عطربازار|عطر ادكلن عطربازار|عطر ادكلن .

عطربازار|عطر ادكلن

عطر ادكلن بولگاري اومنيا اينديان گارنت-Bvlgari Omnia Indian Garnet

عطر ادكلن بولگاري اومنيا اينديان گارنت-Bvlgari Omnia Indian Garnet عطري است با رايحه خنك و شيرين . اين عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادكلنعرضه شد . عطر بولگاري اومنيا اينديان گارنت عطري است زنانه و آرامش بخش.

عطر ادكلن بولگاري اومنيا اينديان گارنت-Bvlgari Omnia Indian Garnet

عطر ادكلن بولگاري اومنيا اينديان گارنت-Bvlgari Omnia Indian Garnet

از سال ۲۰۰۳ كه برند بولگاري ايده توليد ادكلن اومنيا را با ظاهر متفاوت خود عملي كرد، نسخه‌هاي مختلفي از اين كار ارائه شد كه از نظر ظاهري تنها در رنگ با هم متفاوت بودند. اينديان گارنت را بايد هفتمين نسخه از اين سري دانست كه با نامي منتسب به كشور هندوستان و در رنگ نارنجي روانه بازار شده است.اين عطر گلي و شرقي براي روزهاي بهاري و تابستاني بسيار مناسب به نظر مي‌رسد. جالب است بدانيد كه طراحي و فرمولاسيون اين عطر توسط عطرساز مشهور و كاربلد «آلبرتو موريلاس» (Alberto Morillas) انجام شده است. بطري اين عطر از دو نيم‌دايره‌ي نقره‌اي رنگ تشكيل شده است. روي اين قسمت‌ها، نشان تجاري بولگاري به خوبي حك شده و خودنمايي مي‌كند. يك قاب نارنجي رنگ، اين دو نيم‌دايره‌ي درهم‌تنيده را احاطه كرده است.

همانگونه كه از نام اين محصول مشخص است ، نام اين عطر الهام گرفته از نام كشور هند با عجائب و رموز آن و همچنين از تعدادي از اشراف زادگان و مردمي كه طبق آئين عرفاني در اين كشور زندگي ميكنند ، نشات گرفته است . اين عطر كه بنا بر نام آن در دسته ي محصولات با رايحه ي شرقي طبقه بندي شده است در مسير بويايي خود و در نت اوليه از تركيبي با رايحه ي گل زعفران به همراه نارنگي و پرتقال بهره مند شده است . در قلب اين رايحه و در نت مياني آن حضور عناصري همچون گل اسمانتوس و كهربا به چشم خورده و در انتها با استقبال چوهاي جنگلي و عنبر ، اين رايحه با خشك شدن بروي پوست و ماندگار شدن ، ماموريت بويايي خود را به اتمام ميرساند . از تركيب كليه ي اين عناصر با هم رايحه اي خنك و شيرين پديدار گشته كه بيشترين لذت را ميتوانيد از آن در طول روز و در فصول گرم سال ببريد . معرفي وعكس تبيليغاتي اين عطر از مدل تبليغاتي اديتا ويلكويسيوت ميباشد . طيف موثر در اين رايحه از تركيب مركبات با هم و توسط گروه طراحي بي از برند بولگاري ميباشد . بارزترين مشخصه ي رايحه ي اين عطر آرامش بخش بودن فوق العاده ي آن مي باشد.

  • رايحه اوليه : پرتقال , نارنگي ماندارين , زعفران رايحه مياني : گل اوسمانتوس , گل مريم رايحه پايه : روايح چوبي , كهربا

عطر ادكلن ليليوم ارايه كننده برترين برندهاي عطر و ادكلن                     

لينكهاي مرتبط:                                                                                       

عطر بولگاري اومنيا اينديان گارنت                                                   

ادكلن بولگاري اومنيا اينديان گارنت                                                   

بولگاري اومنيا اينديان گارنت                                                   

Bvlgari Omnia Indian Garnet
برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۱۸:۲۴ توسط:عطربازار|عطر ادكلن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :