوجه تغيير نت‌هاي مياني به سمت نت‌هاي پاياني خواهيد شد. باوجود دانه‌ي گياه تونكا، چرم، روغن درخت سرو و مشك، گرماي مطلوب و دلپذيري خواهيد داشت.يك شاهكار كه بوي بسيار مردانه ، سنگين و خاصي دارد . عطري با دوام بسيار عالي ، بسيار مناسب شب و مهماني هاي رسمي و بسيار شيك و منحصر به فرد

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادكلن امواج جورني 

امواج جورني 

Amouage Journey Man


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۱۱:۱۸:۲۵ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :