عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

عطر ادكلن كريد آكوا فيورنتينا - Creed Acqua Fiorentina

عطر ادكلن كريد آكوا فيورنتينا - Creed Acqua Fiorentina

عطر ادكلن كريد آكوا فيورنتينا - Creed Acqua Fiorentina از برند  سلطنتي كريد در سال ۲۰۰۹ با رايحه ي  خنك و شيرين براي بانوان به بازار عطر و ادكلن عرضه شد .عطر كريد  آكوا فيورنتينا عطري است زنانه و شيك.

عطر كريد آكوا فيورنتينا - Creed Acqua Fiorentina يك عطر زنانه‌ است كه با الهام از فرهنگ و هنر فلورانس ايتاليا در قرن پانزدهم يعني دوره‌ي رنسانس ساخته شده است. خصوصيات گلي ميوه اي اي عطر ناشي از گلها و ميوه هاي باغات فلورانس است.

عطر كريد آكوا فيورنتينا - Creed Acqua Fiorentina

عطر كريد آكوا فيورنتينا - Creed Acqua Fiorentina

Acqua Fiorentina بوي شيرين و خنكي دارد و به همين دليل براي روزهاي بهاري و تابستاني پيشنهاد مي‌شود. طراحي و فرمولاسيون اين عطر نتيجه‌ي همكاري دو عطرساز از خانواده‌ي كريد است. اين دو عطرساز «Olivier Creed» و «Erwin Creed» نام دارند. Acqua Fiorentina در سال 2009 به بازار معرفي شده است. بطري اين عطر بسيار زنانه و خوش‌دست در نظر گرفته شده است. روي بطري اين عطر نشان تجاري كريد و نام Acqua Fiorentina را با خطي زيبا مشاهده مي‌كنيد. مايع درون بطري به رنگ صورتي بوده و از روي شيشه‌ي شفاف Acqua Fiorentina ديده مي‌شود. درپوش بطري به رنگ نقره‌اي بوده و Acqua Fiorentina را زيباتر كرده است. پس از اسپري كردن Acqua Fiorentina روي پوست و محل نبضتان متوجه بوي آلوي سياه و سيب سبز خواهيد شد. اين تركيب طبيعي ميوه‌اي و شيرين، انرژي و طراوت را در شما بيشتر مي‌كند. پس از مدتي، اين نت‌ها جاي خود را به نت‌هاي مياني خواهند داد. نت‌هاي مياني از تركيب گل رز، گلابي، نارنج و ليمو ساخته مي‌شوند. بوي شيرين اين نت‌‌‌هاي گلي و مركباتي، انرژي مثبت و شادي را در شما ايجاد مي‌كند. در ادامه و با گذشت مدت‌زماني طولاني، نت‌هاي پاياني از راه رسيده و جاي نت‌هاي مياني را مي‌گيرند. اين نت‌ها از چوب سدر ويرجينيا، چوب صندل و گريپ فروت تشكيل شده‌اند. پس از استشمام بوي اين نت‌ها، اعتمادبه‌نفس بالايي خواهيد داشت.

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن

لينكهاي مرتبط:

عطر ادكلن كريد آكوا فيورنتينا

كريد آكوا فيورنتينا

Creed Acqua Fiorentina


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ساعت: ۰۵:۱۴:۱۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :